Jaka przyczepka dla mnie?

Tylko sprawdzone porady, które warto zaprezentować Fanklubowiczom
Awatar użytkownika
dworek
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 1457
Rejestracja: sobota, 30 cze 2012, 18:18
Lokalizacja: Opole

Re: Jaka przyczepka dla mnie?

Postautor: dworek » sobota, 22 sie 2015, 13:00

tak, zgadza się,

w zasadzie to odpowiedziałem na:

merceli pisze:..Chciałbym poznać Wasze opinie o zachodnich małych cepkach takich ok 3tyś. Może ktoś ma doświadczenie, remontował takie coś?


a to jedyny remont "paździerzy" jaki widzialem na własne oczy...

a zapomniałem dodać, że na ramie z tej Adrii kolega zrobił sobie towarówkę :wink:

... sam otarłem się (rok przed zakupem zapiekanki) o kupno sandwicza, była w DMC 750kg, ogołocona z lodówki i ogrzewania ale była bardzo fajna, dobry układ jezdny i w ogóle. Napaliłem się ale gość nic z wołanej 2700 nie chciał opuścić mimo że położyłem 2500 na stole... i nie dogadali my się :? ...ale to już historia
To napisałem ja, dworek 8-)

merceli
Posty: 67
Rejestracja: sobota, 1 sie 2015, 09:54

Re: Jaka przyczepka dla mnie?

Postautor: merceli » sobota, 22 sie 2015, 16:43

dworek pisze:...jeden z moich kolegów kupił (wiosną 2010roku) Adrię z 1986 o ile dobrze pamiętam za 6500 PLN...............
Jeśli mogę Ci poradzić to szukaj tej N-ki :wink: ... czy też zapiekanki .. ale zdecydowanie omijaj przygody ze zgniłym paździerzem


Dzięki właśnie takiej historii potrzebowałem ,żeby ostatecznie postawić na niewiadówkę. :D
Znajdę, rozbiorę do golasa, podleczę, urządzę po swojemu i będę jak to mówią w TV ,,bohaterem w swoim domu"

Dzięki wszystkim za podpowiedzi ,będę tu stale zaglądał a teraz idę szukać swojej enki/zapiekanki. :wave: :wave:


Wcale nie dyskryminuje zachodnich przyczep i nie wątpię ,że ktoś może znajdzie lub znalazł taką w niskiej cenie i dobrą i jest zadowolony. Ja się na tym nie znam jak pisałem i nie wiedział bym gdzie zajrzeć, gdzie pomacać .

Awatar użytkownika
DIZZY
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2019
Rejestracja: sobota, 30 sie 2014, 10:40
Lokalizacja: PL

Re: Jaka przyczepka dla mnie?

Postautor: DIZZY » poniedziałek, 24 sie 2015, 20:26

dworek pisze:Jak mogę swoje trzy grosze wtrącić to powiem, że zapiekanka i tak najpraktyczniejsza a do tego najpiękniejsza :D

W mojej w ubiegłe wakacje przeżyłem z czwórką dzieci (troje nastoletnich) i nikt nie narzekał (może dlatego, że na nic już miejsca nie było :lol: )

...a podobnie jak Wy wcześniej wiele nocy pod namiotem spędziłem :wink:


Pięknie to napisaleś :D
Obrazek

N126 z 1988 r. "Budka Torci"
N126 z 1980 r.
N250 z 1990 r.


Kliknij proszę http://www.zbiorkanaburka.pl

Awatar użytkownika
DIZZY
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2019
Rejestracja: sobota, 30 sie 2014, 10:40
Lokalizacja: PL

Re: Jaka przyczepka dla mnie?

Postautor: DIZZY » poniedziałek, 24 sie 2015, 20:27

merceli pisze:
Znajdę, rozbiorę do golasa, podleczę, urządzę po swojemu i będę jak to mówią w TV ,,bohaterem w swoim domu"

.


A jak już zrobisz po swojemu oberwiesz, jak to było w moim przypadku, od tego co to wszystko wie najlepiej :lol:
Obrazek

N126 z 1988 r. "Budka Torci"
N126 z 1980 r.
N250 z 1990 r.


Kliknij proszę http://www.zbiorkanaburka.pl


Wróć do „Sprawdzone Porady”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości