Korek jako materiał do wyklejania

Tylko sprawdzone porady, które warto zaprezentować Fanklubowiczom
Awatar użytkownika
misha22
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 794
Rejestracja: niedziela, 6 mar 2016, 17:17
Lokalizacja: Srodkowe Mazowsze

Re: Korek jako materiał do wyklejania

Postautor: misha22 » niedziela, 17 kwie 2016, 23:50

Wilgotność najważniejsza. jak się znajdzie klej który sie utwardza parą z powietrza to juz można przy deszczu prace zaczynać. Jak będzie za sucho mozna go w młynku do pieprzu mielić. Po wzmocnieniu klejem będzie wdziecznym materiałem. Wszelkie hurtownie ryzykują wiecej niż "Casto/ nie damy nikomu.". wiec tam bym szukał. formatki trzeba docinać wieksze niz rozmiar i burchli nie przecinać "na prosto" nożem. Wtedy łaczenia nie bedzie widać. Korek mięknie pod klejem i po wykonaniu kilku prób pójdzie. Co do termoizolacji sie nie wypowiadam bo robiłem to dekoracyjnie we wnętrzach.
M
De Reu 1968, prawie jak zapiekanka
601 Limuzyna
1.9 SDI caddyilac

BobBudowniczy
Posty: 727
Rejestracja: czwartek, 6 mar 2014, 07:41

Re: Korek jako materiał do wyklejania

Postautor: BobBudowniczy » poniedziałek, 18 kwie 2016, 01:10

Pisałem i korku 3mm podkładzie pod panele teraz zauważyłem że mowa o ściennym. Jednak osobiście pozostaje przy tradycyjnych materiałach.

mariusz724

Re: Korek jako materiał do wyklejania

Postautor: mariusz724 » poniedziałek, 18 kwie 2016, 20:54

Miałem korkiem oklejone meble wyglądało fajnie ale korek jest kruchy i trzeba było uważać .

waldi0905
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 11
Rejestracja: poniedziałek, 6 maja 2013, 19:55
Lokalizacja: Radom

Re: Korek jako materiał do wyklejania

Postautor: waldi0905 » wtorek, 19 kwie 2016, 06:37

A ja zaryzykuje i wykleje korkiem ściennym. Pozostaje tylko wybór koloru i czy dawać najpierw maty czy sam Korek wystarczy. Będę miał go za ok. 17 zł za metr więc co by nie. :D Musi zrobić ktoś ten pierwszy krok


Wróć do „Sprawdzone Porady”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości