Gdzie po czesci do przyczepy n126n?

Tylko sprawdzone porady, które warto zaprezentować Fanklubowiczom
Michal
Posty: 5
Rejestracja: sobota, 19 wrz 2015, 13:50
Lokalizacja: Brodnica

Gdzie po czesci do przyczepy n126n?

Postautor: Michal » wtorek, 1 mar 2016, 07:30

Gdzie najlepiej kupić części n126n (gumki, zamki, uszczelki, itp.) Jaki sklep? Gdzie są dostępne ceny i fachowa obsługa?


Awatar użytkownika
reflexes
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 10860
Rejestracja: czwartek, 10 sty 2013, 09:16

Re: Gdzie po czesci do przyczepy n126n?

Postautor: reflexes » wtorek, 1 mar 2016, 08:00

Allegro - http://allegro.pl/do-przyczep-kempingowe-18564?order=p
Producent - http://niewiadow.pl/katalog/cat/czesci_zamienne
Darius - http://www.darius-przyczepy.pl/
i kilka innych sklepów karawaningowych ma w swojej ofercie części do niewiadówek. Co nie co znajdziesz również w pobliskim sklepie rolniczym lub motoryzacyjnym.

Michal
Posty: 5
Rejestracja: sobota, 19 wrz 2015, 13:50
Lokalizacja: Brodnica

Re: Gdzie po czesci do przyczepy n126n?

Postautor: Michal » wtorek, 1 mar 2016, 09:00

Dzięki, wszystko tam wyszperam.

BobBudowniczy
Posty: 727
Rejestracja: czwartek, 6 mar 2014, 07:41

Re: Gdzie po czesci do przyczepy n126n?

Postautor: BobBudowniczy » wtorek, 1 mar 2016, 09:12

Koledzy wcześniej podali najważniejsze namiary jeśli będziesz potrzebować czegoś niestandardowego to warto zapytać na forum, często ktoś ma jakieś zbędne fanty których się chętnie pozbędzie a które dla Ciebie mogą być przydatne.

jacek_si19a
Posty: 9
Rejestracja: wtorek, 23 lut 2016, 22:54

Re: Gdzie po czesci do przyczepy n126n?

Postautor: jacek_si19a » środa, 16 mar 2016, 22:33

A ja mam inne pytanie, kupiłem , jak część forumowiczów wie, n126n. Buda i wnetrze w b ladnym stanie. Elektryka opony i spód tez ładne.

Jednak nie mam tej przyczepy dlugo, zrobię nią przed urlopem 300-400 km, w związku z czym mam pytanie:

Co w takiej przyczepie moze sie zepsuc, co mozna wymienic zanim się zepsuje, czym się zajac robiac solidny przdglad wiosenny?

Będę wdzięczny za informację, oraz miejsce ktoret by się podjelo takiego przegladu, w okolicy katowic.

Dziękuję.

Awatar użytkownika
fortis
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 500
Rejestracja: środa, 11 cze 2014, 21:22
Lokalizacja: Sosnowiec Śląsk

Re: Gdzie po czesci do przyczepy n126n?

Postautor: fortis » środa, 16 mar 2016, 23:04

hej, w Katowicach jest sklep , który ma niektóre cześci do niewiadówek ale chyba resztki magazynowe, przy głównym remoncie nie warto brać od nich bo mają drogo wszystko, lepiej z allegro albo bezposednio z niewiadowa czy od dariusa , zwróć uwagę na oś , kiedyś myślałem, że tam nie ma żadnych ruchomych elementów ale jest "wahacz" na gumie to się zużywa. Zapraszam do mnie zobaczysz sobie jak moja wygląda może podpatrzysz coś ciekawego, jak byś potrzebował coś ze sklepów z bierunia ( są tam trzy sklepy kempingowe ) to mogę Ci odebrać chociaż sam nie masz daleko, warto zrobić wycieczkę i chociażby pooglądać przyczepy / częsci.

BobBudowniczy
Posty: 727
Rejestracja: czwartek, 6 mar 2014, 07:41

Re: Gdzie po czesci do przyczepy n126n?

Postautor: BobBudowniczy » czwartek, 17 mar 2016, 06:00

jacek_si19a pisze:A ja mam inne pytanie, kupiłem , jak część forumowiczów wie, n126n. Buda i wnetrze w b ladnym stanie. Elektryka opony i spód tez ładne.

Jednak nie mam tej przyczepy dlugo, zrobię nią przed urlopem 300-400 km, w związku z czym mam pytanie:

Co w takiej przyczepie moze sie zepsuc, co mozna wymienic zanim się zepsuje, czym się zajac robiac solidny przdglad wiosenny?

Będę wdzięczny za informację, oraz miejsce ktoret by się podjelo takiego przegladu, w okolicy katowic.

Dziękuję.

Kup WD 40, i wydrukuj sobie schemat wtyczki instalacji świateł. Z gazu bym nie korzystał jeśli nie wymieniłeś przewodów- sprawdź instalację przed wyjazdem, ściągnij koła i zobacz w jakim są stanie chociaż dojazdówka i tak się przyda.

Awatar użytkownika
reflexes
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 10860
Rejestracja: czwartek, 10 sty 2013, 09:16

Re: Gdzie po czesci do przyczepy n126n?

Postautor: reflexes » czwartek, 17 mar 2016, 07:14

Ja to bym od razu wtyczkę wywalił, kabel zarobił na nowo i dał nową wtyczkę. Roboty na 20 minut, a stresów sporo mniej w trasie. Druga rzecz to cały układ jezdny. Jeżeli już podnosić i sprawdzać koła to najlepiej od razu je zwalić, rozebrać wszystko, wymienić łożyska, sprawdzić okładziny, zmontować, wyregulować i gotowe. Popołudnie roboty, koszty rzadne a pewność w trasie bezcenna. O oponach nie wspomnę, bo to chyba oczywiste. Wizualnie je sprawdzić to jedno ale warto też sprawdzić ich wiek. Sam miałem opony w idealnym stanie ale trochę stare i wystrzał na autostradzie jak malowany. Prawie jak w BMW :lol: Do tego spakować zestaw podstawowy narzędzi, trochę śrub, wkrętów, kawał drutu, żarówki itp. i można jechać na koniec świata 8) .


Wróć do „Sprawdzone Porady”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości