Poradnik mały dla dużych

Tylko sprawdzone porady, które warto zaprezentować Fanklubowiczom
sookinsyn

Re: Poradnik mały dla dużych

Postautor: sookinsyn » czwartek, 16 sie 2018, 17:56

RAFALSKI pisze:
sookinsyn pisze:ten temat pisany jest w części po to, by prowokować...

Mam nadzieję, że się mylisz. Ja takich prowokacji nie toleruję a Forum to nie jest miejsce do "zabawy" w takie rzeczy.

Rafał, nie do końca mnie zrozumiałeś. Gość na emeryturze, śmiem wnioskować wcześniejszej, z zamiłowaniem do stolarki, robi remont swojej przyczepy. Remont jest świetnie udokumentowany, co po dołożeniu odpowiedniej ilości odsłon tematu zapewni klienta. Jednego, kilku...niekoniecznie z Forum. A skąd wziąć odsłony? Klasyk powiedział, nieważne jak o mnie mówią, byle by mówili. Zasada dzisiejszych celebrytek? Jak wokół mnie cisza to wyjdę na ulicę bez majtek i już się będzie działo. Będą odsłony. I tutaj jest to samo. Jest dobrze wykonany remont, jest prowokacja, jest pozycjonowanie, będzie piniądz. A jeśli ktoś się da złapać, sam nakręca Grzegorzowi tą maszynkę.

Awatar użytkownika
Miron EZD
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2056
Rejestracja: poniedziałek, 18 wrz 2017, 21:41
Lokalizacja: Zduńska Wola

Re: Poradnik mały dla dużych

Postautor: Miron EZD » czwartek, 16 sie 2018, 18:05

Pokój pomiędzy forumowiczów.
Przypomnijcie sobie regulamin, rozdział II pkt.5 i 6.
Pozdrawiam serdecznie.

sookinsyn

Re: Poradnik mały dla dużych

Postautor: sookinsyn » czwartek, 16 sie 2018, 18:09

Miron EZD pisze:Pokój pomiędzy forumowiczów.
Przypomnijcie sobie regulamin, rozdział II pkt.5 i 6.
Pozdrawiam serdecznie.

A czy ja się kłócę? Grzegorz wydaje mi się sympatycznym gościem, a jego umiejętności? Zazdroszczę...

Awatar użytkownika
Miron EZD
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2056
Rejestracja: poniedziałek, 18 wrz 2017, 21:41
Lokalizacja: Zduńska Wola

Re: Poradnik mały dla dużych

Postautor: Miron EZD » czwartek, 16 sie 2018, 18:13

Nie mam konkretnie Ciebie na myśli.
Chodzi mi ogólnie o to że zapanowała nieświeża atmosfera na forum a chyba nie o to chodzi.

GrzegorzBruta

Re: Poradnik mały dla dużych

Postautor: GrzegorzBruta » czwartek, 16 sie 2018, 21:03

Jak pisałem wcześniej. Posta nie usunięto.
Dla mnie wątek remontu mojej przyczepy ....zostaje zamknięty!

GrzegorzBruta

Re: Poradnik mały dla dużych

Postautor: GrzegorzBruta » czwartek, 16 sie 2018, 21:23

sookinsyn pisze:
RAFALSKI pisze:
sookinsyn pisze:ten temat pisany jest w części po to, by prowokować...

Mam nadzieję, że się mylisz. Ja takich prowokacji nie toleruję a Forum to nie jest miejsce do "zabawy" w takie rzeczy.

Rafał, nie do końca mnie zrozumiałeś. Gość na emeryturze, śmiem wnioskować wcześniejszej, z zamiłowaniem do stolarki, robi remont swojej przyczepy. Remont jest świetnie udokumentowany, co po dołożeniu odpowiedniej ilości odsłon tematu zapewni klienta. Jednego, kilku...niekoniecznie z Forum. A skąd wziąć odsłony? Klasyk powiedział, nieważne jak o mnie mówią, byle by mówili. Zasada dzisiejszych celebrytek? Jak wokół mnie cisza to wyjdę na ulicę bez majtek i już się będzie działo. Będą odsłony. I tutaj jest to samo. Jest dobrze wykonany remont, jest prowokacja, jest pozycjonowanie, będzie piniądz. A jeśli ktoś się da złapać, sam nakręca Grzegorzowi tą maszynkę.

Tego nie tłumacz nikomu, bo jak już pisałem wcześniej. Nie będzie odsłon to i padnie strona.
Ja żadnego posta o przyczepie nie wstawię i tyle w temacie.
Niech ktoś popatrzy na odsłony i ilu ludzi tu wchodzi każdego dnia !
123 tyś ? Ile miesięcy ? Ile to daje miesięcznie ?
Od wczoraj..... moje wstawione zdjęcie miało 253 odsłony !
Jeden dzień !
Zresztą to było ostatnie zdjęcie i kończę temat remontu.
Więcej zdjęć i opisów z remontu nie wstawiam.

Awatar użytkownika
Murano
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 7010
Rejestracja: poniedziałek, 22 kwie 2013, 20:17
Lokalizacja: Zabrze

Re: Poradnik mały dla dużych

Postautor: Murano » czwartek, 16 sie 2018, 22:08

Panowie....
Grzegorz, Fiacior, TassMan, Jumpman i reszta...
Zadaniem forum jest dzielenie się wiedzą i doświadczeniem z innymi.
Wiedza powinna być rzeczowa i prawdziwa a doświadczenie dobrze, żeby było poparte wiedzą.
Nie ma na łamach forum miejsca na sprzeczki, bałwochwalstwo, kłamstwa i oskarżenia.
Nie dopuścimy (zieloni) do psucia atmosfery i merytoryki forum na publicznej scenie.
Jeżeli macie względem siebie jakiekolwiek uwagi to proszę to załatwiać na prywatnych kanałach.
Z mojej strony tylko proszę o rzetelne i pomocne tematycznie relacje z prac przy swoich "budkach".
Nie każdy jest mistrzem we wszystkim. Nie każdy musi nim być. Myślę, że Grzegorz zrozumie o co mi chodzi.
Robimy jak potrafimy i jak nam na to pozwala warsztat. Każdy jednak się cieszy z własnej pracy jak dziecko i "jest bohaterem w swoim domu".
Dlatego proszę cię Grzegorz, pokazuj co robisz ale może zrezygnuj z określeń, że tylko "Twój" sposób jest dobry a inaczej się nie da. Może warto napisać, że Ty tak zrobiłeś i dla Ciebie" tak jest idealnie, pozostaw opinię odbiorcy czy zrobić wg Ciebie czy inaczej....
W związku z powyższym nie usuwamy żadnych postów aby dyskusja nie straciła sensu.
Na 30 dni zamykam temat. Niech emocje opadną, niech się wszyscy wyciszą, niech prace przy przyczepie Grzegorza idą naprzód....
Do zobaczenia za miesiąc.

Awatar użytkownika
Murano
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 7010
Rejestracja: poniedziałek, 22 kwie 2013, 20:17
Lokalizacja: Zabrze

Re: Poradnik mały dla dużych

Postautor: Murano » niedziela, 19 sie 2018, 10:45

GrzegorzBruta pisze:Jak pisałem wcześniej. Posta nie usunięto.
Dla mnie wątek remontu mojej przyczepy ....zostaje zamknięty!


Jak zauważyliście, nick Grzegorza świeci się na szaro.
W związku z kilkoma niepotrzebnymi w naszej ocenie zdaniami Grzegorz wystąpił o usunięcie swojego konta na FKNie a prośba została uwzględniona.
Cały dotychczasowy zapis "poradnika" zostaje i
można z niego korzystać "z głową", jednak będzie cały czas zablokowany, dlatego relacje z remontu "enki" kończymy w tym miejscu.
Pozostaje ufać, że kiedyś zobaczymy finalne "dzieło" Grzegorza na drodze, na rybach lub na kempingu.
...
THE END


Wróć do „Sprawdzone Porady”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości