Camping Przywidz

Kraje, miasta, wioski i kempingi, które niedługo odwiedzicie
t9radek
Fanklubowicz
Fanklubowicz

Camping Przywidz

Postautor: t9radek » wtorek, 8 sie 2017, 15:13

Witam,
czy ktoś był na kempingu w Przywidzu?
Chodzi mi o ten http://www.camping.vti.pl/
Polecacie, czy może odwrotnie.
Planuje pod koniec tygodnia tam jechać z rodziną na kilka nocy.

Awatar użytkownika
stachu_gda
Fanklubowicz
Fanklubowicz

Re: Camping Przywidz

Postautor: stachu_gda » wtorek, 8 sie 2017, 17:30

viewtopic.php?f=59&t=6593

Kolega Tomala też był ale chyba nie zagląda na forum.

Biorąc pod uwagę że to zdobywca tytułu Mister Camping, to powinno być ok.

W Przywidzu w długi weekend masz festiwal muzyczny jakby co.

t9radek
Fanklubowicz
Fanklubowicz

Postautor: t9radek » wtorek, 8 sie 2017, 18:57

Ok, dzięki za info.
Widzę że jesteś z Przywidza. Może się spotkamy przy piwku?

Awatar użytkownika
tomala190gda

Postautor: tomala190gda » wtorek, 8 sie 2017, 19:29

Zaglądam zaglądam od czasu do czasu ;) Brak jednak czasu na aktywne uczestnictwo w życiu forum... W zeszłym roku udało mi się na tym właśnie kempingu spotkać ze Stachem.W tym roku też odwiedziłem raz kemping w Przywidzu chociaż była to tylko jednak nocka. Kemping jak dla mnie i moich towarzyszy jest bardzo fajnym i przyciągającym miejscem do spędzenia wolnego czasu. Faktycznie jest wszystko co piszą na stronce. Sanitariaty blisko pola. Może nie zbyt wysokiego standardu ale czyste, zadbane i niczego nie brakuje. O dostępność jak i ciepłą wodę raczej nie ma obawy. Jest dość tania i dobrze wyposażona wypożyczalnia sprzętu wodnego a co najważniejsze mają w ofercie deski SUP które zdecydowanie polecam i o które bardzo ciężko gdzie indziej :) Dwa jeziorka są połączone ze sobą i żeby dostać się z jednego na drugi trzeba przepłynąć pod małym mostkiem w pozycji leżącej. Taka dodatkowa atrakcja :) Jest oczywiście bar ze smacznym jedzonkiem i pub w którym można wieczorkiem napić się piwka i po tuptać troszkę przy muzyce. Moim zdaniem małą wadą kempingu jest ograniczona ilość płaskiego terenu. Mi tam zawsze udawało się gdzieś wcisnąć ale myślę, że warto było by wcześniej zadzwonić i się podpytać o takie miejsce i czy ewentualnie można zarezerwować bo w końcu na parę dni przyjeżdżacie. Jeśli masz jakieś jeszcze pytania to pisz śmiało.

Pozdrawiam
Obrazek
Honda Accord VII + eNeczka

Awatar użytkownika
stachu_gda
Fanklubowicz
Fanklubowicz

Postautor: stachu_gda » wtorek, 8 sie 2017, 22:18

t9radek pisze:Ok, dzięki za info.
Widzę że jesteś z Przywidza. Może się spotkamy przy piwku?

Wiesz, bardzo chętnie ale zależy do kiedy będziecie. Bo my w piątek po pracy ruszamy przed siebie, i wracamy we wtorek po południu. Jeśli będziecie wtedy jeszcze to bardzo chętnie.

t9radek
Fanklubowicz
Fanklubowicz

Postautor: t9radek » środa, 9 sie 2017, 09:22

Dzięki, a jak sprawa wygląda z placem zabaw. Na stronie tylko piszą że jest, a jak wygląda, czy jest dużo 'atrakcji'? Jedziemy z dziećmi i to trochę ważne jak one spędzą czas.
Stachu_gda, planujemy przyjechać albo w czwartek popołudniu albo w piątek koło południa. Zostajemy do środy.

Awatar użytkownika
stachu_gda
Fanklubowicz
Fanklubowicz

Postautor: stachu_gda » środa, 9 sie 2017, 09:35

t9radek pisze:Dzięki, a jak sprawa wygląda z placem zabaw. Na stronie tylko piszą że jest, a jak wygląda, czy jest dużo 'atrakcji'? Jedziemy z dziećmi i to trochę ważne jak one spędzą czas.
Stachu_gda, planujemy przyjechać albo w czwartek popołudniu albo w piątek koło południa. Zostajemy do środy.

No to się pewnie nie damy rady zobaczyć. Jeśli chodzi o atrakcje dla dzieci, to odnośnie placu - nie wiem - ale blisko jest labirynt w polu kukurydzy (Bliziny), możecie tam spędzić czas.

Wróć do „Plany kempingowe Fanklubowiczów”