N126N - remont + dołożenie łazienki

czyli nasza walka z przyczepą...
Awatar użytkownika
Pavulon

Re: N126N - remont + dołożenie łazienki

Postautor: Pavulon » środa, 18 lis 2020, 10:50

Dawno mnie tu nie było a tu takie cudo :)
W moim wątku pisałem, że styrodur tylko żywica epoksydowa, ale i tak wyszło fajnie.

mike

Postautor: mike » sobota, 21 lis 2020, 23:47

Hej, hej.

Plan na wczoraj i dzisiaj był taki, żeby wyjść wreszcie ze szpachli i wstępnie prysnąć to epoksydem po szpachlowanych miejscach. Teraz jak przyczepa już nie jest w kolorowe łaty wreszcie widać jak wyglądają miejsca po likwidacji otworów okiennych. Generalnie jestem zadowolony :)
Jako, że planuję ją teraz przetransportować do miejsca gdzie będę ją malował światła, odblaski i tablica musiały wrócić na swoje miejsce. Już widać jak mniej więcej będzie wyglądał tył.
Kolejne kroki będą mocno uzależnione od temperatur, bo hala na której będę malował nie jest ogrzewana. Chciałem ją do Świąt prysnąć, ale czy się uda nie wiem, bo temperatury spadają.
Zobaczymy, w końcu mamy koniec listopada :)

Pozdrawiam.
Załączniki
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg

Awatar użytkownika
panpikuś
Kontaktowanie:

Postautor: panpikuś » niedziela, 22 lis 2020, 10:41

Nie tylko temperatura otoczenia i wilgotność ma znaczenie dla lakieru, liczy się też temperatura podłoża...
W sprzedaży są epoksydy grubopowłokowe, których aplikacja może odbywać się w temperaturach bliskich 0 Celsjuszy. Zazwyczaj są to farby specjalistyczne (nie koniecznie marynistyczne) i mogą zawierać różne dodatki/wypełniacze, których nie zawierają podkłady z branży automotive.

Jeśli chodzi o producenta to warto się zapoznać z ofertą AWLgrip.
Pozdrawiam, Adam 8-)

Wróć do „Remonty”