Remont a'la tomcat

czyli nasza walka z przyczepą...
Awatar użytkownika
tomcat
Fanklubowicz
Fanklubowicz

Re: Remont a'la tomcat

Postautor: tomcat » środa, 29 sie 2018, 21:33

Dzisiaj zakończyłem montaż lodówki.
Podłączona i sprawdzona-chłodzi aż miło :)
20180829_192042.jpg

Prawie idealnie wpasowala się w fabryczna szafkę bez większych przeróbek.
Zamówiłem jeszcze nowa uszczelkę magnetyczna do drzwi lodówki bo stara nie dawała mi spokoju-nie mogłem jej doczyscic :x
Jeszcze ją potestuje ale zastanawiam się nad rozdzieleniem zasilania dużych i małych wiatraków co by na noc można ograniczyć pobór prądu i lekki odgłos pracy. :?
N126e+Peugeot 406 HDi Break

Awatar użytkownika
tomcat
Fanklubowicz
Fanklubowicz

Postautor: tomcat » poniedziałek, 10 wrz 2018, 22:29

Będąc w Castoramie trafił mi się na wyprzedaży grzejnik konwektorowy. Od razu pomyślałem, że idealnie (no może nie całkiem) będzie pasował pod szafą ubraniową. Lepsze to rozwiązanie niż szumiąca farelka.
No i jest ;)
20180902_174657.jpg

Przeróbki, tj. skrócenia wymagały drzwi szafy.
Przesunąłem też wyżej pokrywę dolnego schowka aby ułatwić tam dostęp oraz dorobiłem panel maskujący powstałą lukę.

Awatar użytkownika
CONFEX
Fanklubowicz
Fanklubowicz

Postautor: CONFEX » wtorek, 18 wrz 2018, 17:30

No i prawie Truma, jest spoko.

Awatar użytkownika
tomcat
Fanklubowicz
Fanklubowicz

Postautor: tomcat » wtorek, 18 wrz 2018, 19:12

I tak częściowo jestem uzależniony od 230V a dla mnie rozwiązanie wystarczające - aktualnie ;)

Awatar użytkownika
CONFEX
Fanklubowicz
Fanklubowicz

Postautor: CONFEX » środa, 19 wrz 2018, 18:27

Też u siebie mam pół na pół po tygodniu mieszkania we dwoje w zapiekanie w sumie nie wiem, spaliśmy tylko na kempingach więc prunt był, może troche minusem była lodówka na 220v ale jak przyjechaliśmy do domu 300 km to jeszcze zimno było w środku, a jedzenie do torby termicznej wkładaliśmy. Na 230v mamy jeszcze oświetlenie w części sypialnej, oraz tv, ale on ew. Pod przetwornicą może działać. A 12v kran kuchnia, łazienka, radio, oświetlenie kuchnia, okap, oświetlenie że tak nazwe awaryjne sypialnia i łazienka. Aku ładowany solarem z szyber dachu audi. W sumie po tym tygodniu mieszkania raczej bym kierowsł się bardziej pod niezależność z opcją 230v, ale z drugiej strony chyba wszędzie jest dostęp po prądu na kempingach więc po co sobie komplikować...zbytnio nie wiem do końca, ale to co teraz mam jest narazie bardzo dobre.

Wróć do „Remonty”