Nowe życie n 132 fortisa

czyli nasza walka z przyczepą...
Awatar użytkownika
fortis
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 500
Rejestracja: środa, 11 cze 2014, 21:22
Lokalizacja: Sosnowiec Śląsk

Nowe życie n 132 fortisa

Postautor: fortis » poniedziałek, 18 kwie 2016, 14:31

Wczoraj udało nam się przyciągnąć najfajniejszą niewiadówke. Dziś zrobiłem 2 zdjęcia :
Obrazek Obrazek Obrazek
Odpuściłem sobie wnętrze bo wygląda fatalnie, teraz może być tylko lepiej, nie będę pisał co mam zamiar zrobić ( wszystko ) tylko będą wrzucane postępy.

Awatar użytkownika
tantalos
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2566
Rejestracja: poniedziałek, 16 mar 2015, 17:32
Lokalizacja: Rybnik

Re: Nowe życie n 132 fortisa

Postautor: tantalos » poniedziałek, 18 kwie 2016, 17:32

Tak zapytam z ciekawości ; jak 132 wyremontujesz to enkę sprzedasz czy zostawisz obie?

mariusz724

Re: Nowe życie n 132 fortisa

Postautor: mariusz724 » poniedziałek, 18 kwie 2016, 20:50

Gratuluję zakupu :clap: :clap: :clap:

naal

Re: Nowe życie n 132 fortisa

Postautor: naal » poniedziałek, 18 kwie 2016, 21:59

Jak na stare lata zechcę mieć 132 to mogę mieć problem z zakupem bo wszyscy klubowi koledzy mi wykupią. Chyba zacznę szukać już teraz :lol: .

A tak serio to gratuluję zakupu ;)

Benior
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek, 13 kwie 2015, 21:14

Re: Nowe życie n 132 fortisa

Postautor: Benior » poniedziałek, 18 kwie 2016, 22:03

witaj w klubie 132 :mrgreen:

Awatar użytkownika
fortis
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 500
Rejestracja: środa, 11 cze 2014, 21:22
Lokalizacja: Sosnowiec Śląsk

Re: Nowe życie n 132 fortisa

Postautor: fortis » wtorek, 19 kwie 2016, 10:52

tantalos pisze:Tak zapytam z ciekawości ; jak 132 wyremontujesz to enkę sprzedasz czy zostawisz obie?


Tak ,może nawet szybciej

grzesiek0

Re: Nowe życie n 132 fortisa

Postautor: grzesiek0 » wtorek, 19 kwie 2016, 12:01

fortis pisze:Wczoraj udało nam się przyciągnąć najfajniejszą niewiadówke. Dziś zrobiłem 2 zdjęcia :
Obrazek Obrazek Obrazek
Odpuściłem sobie wnętrze bo wygląda fatalnie, teraz może być tylko lepiej, nie będę pisał co mam zamiar zrobić ( wszystko ) tylko będą wrzucane postępy.


Jesteś strasznie oszczędny w zdjęcia i opis.

Awatar użytkownika
fortis
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 500
Rejestracja: środa, 11 cze 2014, 21:22
Lokalizacja: Sosnowiec Śląsk

Re: Nowe życie n 132 fortisa

Postautor: fortis » czwartek, 21 kwie 2016, 11:03

Czas, nie mam dostępu do kompa.

Awatar użytkownika
fortis
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 500
Rejestracja: środa, 11 cze 2014, 21:22
Lokalizacja: Sosnowiec Śląsk

Re: Nowe życie n 132 fortisa

Postautor: fortis » niedziela, 24 kwie 2016, 22:56

Dobra wróciłem do domu, teraz mam chwilę coś napiszę , oto mniej więcej co mi się udało uzbierać :
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

kuferek jest w trakcie rzeźby, lakier będzie ten sam co na budce ( czyli do kupienia akrylowy samochodowy) , kupiłem 0,5l na próbę polakierowałem kawałek okna z plexi i się ładnie trzyma, także okno łazienkowe będzie miało ładny biały kolor, testy nad przyciemnieniem reszty szyb w kolor czarny nadal trwają ( gdzieś pisałem już o udanej próbie przyciemnienia okna kuchennego, które zostaje w mojej n 126n, którą sprzedam) prysnąłem obudowę carvera, którą mam do sprzedania, bo będzie inna, zrobiłem fotki mebli jakie będą , załatwiłem kratkę lodówki, kupując przyczepę myślałem, że sklejka będzie tylko na obrzeżach do podcięcia, okazało się, że nic z niej nie zostało, kupiłem kuchenkę ze zlewem nową, załatwiłem szybę zachodnią w celu dopasowania, roleta okna kuchennego też kupiona na okna duże mam zarezerwowane, blat pod kuchenkę jest już gotowy ( taki kupiłem) , wcześniej odebrałem solar z audi a 8 myślę, że jest trochę zużyty ale wziąłem go do zabawy i nie koniecznie będzie w przyczepie, luk serwisowy duży czeka w kolejce bo mały już rozebrałem, kupiłem wcześniej małe kratki lodówki ale chyba sprzedam bo się pewnie nie przydadzą, czy ktoś wie jak otworzyć wlew bez kluczyka ?

grzesiek0

Re: Nowe życie n 132 fortisa

Postautor: grzesiek0 » niedziela, 24 kwie 2016, 23:03

fortis pisze:Dobra wróciłem do domu, teraz mam chwilę coś napiszę , oto mniej więcej co mi się udało uzbierać :
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

kuferek jest w trakcie rzeźby, lakier będzie ten sam co na budce ( czyli do kupienia akrylowy samochodowy) , kupiłem 0,5l na próbę polakierowałem kawałek okna z plexi i się ładnie trzyma, także okno łazienkowe będzie miało ładny biały kolor, testy nad przyciemnieniem reszty szyb w kolor czarny nadal trwają ( gdzieś pisałem już o udanej próbie przyciemnienia okna kuchennego, które zostaje w mojej n 126n, którą sprzedam) prysnąłem obudowę carvera, którą mam do sprzedania, bo będzie inna, zrobiłem fotki mebli jakie będą , załatwiłem kratkę lodówki, kupując przyczepę myślałem, że sklejka będzie tylko na obrzeżach do podcięcia, okazało się, że nic z niej nie zostało, kupiłem kuchenkę ze zlewem nową, załatwiłem szybę zachodnią w celu dopasowania, roleta okna kuchennego też kupiona na okna duże mam zarezerwowane, blat pod kuchenkę jest już gotowy ( taki kupiłem) , wcześniej odebrałem solar z audi a 8 myślę, że jest trochę zużyty ale wziąłem go do zabawy i nie koniecznie będzie w przyczepie, luk serwisowy duży czeka w kolejce bo mały już rozebrałem, kupiłem wcześniej małe kratki lodówki ale chyba sprzedam bo się pewnie nie przydadzą, czy ktoś wie jak otworzyć wlew bez kluczyka ?


Zapowiada się interesująco.

:thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:

Teraz zostanie tylko klocki poskładać i w drogę :D

Awatar użytkownika
Luca
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 193
Rejestracja: sobota, 7 sie 2010, 20:11
Lokalizacja: KIELCE prawie

Re: Nowe życie n 132 fortisa

Postautor: Luca » wtorek, 26 kwie 2016, 12:38

Gdzie kupiłeś te kratki wentylacyjne do drzwi?

Awatar użytkownika
fortis
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 500
Rejestracja: środa, 11 cze 2014, 21:22
Lokalizacja: Sosnowiec Śląsk

Re: Nowe życie n 132 fortisa

Postautor: fortis » wtorek, 26 kwie 2016, 20:00

Luca pisze:Gdzie kupiłeś te kratki wentylacyjne do drzwi?


nie wiem czy do drzwi kupiłem uniwersalne podczas wakacji nad morzem w sklepie z akcesoriami do jachtów, poszedłem po pompkę ale kosztowała prawie 200zł , jak potrzebujesz do drzwi to na allegro są do niewiadówki.
( właśnie kopiowałem zdjęcia postępu pracy z telefonu i fotki znikneły :cry: )

Awatar użytkownika
fortis
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 500
Rejestracja: środa, 11 cze 2014, 21:22
Lokalizacja: Sosnowiec Śląsk

Re: Nowe życie n 132 fortisa

Postautor: fortis » piątek, 6 maja 2016, 13:15

Wrzucam aktualne postępy, niestety ale mało czasu mam a pracy przy dachu jest chyba najwięcej z całej przyczepy :( :
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
fortis
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 500
Rejestracja: środa, 11 cze 2014, 21:22
Lokalizacja: Sosnowiec Śląsk

Re: Nowe życie n 132 fortisa

Postautor: fortis » czwartek, 12 maja 2016, 22:13

coś ruszyłem z remontem, dach już kończę a wieczorkiem trochę polakierowałem, jak by ktoś potrzebował to mogę przy okazji prysnąć jakieś elementy stalowe ( jak osłona piecyka ) czy aluminiowe ( listwy).
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
fortis
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 500
Rejestracja: środa, 11 cze 2014, 21:22
Lokalizacja: Sosnowiec Śląsk

Re: Nowe życie n 132 fortisa

Postautor: fortis » poniedziałek, 16 maja 2016, 22:51

Coś się ruszyło, coraz bliżej lakierowania , muszę dopracować dach ale i tak jestem już zadowolony.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Jak myślicie, która osłona ładniejsza? myślę, że jedną sobie zostawię, ale może uda się kiedyś kupić nowszą. Obrazek Obrazek


Wróć do „Remonty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 48 gości