Remonty - koszty

czyli nasza walka z przyczepą...
Awatar użytkownika
stachu_gda
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2605
Rejestracja: wtorek, 24 mar 2015, 08:12
Lokalizacja: Przywidz (Pomorskie)

Re: Remonty - koszty

Postautor: stachu_gda » niedziela, 8 maja 2016, 21:16

Ja tylko dodam że:
- kupując taśmę butylową poszukajcie w sklepach budowlanych - ja kupiłem taką 5cm szeroką i potem zwężałem nożyczkami ale w kieszeniu zostało 5 dych w stosunku do tej "karawaningowej" i pół roki taśmy na przyszłość
- kupując sikaflexa i lakier do listwe alu (jeśli lakierujecie, a polecam) - weźcie po jednym opakowaniu, starczy
- jeśli kupujecie kabel żeby na nowo kłaść instalację wewnętrzną - zamówcie więcej niż się wydaje że wystarczy, zabraknie Wam, 5 metrów :P

Awatar użytkownika
tantalos
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2567
Rejestracja: poniedziałek, 16 mar 2015, 17:32
Lokalizacja: Rybnik

Re: Remonty - koszty

Postautor: tantalos » niedziela, 8 maja 2016, 21:44

NORBY33 pisze: Mało tego gdzieś z tyłu głowy czai się n132 normalnie obłęd. Wyleczyć z tego może mnie tylko żona jak się dowie ile to kosztuje. Zgadzam się w 100% z cytatem Marka


He he;widzę że po jednej stronie barykady chłopy i ich niewiadówki a z drugiej ich żony patrzące jak koszty rosną :)
Ja swoją enkę kupiłem za 2.8 koła z przedsionkiem ,władowałem w nią następne 4; a najlepsze jest to że generalny remont dopiero przede mną :roll: Już teraz wiem że z remontem przekroczę magiczne 10 tyś.

Awatar użytkownika
sterciu
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 345
Rejestracja: środa, 30 mar 2016, 00:05
Lokalizacja: DW

Re: Remonty - koszty

Postautor: sterciu » poniedziałek, 9 maja 2016, 09:44

My kupilismy naszą budkę za 3kzł a juz drugie tyle wlożylismy w nią , a jeszcze remont wnętrza dopiero przed nami... To narazie same pierdoly , glownie zewnętrzne typu szyby itd... no ale same szyby to połowę wartości zakupowej budki...
n126n `89 - sprzedana
n126n `95 - sprzedana
n250c `92
Obrazek
upload pics

Awatar użytkownika
Mobil-Zasada
Posty: 339
Rejestracja: środa, 2 paź 2013, 21:57
Lokalizacja: Warszawa

Re: Remonty - koszty

Postautor: Mobil-Zasada » wtorek, 10 maja 2016, 20:34

Mój spis kosztów. Może nie wszystko dokładnie wypisane, ale ogólnie wiadomo co i jak. No i suma 5 tys zł bez zakupu przyczepy.
Obrazek
Ciągnik: VOLVO S60 II D3
Przyczepa: N126ES

Awatar użytkownika
Adik
Posty: 123
Rejestracja: niedziela, 23 mar 2014, 15:42
Lokalizacja: Pyrlandia

Re: Remonty - koszty

Postautor: Adik » wtorek, 10 maja 2016, 21:53

Koszty. hm .............. Za cepke dałem moją cepke samorubke dołożyłem z 400 zł była ful wypas ale do remontu . włożyłem w nią z 1500 zł minus 600sł za lodówke co sprzedałem
Dla mnie koszty lipa bo wszystko robie sam ale ................Kasa to nie wszystko Enka to ...............satysfakcja dobrej roboty......
Czyż ona nie jest piękna? Dla mnie starcza
Tera dostanie niezależność od 230V ogrzewanie itd znowu wydatek ale trochę materiał ze zapasów magazynowych z odzysku itd...
Załączniki
IMG_0535.JPG
IMG_0590.JPG
IMG_0541.JPG
IMG_0588.JPG

Awatar użytkownika
DIZZY
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2019
Rejestracja: sobota, 30 sie 2014, 10:40
Lokalizacja: PL

Re: Remonty - koszty

Postautor: DIZZY » wtorek, 10 maja 2016, 22:16

Marek powiedział "Przyczepy Niewiadów to nie stan posiadania, to stan umysłu. ".
Można też powiedzieć, że "Przyczepy Niewiadów to nie stan posiadania, to styl życia".
Nie liczę ile złotych włożyłam w przyczepę, posiadanie i korzystanie z niej sprawia mi radość, więc wolę nie wiedzieć :roll:
Dopóki mnie to bawi i cieszy, będę w nią inwestować, tyle na ile mogę :P
Obrazek

N126 z 1988 r. "Budka Torci"
N126 z 1980 r.
N250 z 1990 r.


Kliknij proszę http://www.zbiorkanaburka.pl

Awatar użytkownika
Adik
Posty: 123
Rejestracja: niedziela, 23 mar 2014, 15:42
Lokalizacja: Pyrlandia

Re: Remonty - koszty

Postautor: Adik » czwartek, 12 maja 2016, 00:22

No Powiem tak inni wolą hotel od 2- :o 3 gwiazd w góre . Moje dzieci też A ja ................. N 126 Sniadanie przed nią pod parasolem , kolacja ............... szum morza ,,,,,,,,,,,,,,,,, Kibel mam prysznic mam .............. polowy ............. ptaszki spiewją morze szumi ..................no i zex inaczej smakuje
Poprostu co rok czekam aby ją i mnie odholować do ; Gąsek Tak od kilkudziesięciu lat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D


Wróć do „Remonty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości