Wymiary szafek w ....chyba n126e

czyli nasza walka z przyczepą...
Awatar użytkownika
neeken
Posty: 221
Rejestracja: niedziela, 26 lut 2017, 10:06
Lokalizacja: Tarnów

Wymiary szafek w ....chyba n126e

Postautor: neeken » niedziela, 5 mar 2017, 17:37

Witam.Jestem(chyba bo mam zaklepane) właścicielem przyczepki Niewiadów i tyle na 100% wiem.I ze nie ma hamulca.Dzieki Waszemu forum dowiedziałem się,że jest kilka modeli i wersji tych przyczepek i na podstawie czytania postów dochodzę ,że mój egzemplarz to n126e.Bedąc w moim 40letnim zyciu na kilku forach znam strach zapytania się o co mi chodzi bo zaraz będzie.........użyj wyszukiwarki,to już było lepiej szukaj itp. Moja sytuacja jest taka że jestem zagranicą,moj dostep do neta jest taki ze dziennie mam ok godz gdzie większość to skype z rodziną,facebook poczta i ostatnio obowiązkowo z 10min FKN.Do Polski wracam przed świetami na ok 3 tyg i w tym czasie(dzięki FKN wiem ze nie zrobie 1/3 zamierzanego planu heheheh)Mój plan kupić JĄ,jakoś przyciągnąć 2 km,przerejestrować, "wybebeszyć flaki"sorki za określenie ale pewnie taki widok mnie zastanie i.................dać "ocieplenie" dookoła sufit ,sciany w dywanówce i pewnie na tyle wystarczy mi te 3 tyg.Jako że nie mam jej wymiarów w środku proszę albo o link gdzie owe się znajdują albo szacownych forumowiczów o pomoc.Co mnie najbardziej interesuje to wymiary aneksu kuchennego szer/wys/glęb wymiary tej szafy po lewej stronie wejścia,wymiary bakist(dla mnie to nowe słowo gdzie długo mi zajęło co to jest)Wymiary łożka po rozłożeniu tego podwójnego i czy(bo nie znam głebokosci aneksu kuchennego)może tam być "łózko" zamiast niego? Sorki ale jestem podekscytowany tym ze mam pierwszą moją cepkę a że nie mogę nic na razie przy niej robić chciałem sobie przez ten mies do powrotu coś poplanować itp.
Niewiadów 126e 1986
Toyota Previa
Toyota Yaris
Cinquecento 0.9
Kawasaki ZX-12R
Wigry 3

Wróć do „Remonty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości