Remont zlecony

czyli nasza walka z przyczepą...
Dzakart
Posty: 38
Rejestracja: piątek, 2 maja 2014, 22:42

Remont zlecony

Postautor: Dzakart » piątek, 21 lip 2017, 23:28

Cześć!

Nie wiem czy jestem godzien w tak zacnym dziale z niegodnym mym pytaniem "wyskakiwać" ale... :)

Szukam firmy/osoby do wykonania wymiany okładziny i wykładziny w mojej N126N. Znalazłem gościa między Łodzią a Włocławkiem, który przez telefon wydał mi się całkiem rozsadny, ale mam do niego, aż 250 km w jedną stronę :(

Czy macie kogoś godnego polecenia z okolic Śląska Górnego, który zajmuje się takimi podstawowymi tematami remontowymi w Niewiadówkach?

PS. Zanim padną głosy - zrób to sam! :) Nie lubię, nie znam się, mam dwie lewe ręce do tego typu tematów, i wole zlecić to kumuś, niż zmarnować kilka weekendów z marnym finalnie skutkiem.

Awatar użytkownika
Paczek
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 4544
Rejestracja: czwartek, 2 kwie 2009, 21:23
Lokalizacja: Opoczno

Re: Remont zlecony

Postautor: Paczek » piątek, 21 lip 2017, 23:33

W prawdzie nie ze śląska, ale można polecić


http://www.darius-przyczepy.pl/

Dzakart
Posty: 38
Rejestracja: piątek, 2 maja 2014, 22:42

Re: Remont zlecony

Postautor: Dzakart » sobota, 22 lip 2017, 09:42

Paczek pisze:W prawdzie nie ze śląska, ale można polecić

http://www.darius-przyczepy.pl/


Cześć! Znam i nawet robiłem tam zakupy. Nie wiedziałem, ze robią tam tez remonty, zapytam o cenę usługi jaka chce wykonać. No i zawsze kilka km bliżej ;)

Benior
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek, 13 kwie 2015, 21:14

Re: Remont zlecony

Postautor: Benior » sobota, 22 lip 2017, 11:52

Jeśli piszesz o fachowcu z miejscowości Żychlin to nie polecam. Znajdą się osoby co są zadowolone ale mi spartolił po całości. Nie winie tu chęci bo wyglądało jak by były ale może zabrakło odpowiednich narzędzi i umiejętności [emoji33]

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka

Dzakart
Posty: 38
Rejestracja: piątek, 2 maja 2014, 22:42

Re: Remont zlecony

Postautor: Dzakart » sobota, 22 lip 2017, 12:28

Benior pisze:Jeśli piszesz o fachowcu z miejscowości Żychlin to nie polecam. Znajdą się osoby co są zadowolone ale mi spartolił po całości. Nie winie tu chęci bo wyglądało jak by były ale może zabrakło odpowiednich narzędzi i umiejętności [emoji33]

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka


Właśnie o nim myślałem :/ To szkoda, bo po rozmowie telefoniczej miałem lepsze wrażenie o nim, niż o pozostałych firmach jakie obdzwonilem.

A sa tu użytkownicy przyczep po odnowieniu w firmie Darius, którzy mogą się jeszcze wypowiedzieć?

Benior
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek, 13 kwie 2015, 21:14

Re: Remont zlecony

Postautor: Benior » sobota, 22 lip 2017, 12:41

Tak jak pisałem są osoby zadowolene a może ja jestem wyjątkiem. Bardzo chciałbym w to wierzyć. Stosowną umową by załatwiła sprawę ale mądry Polak po szkodzie.

Poszukaj firmy w rejonie co przerabia busy na osobowe. Wyklejanie i tapicerowane mają opanowane.

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
DIZZY
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2019
Rejestracja: sobota, 30 sie 2014, 10:40
Lokalizacja: PL

Re: Remont zlecony

Postautor: DIZZY » sobota, 22 lip 2017, 15:55

Dzakart pisze:
Benior pisze:Jeśli piszesz o fachowcu z miejscowości Żychlin to nie polecam. Znajdą się osoby co są zadowolone ale mi spartolił po całości. Nie winie tu chęci bo wyglądało jak by były ale może zabrakło odpowiednich narzędzi i umiejętności [emoji33]

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka


Właśnie o nim myślałem :/ To szkoda, bo po rozmowie telefoniczej miałem lepsze wrażenie o nim, niż o pozostałych firmach jakie obdzwonilem.

A sa tu użytkownicy przyczep po odnowieniu w firmie Darius, którzy mogą się jeszcze wypowiedzieć?

Mnie wrażenie nie zawiodło, uzgodniłam określony zakres prac, ograniczony moimi finansami i to zostało dobrze wykonane. Nie wiem co uzgodnił Benior i za ile, ale nie traktuj go jako wyroczni co do rzetelności Mariusza. Wielu klientów odjechało z jego warsztatu zadowolonych i tak jak ja, dostało taką usługę, za jaką zapłacili.
Obrazek

N126 z 1988 r. "Budka Torci"
N126 z 1980 r.
N250 z 1990 r.


Kliknij proszę http://www.zbiorkanaburka.pl

Benior
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek, 13 kwie 2015, 21:14

Re: Remont zlecony

Postautor: Benior » sobota, 22 lip 2017, 20:59

DIZZY pisze:
Dzakart pisze:
Benior pisze:Jeśli piszesz o fachowcu z miejscowości Żychlin to nie polecam. Znajdą się osoby co są zadowolone ale mi spartolił po całości. Nie winie tu chęci bo wyglądało jak by były ale może zabrakło odpowiednich narzędzi i umiejętności [emoji33]

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka


Właśnie o nim myślałem :/ To szkoda, bo po rozmowie telefoniczej miałem lepsze wrażenie o nim, niż o pozostałych firmach jakie obdzwonilem.

A sa tu użytkownicy przyczep po odnowieniu w firmie Darius, którzy mogą się jeszcze wypowiedzieć?

Mnie wrażenie nie zawiodło, uzgodniłam określony zakres prac, ograniczony moimi finansami i to zostało dobrze wykonane. Nie wiem co uzgodnił Benior i za ile, ale nie traktuj go jako wyroczni co do rzetelności Mariusza. Wielu klientów odjechało z jego warsztatu zadowolonych i tak jak ja, dostało taką usługę, za jaką zapłacili.


i super
opisuję tylko swoją sprawę

Ciekawe ile osób niezadowolonych nie opisało spraw z obawy, że będzie napiętnowane przez wykonawcę i jego klakierów.
Sam nie opisałem bo i co mam opisywać? swoją porażkę? stało się, jest jak jest i teraz ostrzegam ewentualnych zleceniodawców.
DOBRA UMOWA załatwi wszystko

Awatar użytkownika
__ArroW__
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 1494
Rejestracja: wtorek, 19 lip 2016, 19:48
Lokalizacja: Stary Toruń CTR

Re: Remont zlecony

Postautor: __ArroW__ » poniedziałek, 24 lip 2017, 00:36

Jestem świeżo po usłudze pierwszego etapu prac zleconych Mariuszowi, powiem szczerze, że byłem w stałym kontakcie jeśli chodzi o postęp prac, a mimo to uzgadniałem kilka ważnych kwestii co by nie było nieporozumień. Jestem na tak jeśli chodzi o polecenie usług Mariusza.

Pozdr ArroW!
N126E + Volvo V50 2.0 136PS 2007r.
Remont zapiekanki - MaNdArYnA
2019 - 1311 km - 8 nocy
2017 - 530 km - 4 noce w Taborach - 2 noce w Pałacach :lol:

dzin1975

Re: Remont zlecony

Postautor: dzin1975 » wtorek, 25 lip 2017, 20:00

Dzakart pisze:

A sa tu użytkownicy przyczep po odnowieniu w firmie Darius, którzy mogą się jeszcze wypowiedzieć?


Jestem zadowolony na 4+. Byłem na 6,czas zweryfikował....

Dzakart
Posty: 38
Rejestracja: piątek, 2 maja 2014, 22:42

Re: Remont zlecony

Postautor: Dzakart » piątek, 28 lip 2017, 22:28

dzin1975 pisze:
Dzakart pisze:

A sa tu użytkownicy przyczep po odnowieniu w firmie Darius, którzy mogą się jeszcze wypowiedzieć?


Jestem zadowolony na 4+. Byłem na 6,czas zweryfikował....


Możesz proszę rozwinąć?

dzin1975

Re: Remont zlecony

Postautor: dzin1975 » piątek, 28 lip 2017, 22:34

Jasne...
Jak Darius ogarnął przyczepę,wydawało mi się,że jest naprawdę ok.Po czasie wyszły delikatne niedoróbki,które mogłem dopiero zweryfikować po obejrzeniu innych przyczep,i rozmów na zlotach/spotkaniach. Mogłem na to zwrócić uwagę,ale poprostu się nie znałem.... Nie mam pretensji do Dariusa,absolutnie.Zrobił,jak zrobił.Miał ciśnienie czasowe,ale nie finansowe.Jeżeli miałbym robić raz jeszcze u Niego,to będę robił.Ale po dłuższych konsultacjach.

Awatar użytkownika
termin21
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 118
Rejestracja: wtorek, 25 lut 2014, 00:36

Re: Remont zlecony

Postautor: termin21 » poniedziałek, 2 paź 2017, 23:25

Witam. W czwartek chciałem oddać N132 do remontu kompleksowego(remont hamulców, malowanie ramy, nadbudowy, wyklejanie itd) w miejscowości Żychlin. Czy możecie coś napisać plus wrzucić zdjęcia z waszych doświadczeń z tą firmą ? Bardzo proszę o odpowiedź.

Archie
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 215
Rejestracja: środa, 21 cze 2017, 02:54

Re: Remont zlecony

Postautor: Archie » wtorek, 3 paź 2017, 00:17

Czy ja dobrze rozumiem?
Darius to jedna firma , a Mariusz z Żychlina to inna firma, czy opisujecie jedną i tą samą firmę w tym wątku?
N126 1978r.
N126 1980r.
59 nocy / 12600km. 2018r.
51 nocy / 6900km. 2019r.
75 nocy / 60km. 2020r.

Awatar użytkownika
termin21
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 118
Rejestracja: wtorek, 25 lut 2014, 00:36

Re: Remont zlecony

Postautor: termin21 » wtorek, 3 paź 2017, 00:21

Archie pisze:Czy ja dobrze rozumiem?
Darius to jedna firma , a Mariusz z Żychlina to inna firma, czy opisujecie jedną i tą samą firmę w tym wątku?


Tak to inne firmy, ale współpracujące z sobą.


Wróć do „Remonty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości