Remont u Mariusza z Żychlina - Strona FB Niewiadówki Polska

czyli nasza walka z przyczepą...
Awatar użytkownika
Paczek
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 4542
Rejestracja: czwartek, 2 kwie 2009, 21:23
Lokalizacja: Opoczno

Re: Remont u Mariusza z Żychlina

Postautor: Paczek » wtorek, 25 lip 2017, 05:52

stachu_gda pisze:Panie i Panowie, nie mam nic do Mariusza, ani te nie znam osobiscie czlowieka wiec nie jest moim bliskim znajomym, ale dobrze byloby - gdyby zechcial - umozliwic mu odpowiedz na stawiane zarzuty.


Jakie zarzuty - szczery uczciwy niczym nie skrępowany opis.

Benior
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek, 13 kwie 2015, 21:14

Re: Remont u Mariusza z Żychlina

Postautor: Benior » wtorek, 25 lip 2017, 07:28

stachu_gda pisze:Panie i Panowie, nie mam nic do Mariusza, ani te nie znam osobiscie czlowieka wiec nie jest moim bliskim znajomym, ale dobrze byloby - gdyby zechcial - umozliwic mu odpowiedz na stawiane zarzuty.


już się odniósł "o to wlasnie chodzilo przynajmniej zaden oszolom z fkn nie bedzie mi dupy zawracal"

To jest jego odpowiedź SMS. Jak chcesz więcej to dzwoń do niego i przekaż tu na forum.

Awatar użytkownika
reflexes
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 10860
Rejestracja: czwartek, 10 sty 2013, 09:16

Re: RE: Re: Remont u Mariusza z Żychlina

Postautor: reflexes » wtorek, 25 lip 2017, 09:11

stachu_gda pisze:Panie i Panowie, nie mam nic do Mariusza, ani te nie znam osobiscie czlowieka wiec nie jest moim bliskim znajomym, ale dobrze byloby - gdyby zechcial - umozliwic mu odpowiedz na stawiane zarzuty.

Też do gościa nic nie mam ale za moich czasów 2-3 razy konto usuwał więc nie wiem czy jest sens. Swoje zdanie o nas też wyraził i widząc jego formę myślę, że doprowadziłoby to tylko do kolejnej zadymy. Wiele osób widziało przyczepę o której mowa i tu nie da się nic obronić. A kol. Mariuszowi z takim podejściem życzę dalych sukcesów zawodowych. Mam nadzieję, że nigdy nie będę zmuszony do korzystania z jego usług.

Awatar użytkownika
Paczek
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 4542
Rejestracja: czwartek, 2 kwie 2009, 21:23
Lokalizacja: Opoczno

Re: Remont u Mariusza z Żychlina

Postautor: Paczek » wtorek, 25 lip 2017, 10:04

Z pewnością niedługo odpowie na ten wątek - za pośrednictwem swoich ( a tutejszych ) przyjaciół.

Jeszcze chwileczka ....

Awatar użytkownika
TomekN126N
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 3843
Rejestracja: środa, 13 cze 2012, 18:54
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Remont u Mariusza z Żychlina - Strona FB Niewiadówki Polska

Postautor: TomekN126N » środa, 26 lip 2017, 06:44

Beniu, nie wywołuję Cię do tablicy, bo zdjęcia, które wkleiłeś, pokazują faktyczne skutki przeprowadzonego remontu i mówią same za siebie. Dodatkowo nikogo nie obraziłeś, tylko przedstawiłeś suche fakty, ale jako moderator mam pytania:
- co się stało, że dopiero rok po remoncie opisujesz całą sprawę? Przecież już w Suchedniowie rozmawialiśmy o tym... Skoro pogodziłeś się z tym, że nie wszystko jest, jak należy, czemu czekałeś tyle czasu? Nie bronię tu nikogo, ale druga strona nie ma możliwości wypowiedzi i jest to nie fair ( fakt, że sama sobie zasłużyła na zamknięcie konta).
- po co przekazujesz/upubliczniasz prywatne wiadomości SMS? Co chcesz przez to powiedzieć?
Pytam, ponieważ dziwne jest dla mnie takie ostrzeganie po czasie i chciałbym uniknąć załatwiania własnych niezałatwionych spraw na forum.
Reklama zła, czy dobra, to zawsze reklama i wątek zostanie poddany dyskusji wśród moderatorów, ale na razie proszę Cię o odpowiedź na powyższe.
P.S. Osoby broniące, lub potępiające przeprowadzającego remont proszę o wstrzymanie się od komentarzy.
Nocki/km
2023: 11/460
2022: 12/440
2021: 3/425
2020: 5/1040
2019: 3/420
2018: 30/4184
2017: 24/2850
2016: 12/2540
2015: 23/2530
2014: 15/950
2013: 16/2310
2012: 23/1665

N126N
Corolla kombi - służbówka
Octavia kombi 1.6 TDI
jawa175(59)
komar3(81)
komar sztywniak
Suzuki GSX750E(83)
Honda Hornet 900 (05)

Benior
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek, 13 kwie 2015, 21:14

Re: Remont u Mariusza z Żychlina - Strona FB Niewiadówki Polska

Postautor: Benior » środa, 26 lip 2017, 07:42

TomekN126N pisze:Beniu, nie wywołuję Cię do tablicy ....... ale na razie proszę Cię o odpowiedź na powyższe.

To się zdecyduj czy wywołujesz do tablicy czy nie.

TomekN126N pisze:Beniu, nie wywołuję Cię do tablicy, bo zdjęcia, które wkleiłeś, pokazują faktyczne skutki przeprowadzonego remontu i mówią same za siebie. Dodatkowo nikogo nie obraziłeś, tylko przedstawiłeś suche fakty, ale jako moderator mam pytania:
- co się stało, że dopiero rok po remoncie opisujesz całą sprawę? Przecież już w Suchedniowie rozmawialiśmy o tym... Skoro pogodziłeś się z tym, że nie wszystko jest, jak należy, czemu czekałeś tyle czasu?


Skoro zdjęcia mówią same za siebie to w czym problem? Dla czego rok po remoncie? a no dla tego, że ciągle przewija się temat Mariusza jaki to on fantastyczny fachowiec i wkleja się zdjęcia, linki do jego prac. Dla równowagi trzeba pokazać jaki z niego partacz. Też dałem się uwieść jego renomie i zdecydowałem się na remont czego żałuję. Jeśli byłby taki temat to pewnie bym nie skorzystał po obejrzeniu takich zdjęć bo i po co ryzykować swoją kasą i budą. Przecież to są grube tysiące bo poza wynagrodzeniem trzeba jeszcze zapłacić za materiały. Być może ten wątek uchroni kogoś przed utratą swoich ciężko zarobionych pieniędzy. Nawet jeśli ktoś się zdecyduje na jego usługi to po takiej lekturze może np. zabezpieczyć się odpowiednią umową , ja tego nie zrobiłem.

TomekN126N pisze:Nie bronię tu nikogo, ale druga strona nie ma możliwości wypowiedzi i jest to nie fair ( fakt, że sama sobie zasłużyła na zamknięcie konta).
- po co przekazujesz/upubliczniasz prywatne wiadomości SMS? Co chcesz przez to powiedzieć?


Gdzie byłeś jak poruszałem temat upubliczniania prywatnych wiadomości? gdzie wtedy byłeś?

To jest właśnie jego przekaz! Właśnie w ten sposób wypowiada się na ten temat. Mówisz, że nie może się odnieść do zarzutów, JAKICH ZARZUTÓW? to jest stwierdzenie co się stało a nie zarzut. Opisałem pewną historię, swoją historię a nie rzuciłem temat "Podobno u Mariusza nie potrafią kleić tapicerki" nad okrągłością ziemi też nie będziemy dyskutować to jest FAKT

TomekN126N pisze:Pytam, ponieważ dziwne jest dla mnie takie ostrzeganie po czasie i chciałbym uniknąć załatwiania własnych niezałatwionych spraw na forum.
Reklama zła, czy dobra, to zawsze reklama i wątek zostanie poddany dyskusji wśród moderatorów, ale na razie proszę Cię o odpowiedź na powyższe.


To może wymazać historię z szkoły, tam jest przekaz z jeszcze dawniejszych czasów.
Jeśli uważasz, że jest nad czym dyskutować w swoim gronie to gratuluje. Czy na forum nie można opisać faktów jakie się stały bo co? źle to wygląda a My jesteśmy wielką kochającą się rodziną?

Odpowiedź na wszystko krótka.
Skoro są opinie o Mariuszu tylko pozytywne to klient może brać to za pewnik, że dobrze trafił i usypia się jego czujność. Opinia negatywna podparta zdjęciami a nie tylko zasłyszanymi historiami jest świadectwem, że nie do końca jest takim fachowcem za jakiego się uważa.

TomekN126N pisze:P.S. Osoby broniące, lub potępiające przeprowadzającego remont proszę o wstrzymanie się od komentarzy.

Dla czego zamykasz ludziom usta?

A ja poproszę wszystkich co widzieli moją przyczepę po remoncie aby dali świadectwo co widzieli.
To nie muszą być pozytywne ani negatywne opinie tylko co widzieli.

Awatar użytkownika
tantalos
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2566
Rejestracja: poniedziałek, 16 mar 2015, 17:32
Lokalizacja: Rybnik

Re: Remont u Mariusza z Żychlina - Strona FB Niewiadówki Polska

Postautor: tantalos » środa, 26 lip 2017, 08:05

Z FKN znam tylko kilka osób . Beniora nie ale uważam że jego stanowisko jest całkowicie na miejscu . Jeśli moderatorzy zmienią,zamkną lub usuną wątek sami sobie wystawią świadectwo .

Awatar użytkownika
TomekN126N
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 3843
Rejestracja: środa, 13 cze 2012, 18:54
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Remont u Mariusza z Żychlina - Strona FB Niewiadówki Polska

Postautor: TomekN126N » środa, 26 lip 2017, 08:43

Beniu, wyraźnie piszę, że nie wywołuję Cię do tablicy. Pokaż mi też w mojej powyższej wypowiedzi słowo "zarzut", bo go nie widzę. Nie wklejam też żadnych linków i wyraźnie napisałem, że Ty przedstawiłeś suche fakty, a to bardzo dobrze. Zatem jestem obiektywny, bo nie chciałbym mieć źle zrobionej przyczepy i nikomu tego nie życzę. Więc zamiast mnie atakować, czytaj ze zrozumieniem.
Natomiast nie chcę, żeby pojawiły się komentarze za/przeciw, bo to spowoduje kolejną g...burzę i z ostrzeżenia wyjdzie następna wojna. Dlatego skierowałem wątek do rozmowy dla modów, NIE ZAMYKAJĄC GO.
P.S. Skoro zwracałeś mi uwagę na upublicznianie priv, sam tego nie rób.

Tantalos, nie kreuj rzeczywistości, bo nawet morderca w sądzie ma prawo do wypowiedzi, tutaj Mariusz tej możliwości nie ma. Nie wiadomo, na ile Benior dał Mu wolną rękę w wykonywaniu prac, a na ile Mariusz zrobił " samowolki" i jakie były miedź nimi ustalenia, dlatego napisałem, co napisałem. Zatem świadectwo o modach na podstawie Twoich przemyśleń pozostaw dla Siebie, pozdrawiam.
Nocki/km
2023: 11/460
2022: 12/440
2021: 3/425
2020: 5/1040
2019: 3/420
2018: 30/4184
2017: 24/2850
2016: 12/2540
2015: 23/2530
2014: 15/950
2013: 16/2310
2012: 23/1665

N126N
Corolla kombi - służbówka
Octavia kombi 1.6 TDI
jawa175(59)
komar3(81)
komar sztywniak
Suzuki GSX750E(83)
Honda Hornet 900 (05)

Awatar użytkownika
kooba
Administrator
Administrator
Posty: 5490
Rejestracja: środa, 13 cze 2012, 10:00
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:

Re: Remont u Mariusza z Żychlina - Strona FB Niewiadówki Polska

Postautor: kooba » środa, 26 lip 2017, 09:27

Mariusz może założyć konto na forum i się wypowiedzieć w temacie, ale jak widać nie chce tego zrobić. Może nie ma nic na swoją obronę, a może ma to wszystko w du...

Przyczepę Benka widziałem po odebraniu od Mariusza i nie mam o tej robocie najlepszego zdania. Pomijam tu kwestię tapicerki bo znając relację z drugiej strony uważam, że chłopaki się nie dogadali. Jednak reszta roboty mogłaby być zrobiona lepiej. Tłumaczenie Mariusza, że jak się płaci za malucha to nie odbiera się mercedesa jest po prostu dziecinne. Jak by Benek więcej zapłacił to Mariusz by lepiej okno załatał? To jak ktoś mniej płaci to Mariusz lewą ręką pracuje bo za prawą trzeba więcej zapłacić?
Zapewne prawda jak zwykle leży po środku, ale w tym przypadku środek jest nieco przesunięty na niekorzyść Mariusza. Odwrotny montaż świateł i nierówne trójkąty świadczą ewidentnie o jego niechlujstwie. Chwała Mariuszowi za to, że po obejrzeniu okna dachowego, które kupił Benek zwrócił uwagę na grubość dachu i dolaminował rant bo bez tego za bardzo by w dół wystawało. Tylko dlaczego nie wyprowadził elegancko do końca zostawiając taką paskudę? Bo co? Na dachu nie widać, więc może być brzydko?
O kleju i żywicy ciężko dyskutować bo to oni się na coś umawiali i teraz każdy zapewne zrozumiał inaczej. Zastanawia mnie tylko dlaczego Mariusz prowadząc taki interes nie kupuje takich rzeczy hurtowo i nie dolicza do ceny usługi. Wiadomo, że tapicerkę klient może wybrać różną, ale klej i żywica to schodzi litrami i nie widzę sensu obarczania tym zakupem klienta, który w detalu na 100% kupi drożej.

Awatar użytkownika
tantalos
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2566
Rejestracja: poniedziałek, 16 mar 2015, 17:32
Lokalizacja: Rybnik

Re: Remont u Mariusza z Żychlina - Strona FB Niewiadówki Polska

Postautor: tantalos » środa, 26 lip 2017, 09:30

TomekN126N pisze:Tantalos, nie kreuj rzeczywistości, .

tantalos pisze:moderatorzy sami sobie wystawią świadectwo .

Mój ostatni post w tym temacie . Pozdrawiam .

Awatar użytkownika
Paczek
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 4542
Rejestracja: czwartek, 2 kwie 2009, 21:23
Lokalizacja: Opoczno

Re: Remont u Mariusza z Żychlina

Postautor: Paczek » środa, 26 lip 2017, 09:30

Paczek pisze:Z pewnością niedługo odpowie na ten wątek - za pośrednictwem swoich ( a tutejszych ) przyjaciół.

Jeszcze chwileczka ....



...a nie mówiłem :D

Benior
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek, 13 kwie 2015, 21:14

Re: Remont u Mariusza z Żychlina - Strona FB Niewiadówki Polska

Postautor: Benior » środa, 26 lip 2017, 10:48

TomekN126N pisze:Beniu, wyraźnie piszę, że nie wywołuję Cię do tablicy.

TomekN126N pisze:ale na razie proszę Cię o odpowiedź na powyższe.

to chyba wyjaśnione

TomekN126N pisze:P.S. Skoro zwracałeś mi uwagę na upublicznianie priv, sam tego nie rób.

Skoro taka tradycja .... się zastosowałem. Wtedy problemu nie widziałeś więc... i nie atakuję a jedynie przypominam. Do ataku jest baaardzo daleko ;)
I to nie jest upublicznianie wiadomości PW ponieważ to był przekaz do mnie przez inną osobę.

Nad tym nie będziemy się rozwodzić bo większego sensu nie widzę.

TomekN126N pisze:Natomiast nie chcę, żeby pojawiły się komentarze za/przeciw, bo to spowoduje kolejną g...burzę i z ostrzeżenia wyjdzie następna wojna.

Czyli w zasadzie każdy wątek może się taki stać bo jest ktoś za a inny przeciw. Może to dotyczyć głupiego grilla czy pojemności silnika.

O Mariusza się nie martw ma tutaj osoby co chętnie przedstawią jego stanowisko. Nie jest taki bezbronny jak się wydaje. Skoro potrafi napisać maila do admina to może zrobić to po raz kolejny i admin wstawi się tutaj.

Nie może być tak, że jeśli wątek jest odrobinę niewygodny to ma być zmarginalizowany. W sumie to Ty go zaczynasz rozkręcać. Wojny nie będzie bo i nie ma z czego.
Na karawaning.pl był podobny temat i znany fachowiec miał gorsze dni. Po fali krytyki potrafił się ogarnąć, naprawić szkody i teraz tylko zyskuje. Każdemu może trafić się gorszy moment ale trzeba stanąć przed problemem i go rozwiązać. Ile osób nic nie napisze czy poinformuje o jakimkolwiek problemie ponieważ będzie się obawiało krytyki i fali hejtu.

Jeśli jedyną odpowiedzią jest "że się wpłaca na malucha a nie mercedesa" to oznacza co? może to być brzydko, krzywo, nierówno czy tylko na gorszych materiałach? Ja używałem tylko dobrych materiałów, umówiliśmy się na zapłatę za pracę 2500zł w tym rachunek którego nie otrzymałem. Nierozliczone materiały pomijam. To nie Ja ustaliłem wysokość wynagrodzenia i pisał mi, że za taki zakres prac bierze od 2000 do 3000tyś zrobił za 2500zł. Poza wpłacona kwotą były zmarnowane materiały jak farba, szpachla, żywica. Musiałem oddać drugi raz do malowania aby zamaskować ten koszmarek to kolejna kasa. Czas stracony na przygotowanie, poprawianie, maskowanie itd. Przyczepę otrzymał przygotowaną do pracy, wszystkie okna, uszczelki, listwy aluminiowe i podłoga była zdjęta, ściany czyściutkie bez tapicerki.

Tak wyglądała przyczepa przed oddaniem
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Awatar użytkownika
Paczek
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 4542
Rejestracja: czwartek, 2 kwie 2009, 21:23
Lokalizacja: Opoczno

Re: Remont u Mariusza z Żychlina - Strona FB Niewiadówki Polska

Postautor: Paczek » środa, 26 lip 2017, 19:20

Beniu no dawaj dalej !
.... bo temat ...PETARDA

Benior
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek, 13 kwie 2015, 21:14

Re: RE: Re: Remont u Mariusza z Żychlina - Strona FB Niewiadówki Polska

Postautor: Benior » środa, 26 lip 2017, 19:33

Paczek pisze:Beniu no dawaj dalej !
.... bo temat ...PETARDA

Wyluzuj.

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka


Wróć do „Remonty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 56 gości