Remont u Mariusza z Żychlina - Strona FB Niewiadówki Polska

czyli nasza walka z przyczepą...
Benior
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek, 13 kwie 2015, 21:14

Remont u Mariusza z Żychlina - Strona FB Niewiadówki Polska

Postautor: Benior » poniedziałek, 24 lip 2017, 11:24

Bardzo nie chciałem zakładać tego tematu ale skoro wykonawca uważa, że "jak się wpłaca na Malucha to nie odbiera się Mercedesa"
Konta tu nie ma ale wiadomości wysyła i jak będzie miał coś do powiedzenia na pewno da sobie radę skoro dotarła informacja o mercedesach i maluchach.

Tyle ile krzyknął za robotę tyle zapłaciłem + darmowe naklejki, projekty itp. w sumie coś koło 3tyś zł oczywiście nie otrzymałem żadnego rachunku pomimo zapewnień.
Koszt roboty u niego wyniósł o wiele więcej jak by to zlecić w normalnym warsztacie czy robić samemu. (pomijam koszty wynagrodzenia).
Dla czego były wyższe koszty wykonania? a no dla tego, że jak mu brakowało czegokolwiek to kupował w najbliższym sklepiku gdzie ceny są oderwane od rzeczywistości. Rachunków i faktur też na to nie brał bo mu się nie chciało. Rozliczyć się z pieniędzy, które pobrał na materiały też nie potrafił. Żywicę sobie kupował w małych puszkach gdzie cena jest z kosmosu w porównaniu do dużego opakowania a wiadomo, że tego trzeba było dużo. Narzędzi mu brakowało np. nitownica więc sobie kupił za moje i sobie zostawił na pamiątkę. Klej do tapicerki zażyczył sobie 2 razy droższy od standardowego co wszyscy używają bo mu śmierdzi. Oczywiście wtedy nie sprawdzałem bo całkowicie mu zawierzyłem, że robi to zgodnie ze sztuką i zakupy są w cenach normalnych a nie jakieś fanaberie. Z klejem się pomylił o 5kg więc trzeba domawiać + koszty wysyłki. Tapicerki wymierzył o 4m za dużo x 75zł/1m ....
Farby według wszystkich obliczeń i liczonej też przez człowieka w sklepie z farbami + zapas mu zabrakło i poszło 2 tyle. Dla czego mu zabrakło? ano nie użył utwardzacza zgodnie z instrukcją więc farba nie kryła jak należy. Po odebraniu przyczepy 3 raz kupiłem farbę i pojechałem do lakiernika. O uszczelkach już pisałem jak to fachowiec nie potrafi założyć ich poprawnie i założył odwrotnie. Następnie okno mu nie pasowało wiec co zrobił ??? a powiększył sobie otwór w laminacie i podszlifował NOWE okna z Niewiadowa. Według fachowca okna były za duże! no pacz w Niewiadowie specjalnie nową formę zrobili aby okna były większe i nie pasowały do zapiekanek. Darius u którego zrobiłem wszystkie potrzebne zakupy oczywiście nie mógł uwierzyć, że okna są złe. Przykręcenie jednego z trójkątów o 1cm niżej. Założenie odwrotnie świateł gdzie na nich jest jak wół napisana jak należy to zrobić. Drzwi nie przykręcone. Takich "drobiazgów" są dziesiątki.

Zapłaciłem ile sobie zażyczył pomimo fuszerki bo po prostu nie chciałem 3 raz jechać, nie psuć koleżeńskiej atmosfery i liczyłem, że jakoś się dogadamy.

Malucha moja mama odbierała kiedyś z salonu i poza kilkoma poluzowanymi śrubami to nie było na przykład niedomalowanego dachu bo to maluch, szyby wszystkie, tapicerka równo przyklejona no tańsze produkty ale nic tam nie odpadało bo to maluch.

O wielu rzeczach już nie pamiętam ale usuwanie usterek dorobiło mi dodatkowych kosztów a takiego partacza nie polecę nikomu, kosztów dojazdu 2 razy czyli 1200km też nie doliczam do ceny usługi.

Po prostu porwał się na rzecz która go przerosła i nie potrafił z tego wyjść z twarzą.

Widziało przyczepę sporo osób po odebraniu od Mariusza z Żychlina i każdy .... każdy nie mógł uwierzyć w to co widzi. Nikt nie chciał "dymu" na forum więc jakoś się z tym pogodziłem. Nikt w tym ja do tej pory nie krytykowałem go publicznie ale skoro nie korzysta z okazji siedzenia cicho to mogę tylko dać takie świadectwo.

Kilka fotek co by zrozumieć w czym rzecz.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
RAFALSKI
Moderator
Moderator
Posty: 5544
Rejestracja: czwartek, 15 lip 2010, 16:27

Re: Remont u Mariusza z Żychlina

Postautor: RAFALSKI » poniedziałek, 24 lip 2017, 12:23

Kurczę, to co napisałeś daje do myślenia. Zdjęcia mówią same za siebie :shock:
Benior pisze:Następnie okno mu nie pasowało wiec co zrobił ??? a powiększył sobie otwór w laminacie i podszlifował NOWE okna z Niewiadowa. Według fachowca okna były za duże! no pacz w Niewiadowie specjalnie nową formę zrobili aby okna były większe i nie pasowały do zapiekanek. Darius u którego zrobiłem wszystkie potrzebne zakupy oczywiście nie mógł uwierzyć, że okna są złe.

To, że okna mogły nie pasować może być prawdą. W ten weekend w Zarzęcinie rozmawiałem z Krzychem_cw i jego nowe szyby też były lekko za duże w stosunku do otworów w budzie. Ja bym przyczyny szukał nie w samych szybach ale w dokładności wykonania otworu. Wiadomo jak to bywa w Niewiadówkach ;)
Benior pisze:Nikt nie chciał "dymu" na forum więc jakoś się z tym pogodziłem. Nikt w tym ja do tej pory nie krytykowałem go publicznie ale skoro nie korzysta z okazji siedzenia cicho to mogę tylko dać takie świadectwo.

Nie wiem czemu miałby być "dym" na forum z powodu czyjejś skopanej roboty. Jak dla mnie powinieneś od razu to wszystko opisać żeby ostrzec innych i nikt z tego powodu nie powinien robić zadymy.

kpw5
Posty: 12
Rejestracja: poniedziałek, 20 lut 2017, 14:13
Lokalizacja: Warszawa

Re: Remont u Mariusza z Żychlina

Postautor: kpw5 » poniedziałek, 24 lip 2017, 12:48

Mam pytanie, czy osoba, o której piszecie to ta sama co prowadzi konto na facebook'u Niewiadówki Polska ?
Zastanawiam się nad zleceniem wymiany tapicerki i wykładziny u nich ale zasialiście teraz nieco niepewności.
Szczerze przyznam, że realizacje, którymi chwalą się na facebooku wyglądają fajnie i wydają się być profesjonalne. Zdjęcia, które wrzucił Benior naprawdę nie zachęcają a wręcz zniechęcają. Benior, a kiedy remontowali Twoją przyczepę? Może się dopiero na niej uczyli roboty?
N126N - 2000r.

Awatar użytkownika
desperos
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 623
Rejestracja: niedziela, 15 lut 2009, 15:44
Lokalizacja: Lublin

Re: Remont u Mariusza z Żychlina

Postautor: desperos » poniedziałek, 24 lip 2017, 12:53

I Ty za taką robotę zapłaciłeś?????!!!!!!! :shock:
Dla mnie to robota całkowicie spartolona,"fachowiec" powinien Ci oddać kasę za materiały...Przecież to się kupy nie trzyma :o :o :o
2021 rok 640 km i 7 nocek :)
2022 rok 4890 km i 35 nocek :)
2023 rok 3450 km i 38 nocek :)
2024 rok 1150 km i 7 nocek :)

Benior
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek, 13 kwie 2015, 21:14

Re: Remont u Mariusza z Żychlina

Postautor: Benior » poniedziałek, 24 lip 2017, 13:26

kpw5 pisze:Mam pytanie, czy osoba, o której piszecie to ta sama co prowadzi konto na facebook'u Niewiadówki Polska ?
Zastanawiam się nad zleceniem wymiany tapicerki i wykładziny u nich ale zasialiście teraz nieco niepewności.
Szczerze przyznam, że realizacje, którymi chwalą się na facebooku wyglądają fajnie i wydają się być profesjonalne. Zdjęcia, które wrzucił Benior naprawdę nie zachęcają a wręcz zniechęcają. Benior, a kiedy remontowali Twoją przyczepę? Może się dopiero na niej uczyli roboty?


to ta sama osoba
Też mi się podobało wykonanie i pozytywne opinie na forum. Dla tego zdecydowałem się zlecić prace bo czasu po prostu nie miałem na to ale powrotne przywrócenie do używalności trochę mnie nerwów, czasu i pieniędzy kosztowało.
Remont odbył się rok temu i jakoś w tym okresie odbierałem i też poślizg był w wydaniu przyczepy. Przyczepa miała być gotowa na zlot w Nałęczowie ale teraz już rozumiem dla czego było opóźnienie.

desperos pisze:I Ty za taką robotę zapłaciłeś?????!!!!!!! :shock:
Dla mnie to robota całkowicie spartolona,"fachowiec" powinien Ci oddać kasę za materiały...Przecież to się kupy nie trzyma :o :o :o

Niestety :evil: kto ma miękkie serce ten ma twardą dupę. Liczyłem, że się dogadamy ale w ramach zadośćuczynienia otrzymałem nowe uszczelki i zostałem zablokowany na fejsie.
Stwierdziłem, że to gra nie warta świeczki bo sprawa by musiała się odbyć w okręgu Mariusza a wiemy jak to w sądach wygląda i koszty podróży kilka razy by zabiły cały sens bicia się o kasę. Pogodziłem już dawno się ze swoim losem ale mogę ostrzec innych.

Awatar użytkownika
DIZZY
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2019
Rejestracja: sobota, 30 sie 2014, 10:40
Lokalizacja: PL

Re: Remont u Mariusza z Żychlina

Postautor: DIZZY » poniedziałek, 24 lip 2017, 13:36

kpw5 pisze:Mam pytanie, czy osoba, o której piszecie to ta sama co prowadzi konto na facebook'u Niewiadówki Polska ?
Zastanawiam się nad zleceniem wymiany tapicerki i wykładziny u nich ale zasialiście teraz nieco niepewności.
Szczerze przyznam, że realizacje, którymi chwalą się na facebooku wyglądają fajnie i wydają się być profesjonalne. Zdjęcia, które wrzucił Benior naprawdę nie zachęcają a wręcz zniechęcają. Benior, a kiedy remontowali Twoją przyczepę? Może się dopiero na niej uczyli roboty?

Jedna z realizacji to moja przyczepa. Co do realizacji Beniora, nie ustosunkuję się, bo nie widziałam. Nie wiem też na jakim etapie pracy były zrobione zdjęcia. Ja zleciłam wymianę tapicerki, podłogi, uszczelek wszystkich okien, montaż nowych mebli i z usługi jestem zadowolona, a no i moja przyczepa była robiona na długo przed tą Beniora.
Obrazek

N126 z 1988 r. "Budka Torci"
N126 z 1980 r.
N250 z 1990 r.


Kliknij proszę http://www.zbiorkanaburka.pl

Benior
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek, 13 kwie 2015, 21:14

Re: Remont u Mariusza z Żychlina

Postautor: Benior » poniedziałek, 24 lip 2017, 14:05

Skoro nie wiesz a nie doprecyzowałem to jest to GOTOWE DZIEŁO Mariusza.

Awatar użytkownika
krzysztof_cw
Moderator
Moderator
Posty: 1055
Rejestracja: środa, 12 paź 2016, 18:19
Lokalizacja: Włocławek
Kontaktowanie:

Re: Remont u Mariusza z Żychlina

Postautor: krzysztof_cw » poniedziałek, 24 lip 2017, 16:30

Potwierdzam,moje boczne okna również nie pasowały. A reszta roboty, rzeczywiście mocno średnia.

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Chrysler Grand Voyager 3.3 + Niewiadów N126e + Adria Adiva 502 UK :D

Awatar użytkownika
DIZZY
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2019
Rejestracja: sobota, 30 sie 2014, 10:40
Lokalizacja: PL

Re: Remont u Mariusza z Żychlina

Postautor: DIZZY » poniedziałek, 24 lip 2017, 19:30

Benior pisze:Skoro nie wiesz a nie doprecyzowałem to jest to GOTOWE DZIEŁO Mariusza.

Przeglądając wątek jaki prowadziłeś z remontu trudno to sobie wyobrazić, poza uszczelkami, o których pisałeś wówczas http://fanklub-niewiadowek.com/forum/viewtopic.php?f=36&t=6015&start=210
Obrazek

N126 z 1988 r. "Budka Torci"
N126 z 1980 r.
N250 z 1990 r.


Kliknij proszę http://www.zbiorkanaburka.pl

Awatar użytkownika
Paczek
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 4544
Rejestracja: czwartek, 2 kwie 2009, 21:23
Lokalizacja: Opoczno

Re: Remont u Mariusza z Żychlina

Postautor: Paczek » poniedziałek, 24 lip 2017, 20:22

Brawo Beniu za szczera opinie!
Brawo !
Gdzieś tu ktoś próbował go reklamować bodajże na Allegro! Bardzo żałowałem wtedy że ten fachowiec nie wystawia faktury bo wówczas nie skończyło by się to tylko na żalu i i niesmaku ale przed sądem!

Beniu tak czy siak bardzo dziękuję ci za szczery opis !
Tylko takie postępowanie jak Twoje przestrzerze
nas przed takimi fachowcami!
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 24 lip 2017, 21:10 przez Paczek, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Paczek
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 4544
Rejestracja: czwartek, 2 kwie 2009, 21:23
Lokalizacja: Opoczno

Re: Remont u Mariusza z Żychlina

Postautor: Paczek » poniedziałek, 24 lip 2017, 20:26

kpw5 pisze:Mam pytanie, czy osoba, o której piszecie to ta sama co prowadzi konto na facebook'u Niewiadówki Polska ?
Zastanawiam się nad zleceniem wymiany tapicerki i wykładziny u nich ale zasialiście teraz nieco niepewności.
Szczerze przyznam, że realizacje, którymi chwalą się na facebooku wyglądają fajnie i wydają się być profesjonalne. Zdjęcia, które wrzucił Benior naprawdę nie zachęcają a wręcz zniechęcają. Benior, a kiedy remontowali Twoją przyczepę? Może się dopiero na niej uczyli roboty?



Tylko Darius Ujazd !
Faktura !
Gwarancja l
No i sponsor FNK

Benior
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek, 13 kwie 2015, 21:14

Re: Remont u Mariusza z Żychlina

Postautor: Benior » poniedziałek, 24 lip 2017, 20:30

DIZZY pisze:
Benior pisze:Skoro nie wiesz a nie doprecyzowałem to jest to GOTOWE DZIEŁO Mariusza.

Przeglądając wątek jaki prowadziłeś z remontu trudno to sobie wyobrazić, poza uszczelkami, o których pisałeś wówczas http://fanklub-niewiadowek.com/forum/viewtopic.php?f=36&t=6015&start=210


Ponieważ po powrocie od Mariusza nie było zdjęć wnętrza, prawda? ich nie dawałem poza uszczelkami bo po prostu nie wiedziałem czy jest dobrze jak mówił Mariusz.
Twierdził, że tak ma być i jakąś tam teorię do tego wymyślił. Mi to spokoju nie dawało więc się zapytałem na forum o co cho.

Już fachowiec dał upust swojego prostactwa w wiadomości SMS. Bardzo ten temat go cieszy bo wyeliminuje "oszołomów z FKN" i mu dupy nie będą zawracali. Więc zarobił na mnie 3tyś i teraz jestem oszołomem. Każdy następny też będzie jak ośmieli się skrytykować fachowość tego partacza.

Benior
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek, 13 kwie 2015, 21:14

Re: Remont u Mariusza z Żychlina

Postautor: Benior » poniedziałek, 24 lip 2017, 20:36

Paczek pisze:Brawo Beniu za szczera opinie!
Brawo !
Gdzieś tu ktoś próbował go reklamować bodajże na Allegro! Bardzo żałowałem wtedy że ten fachowiec nie wystawia faktury bo wówczas nie skończyło by się to tylko na żalu i i niesmak ale przed sądem!

Beniu tak czy siak bardzo dziękuję ci za szczery opis !
Tylko takie postępowanie jak Twoje przestrzerze
nas przed takimi fachowcami!


Mi już na prawdę ta osoba wisi i się pogodziłem ze stratą pieniędzy. Droga nauka ale czasem tak musi być.
Właśnie kończę budowę domu i fachowców przerobiłem wielu i o tych złych nie napiszę nic dopóki gdzieś nie zareklamują się wśród moich znajomych lub danej grupie. Jeśli ktoś będzie polecał partacza to napiszę swoją opinię i jeśli nie skorzysta z tego aby być cicho to może się tylko spodziewać obszerniejszej opinii.

Awatar użytkownika
Paczek
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 4544
Rejestracja: czwartek, 2 kwie 2009, 21:23
Lokalizacja: Opoczno

Re: Remont u Mariusza z Żychlina

Postautor: Paczek » poniedziałek, 24 lip 2017, 21:02

A tak z drugiej strony ! Beniu już dawno namawiałem Cię na taki wątek ! Czemu tak późno ? Wielu naszych mogło już paść ofiarą tego fachowca !

Awatar użytkownika
stachu_gda
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2592
Rejestracja: wtorek, 24 mar 2015, 08:12
Lokalizacja: Przywidz (Pomorskie)

Re: Remont u Mariusza z Żychlina

Postautor: stachu_gda » poniedziałek, 24 lip 2017, 22:07

Panie i Panowie, nie mam nic do Mariusza, ani te nie znam osobiscie czlowieka wiec nie jest moim bliskim znajomym, ale dobrze byloby - gdyby zechcial - umozliwic mu odpowiedz na stawiane zarzuty.


Wróć do „Remonty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 70 gości