N126e początki

czyli nasza walka z przyczepą...
Awatar użytkownika
Murano
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 7010
Rejestracja: poniedziałek, 22 kwie 2013, 20:17
Lokalizacja: Zabrze

Re: N126e początki

Postautor: Murano » wtorek, 5 wrz 2017, 13:43

RAFALSKI pisze:Jak dla mnie to zawieszenie nadaje się tylko do demontażu. Co innego jak resory są zrobione z głową a tutaj.. Na szczęście nowa oś niehamowana AL-KO nie jest droga.
Murano pisze:Może zdjęcie z wymiarami ci pomoże.

Wstawiłeś Koledze zdjęcie wieloryba a nie zapiekanki ;)

Poprawiłem. Dzięki za czujność.

Romlas
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 1454
Rejestracja: środa, 26 paź 2016, 18:41
Lokalizacja: Gniezno

Re: N126e początki

Postautor: Romlas » wtorek, 5 wrz 2017, 14:43

No ja widzę pewna zaletę tego zawieszenia, można sobie zrobić domek na wodzie i skakać na bańkę przez okno...
Paweł i Kinga. N250 i Jamet Arizona

frytas
Posty: 21
Rejestracja: poniedziałek, 21 sie 2017, 20:40

Re: N126e początki

Postautor: frytas » wtorek, 5 wrz 2017, 17:55

Zaczynam, myślę że trochę na minę się wpakowałem z ta przyczepa. Piszecie zeby zmienic os na alko ale znowu mocowanie tej osi. Póki co zastanawiam się czy nie obrócić oski nad pióra mocowania do ramy oczywiście wzmocnić i wymienić amortyzatory na np. Od Seicento. Co co tym sądzicie? Byłem dzisiaj w casto chciałem kupić żywicy do podklejenia pękniętej bakisty ale w pewnym momencie zgłupiałem co kupić. Polimerowa, poliestrowa i epoksydowa... muszę poczytać ;)

Awatar użytkownika
tomcat
Moderator
Moderator
Posty: 3887
Rejestracja: niedziela, 24 sie 2014, 22:39
Lokalizacja: Gostyń,Wielkopolska

Re: N126e początki

Postautor: tomcat » wtorek, 5 wrz 2017, 21:11

frytas pisze:Zaczynam, myślę że trochę na minę się wpakowałem z ta przyczepa. Piszecie zeby zmienic os na alko ale znowu mocowanie tej osi. Póki co zastanawiam się czy nie obrócić oski nad pióra mocowania do ramy oczywiście wzmocnić i wymienić amortyzatory na np. Od Seicento. Co co tym sądzicie? Byłem dzisiaj w casto chciałem kupić żywicy do podklejenia pękniętej bakisty ale w pewnym momencie zgłupiałem co kupić. Polimerowa, poliestrowa i epoksydowa... muszę poczytać ;)

Początki bywają trudne, nie łam się.Kupujac i decydując się na remont starej przyczepy trzeba liczyć się z problemami.Wieksze lub mniejsze miał chyba prawie każdy na tym forum kto przeprowadzał remont.Poczytaj,przemysl;w końcu remont robi się na wiele lat ;)


Wróć do „Remonty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 48 gości