Moje oświetlenie

czyli elektryka, hydraulika i gaz ...
Awatar użytkownika
vvarrior
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 1611
Rejestracja: środa, 8 sie 2012, 00:27
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moje oświetlenie

Postautor: vvarrior » piątek, 28 paź 2016, 02:15

Szukaj po haśle "przetwornica step down" np.
http://allegro.pl/listing/listing.php?order=m&string=przetwornica+step+down&bmatch=base-relevance-floki-5-ele-1-5-1018
Chociaż tanie floty przetwornic w pobliżu radyjka (jeśli słuchacie lub słuchaliście i kiedyś chcecie słuchać znowu polskiego radia na 225kHz) - np. za granicą to włączenie tych przetwornic MOŻE uniemożliwić zabawę przy radyjku. Przy CB może być podobnie. Plus że małe zintegrowane i gotowe do jazdy urządzenie.
LandRover II Td5 + N132
RemontN132t
RemontN126e

Awatar użytkownika
reflexes
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 10860
Rejestracja: czwartek, 10 sty 2013, 09:16

Re: Moje oświetlenie

Postautor: reflexes » piątek, 28 paź 2016, 07:04

Ale, że jak latarka na kablu?
Ja na bazie takich przetwornic zrobiłem ładowarki do wszystkiego, bo chiński badziew nie dawał rady. Dzisiaj przetestuję w aucie czy jest w stanie zapewnić tyle prądu żęby telefon się nierozładowywał podczas używania navi i rejestratora jazdy.

GrzegorzBruta

Re: Moje oświetlenie

Postautor: GrzegorzBruta » piątek, 28 paź 2016, 18:00

Wcześniej pokazywałem lampkę z czujnikiem ruchu kupioną w Biedronce, zasilaną bateriami. Jest na stałe zamontowana właśnie na kablu przez ten regulator ;)

GrzegorzBruta

Re: Moje oświetlenie

Postautor: GrzegorzBruta » niedziela, 30 paź 2016, 17:38

Kolejne urządzenie warte montażu to zdalne sterowanie radiowe oświetleniem czy jak kto woli urządzeniem elektrycznym do 10 A
Sterowanie jest gotowe do montażu instalacji 12 V i posiada już wbudowane przekaźniki, koszt zakupu to około 80 zł
IMG_20161030_173104.jpg

GrzegorzBruta

Re: Moje oświetlenie

Postautor: GrzegorzBruta » niedziela, 30 paź 2016, 17:39

Zasięg tego urządzenia to około 200 do 300 metrów


Wróć do „Instalacje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości