Radio TV hdmi

czyli elektryka, hydraulika i gaz ...
GrzegorzBruta

Radio TV hdmi

Postautor: GrzegorzBruta » środa, 12 paź 2016, 13:18

Witam. Chciałem przedstawić sprzęt grający zakupiony do mojej przyczepy.
Nie jestem audiofilem i kinomanem ;) Miało być tanio i tylko tanio.
W pierwszej kolejności zakupiony telewizor. Tv ma wbudowany USB co daje możliwość oglądania zapisanego obrazu w postaci filmów i zdjęć.
Zasilanie TV to standardowo 230 V oraz 12 V Cena nie powala bo koszt zakupu w sklepie Auchan to 360 zł
Przekątna ekranu 19" wbudowany tuner naziemnej tv cyfrowej i max pobór prądu 36 W czyli 3 A
IMG_20160806_195851.jpg

Przy zakupie trzeba pamiętać o kącie widzenia ( na wprost obraz ok jednak pod większym kątem słaby)
Rozwiązaniem na taki TV z kiepskim kątem widzenia, jest zakup regulowanego ramienia ( wieszaka )
Nadszedł czas i zakupiłem radio do przyczepy
IMG_20160806_193339.jpg

w sklepie internetowym koszt z wysyłką 100 zł
Zasilanie 230 V lub 12 V standardowo. Wysuwana z tyłu teleskopowa antena. USB z czytnikiem kart, karaoke, pilot, wyjście na głośniki.
Można podpiąć TV i głos popłynie przez wzmacniacz. W tym radio uciążliwe jest włączanie i przechodzenie po menu. Dźwięk nie powala.
Odbiór stacji ok. Pobór mocy znikomy. Pilot raczej nieprzydatny. Montaż dziecinnie prosty bez żadnych kombinacji. Wszystko kablem takim samym jak w TV. Nie polecam audiofilom ;)
Przyszła i pora na głośniki. Głośnik ważniejszy ponoć od radia :)
Ta sama firma co radio. Głośniki godne polecenia. Cena około 70 zł za komplet. Ta sama firma produkuje również głośniki wpuszczane sufitowe w cenie około 36 zł za sztukę! Ja wybrałem takie
IMG_20160806_193232.jpg

Przypomnę tylko, że miało być tanio i chyba było ;)
Zestaw w skali od 1 : 10 to ja bym dał 5 ;)

Awatar użytkownika
reflexes
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 10868
Rejestracja: czwartek, 10 sty 2013, 09:16

Re: Radio TV hdmi

Postautor: reflexes » środa, 12 paź 2016, 13:26

Fajne, tylko ma jedną wadę. Nie można zabrać na plażę.

kilazz
Posty: 90
Rejestracja: piątek, 19 sie 2016, 08:17
Lokalizacja: G.Śląsk

Re: Radio TV hdmi

Postautor: kilazz » środa, 12 paź 2016, 13:42

Kupilem ten sam tv tylko 15 cali bo latwiej go upchnac i bierze tylko 1a, niestety placilem tez 350.

Awatar użytkownika
Tommy Przytulas
Posty: 44
Rejestracja: niedziela, 18 wrz 2016, 15:16

Re: RE: Radio TV hdmi

Postautor: Tommy Przytulas » środa, 12 paź 2016, 14:36

GrzegorzBruta pisze:...
Przyszła i pora na głośniki. Głośnik ważniejszy ponoć od radia :)
Ta sama firma co radio. Głośniki godne polecenia. Cena około 70 zł za komplet. Ta sama firma produkuje również głośniki wpuszczane sufitowe w cenie około 36 zł za sztukę!


Do mojej pociechy zakupiłem właśnie takie sufitowe, radio jakieś chińskie samochodowe za 70 zł.

Obrazek

Obrazek

Graba? Może innym razem... Tommy Przytulas


Wróć do „Instalacje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości