Instalacja wodna

czyli elektryka, hydraulika i gaz ...
Jano

Re: Instalacja wodna

Postautor: Jano » sobota, 29 lip 2017, 08:53

Dziękuje kolegom za odpowiedzi . Tak mam zlew i kran chodzi tylko o podłączenie wężykami wody na ręcz\na pompkę (rzadko będę używał - ogrodówka nie wyjeżdża) mam jakiś kawałek 8cm rurki silikonowej z jakby kulką wewnątrz czyli to chyba zaworek zwrotny jak rozumiem podpina się ją na wyjściu z baniaka 10l. aby woda się nie cofała. Fizycznie na oczy nie widziałem tego baniaka na wodę ale sądzę że ma dwa otwory we/wyj. Proszę o info na mail: royshn4@wp.pl jak ktoś ma bańkę na sprzedaż z pompką-kupię.

Awatar użytkownika
kooba
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: kooba » sobota, 29 lip 2017, 13:19

Tutaj to wszyscy myślą raczej o pompce elektrycznej. Jak masz kran to pytanie czy jest on z mikrowłącznikiem? Najlepiej będzie jak zrobisz zdjęcie i pokażesz to co masz. Jak pompka ma być elektryczna to pytanie czy masz w przyczepie 12V?

Jano

Postautor: Jano » czwartek, 3 sie 2017, 09:30

Witam tak mam zlew i kran. Kran bez stycznika i wyłącznika zwykły metalowy na zimna wodę. Baniak chce wsadzić pod zlew kufer praktyczniejszy, rozumiem ale tam mam już2 butle gazu u przedłużącz. Zaworek zwrotny zdobyłem ale jakiś prosty bo to 7cm rurki silikonowej z kulka wewnątrz. Węże już obsadziłem dziś dokończę podłączenie ale na zbiorniku 15l umieszczonym tymczasowo pod podwoziem backa od ekstraktu Coca Coli. Dziękuję wszystkim za pomoc. Pozdrawiam.

Romlas
Fanklubowicz
Fanklubowicz

Postautor: Romlas » środa, 1 lis 2017, 23:03

http://allegro.pl/opryskiwacz-akumulato ... 67645.html
Co z tego można zrobić większość się domyśli, ale czy miał ktoś styczność z takim urządzeniem? Pitnej wody chyba i tak nikt nie trzyma w baniaku do zlewu i prysznica ,itd.
Paweł i Kinga.

chris_666

Postautor: chris_666 » sobota, 4 lis 2017, 14:36

Nie szkoda wagi na akumulator? Ręczny działa tak samo.

Wysłane z mojego Tapatalka

Wróć do „Instalacje”