Stawianie N250 na sztorc

czyli wszystko to, co nie pasuje do powyższych ...
ppawel
Posty: 9
Rejestracja: wtorek, 17 gru 2013, 00:45

Stawianie N250 na sztorc

Postautor: ppawel » niedziela, 4 lut 2024, 20:53

Raz jeden w życiu widziałem zdjęcie N250 stojącej na fabrycznych podporach do przechowywania dyszlem do góry. Czy coś takiego jest jeszcze gdzieś do zdobycia? Bo gniazda do tych podpór, takie kwadratowe rury pod tylną ścianką, są. Ale w żaden sposób Internet tego nie chce znaleźć, nawet tego zdjęcia, co to je kiedyś.

jarekvolvo
Posty: 160
Rejestracja: czwartek, 2 kwie 2020, 16:44
Lokalizacja: Milanówek

Re: Stawianie N250 na sztorc

Postautor: jarekvolvo » wtorek, 6 lut 2024, 14:59

Fabrycznych nie widziałem. A wyspawać z kształtowników to chwila moment. I dobry pomysł :)
Życzmy sobie miłego dnia !

Awatar użytkownika
Miron EZD
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2060
Rejestracja: poniedziałek, 18 wrz 2017, 21:41
Lokalizacja: Zduńska Wola

Re: Stawianie N250 na sztorc

Postautor: Miron EZD » wtorek, 6 lut 2024, 17:02

Z tego co się orientuję to na sztorc dyszlem do góry stawiali skiffa.
A te profile to raczej służą do podnośnika żeby wstawić ewentualnie przy zmianę koła.

ppawel
Posty: 9
Rejestracja: wtorek, 17 gru 2013, 00:45

Re: Stawianie N250 na sztorc

Postautor: ppawel » niedziela, 11 lut 2024, 12:05

A to może te podpory nie były jednak fabryczne, tylko korzystały z fabrycznych gniazd. Rzeczywiście, pamiętam te podnośniki z rozkładaną "półką" dawno temu, które się wsuwało w takie rury. W każdym razie, jakby ktoś chciał takie spawać, to na tym zaginionym zdjęciu one chyba nawet miały takie sprytne zaokrąglenie od dolnej strony, żeby się ładnie przyczepa przetoczyła, jak już dotknie tyłem ziemi. Aczkolwiek jeżeli to nie jest fabryczne, to też nie wiem, jak z wytrzymałością tych gniazd na obciążenie w takim kierunku.


Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 69 gości