Prośba o ocenę ogólnego stanu N126N na podstawie zdjęć

czyli wszystko to, co nie pasuje do powyższych ...
Awatar użytkownika
konrad
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 1453
Rejestracja: wtorek, 22 kwie 2008, 13:18
Lokalizacja: Krk/Lbl

Re: Prośba o ocenę ogólnego stanu N126N na podstawie zdjęć

Postautor: konrad » czwartek, 5 maja 2011, 21:04

kotek pisze:I z niewiadówki można być zadowolonym. Trochę pomyślunku, niewiele kaski i na kempingu zajmuję 30 m kwadratowych, jest sypialnia , kuchnia z szatnią oraz salon do przyjmowania gości. A także, w trakcie wykonywania prysznic kempingowy lub WC w zależności od potrzeb.


a czy ja gdzieś pisałem że nie można ?
każdy ma jakieś tam swoje priorytety, co ja wybrałem napisałem, zresztą nie tylko ja (serek, finger)
to tylko trzy osoby, a teraz petek ...

sam jeździłem niewiadką w 2+1 dwa lata i wiem jak to wygląda :)

dla mnie prościej jest mieć większą budkę, nić bawić się w rozkładanie dwóch przedsionków
zwłaszcza że na razie muszę to robić sam - dzieci za małe żeby pomóc, a w dodatku ktoś musi ich pilnować
prysznic fajny, ciekaw jestem jak się z niego korzysta np podczas majówki gdy na zew jest 10'C ? ;)

ja dzisiaj wjeżdżam na pole i mogę już odpoczywać (chcę zrezygnować z przedsionka na krótkie wyjazdy, na rzecz markizy)

zresztą nie o tym był chyba temat ...
ja nikogo nie mam zamiaru przekonywać do zakupu sandwicza, bo ma to swoje wady
była N126e, jest Hobby 430T+ Ford Focus C-max 1.8 + Suzuki Vitara 4x4

Awatar użytkownika
petek
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 566
Rejestracja: wtorek, 21 sie 2007, 18:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Prośba o ocenę ogólnego stanu N126N na podstawie zdjęć

Postautor: petek » czwartek, 5 maja 2011, 21:35

Konrad, przekonywanie nic nie da. Każdy ma swoje priorytety. Ja, podobnie jak Ty postawiłem na komfort i to sobie cenię.
Jakiś czas temu, na tym forum powiedziałem, że za trochę fanklub niewiadowek będzie fanklubem przyjaciół fanklubu niewiadowek i nadal podtrzymuje to stwierdzenie. Zostaną nowi i nieliczni najwierniejsi fani niewiadowek. Reszta będzie miała fikcyjny status przyjaciela. Możemy za kilka lat zweryfikować moja tezę wśród obecnych fanklubowiczow. Do listy "zdrajców" juz dzis dodajmy jeszcze kilka osób z początku działalności fanklubu - fingera, lepciaka, i jeszcze innych. Wystarczy zerknac kto jest dziś wśród przyjaciół. Ja naprawdę pamietam moment, gdy było nas tu niewielu początkujących pasjonatów karawaningu. Pamiętam wspaniały zlot w Sandomierzu. Ale świat idzie do przodu. Dla wszystkich z nas.
I żeby było jasne. Ja naprawdę nie mam nic do niewiadowek. Ze swojej byłem bardzo zadowolony. Ale to nie jest dobry wybór dla rodziny z dwojgiem i więcej małych dzieci. Dla dwojga dorosłych czemu nie.
Pozdrawiam,
Petek

Awatar użytkownika
jedrek101
Posty: 1941
Rejestracja: niedziela, 27 sty 2008, 10:33
Kontaktowanie:

Re: Prośba o ocenę ogólnego stanu N126N na podstawie zdjęć

Postautor: jedrek101 » czwartek, 5 maja 2011, 22:00

chyba zamknę wątek , bo za mocno odbiegł od tematu - choć wiele miłych stwierdzeń można się tu doczytać :)
mam prośbę szanujmy się wszyscy - w końcu karawaning to nasze wspólne hobby....
a przyjaciele fanklubu są u nas mile widziani , gdyż mają już duże doświadczenie - i zawsze chętnie służą radą


Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości