Kratki wentylacyjne lodówki

czyli wszystko to, co nie pasuje do powyższych ...
mariusz724

Re: Kratki wentylacyjne lodówki

Postautor: mariusz724 » niedziela, 27 gru 2015, 11:06

Ponieważ jeden z bardzo mądrych ludzi , ale tylko według niego ....zwrócił uwagę na pewne niedociągnięcia czuję się w obowiązku dopisać kilka zdań celem wyjaśnienia .
To co widać na zdjęciach to jest TYLKO PRZYMIARKA , nic nie jest uszczelnione i skręcone .
Blacha osłonowa jest i będzie zamontowana , resztę potrzebnych elementów też mam i niczego nie brakuje .
Dodatkowa kratka wentylacyjna też będzie zamontowana , jak będę wszystko składał do kupy na pewno to opiszę i zrobię zdjęcia z całej operacji .Pozdrawiam . :lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
fortis
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 500
Rejestracja: środa, 11 cze 2014, 21:22
Lokalizacja: Sosnowiec Śląsk

Re: Kratki wentylacyjne lodówki

Postautor: fortis » niedziela, 27 gru 2015, 11:10


grzesiek0

Re: Kratki wentylacyjne lodówki

Postautor: grzesiek0 » niedziela, 27 gru 2015, 16:34

fortis pisze:U mnie wygląda to tak https://drive.google.com/file/d/0B9TPRy ... sp=sharing

Dlaczego masz każdą kratkę inną?
I dlaczego trzy?

Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
fortis
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 500
Rejestracja: środa, 11 cze 2014, 21:22
Lokalizacja: Sosnowiec Śląsk

Re: Kratki wentylacyjne lodówki

Postautor: fortis » niedziela, 27 gru 2015, 20:07

Na samej górze kratka metalowa to komin, niżej dwie kratki białe to wentylacja do odprowadzenia ciepła z lodówki ( nie znalazłem jednej kratki która by mi pasowała w tym miejscu a jest tam przetłoczenie) na dole kratka do palnika ( muszę wymienić na nową białą bo ta jest z drzwi ) .


Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości