Kompleksowy remont Niewiadówki. Kogo polecacie ? PILNE

czyli wszystko to, co nie pasuje do powyższych ...
Awatar użytkownika
termin21
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 118
Rejestracja: wtorek, 25 lut 2014, 00:36

Kompleksowy remont Niewiadówki. Kogo polecacie ? PILNE

Postautor: termin21 » wtorek, 3 paź 2017, 21:59

Witam.
W czwartek mam zawieść przyczepę do Żychlina, ale czytająć post Beniora troszkę mam wątpliwości. I tak czytam wasze posty pada nazwa drugiej firmy " U Dariusa", ale nie ma żadnego wątku jak to robi. jakoś/ cena. Ja osobiście remontowałem wnętrze N126E na oryginał(plus uszczelki rączki plasticzki z zewnątrz) w Plewiskach u Jana Cynki(dealer Niewiadowa) i jestem baaaardzo zadowolony, ale nie wiem czy zrobili by mi kompleksowo przyczepkę.
Mam przyczepkę N132(bez łazienki) i wymaga ona kompleksowej renowacji(bez wymiany mebli) budki, hamulców, oświetlenia, uszczelek, ścianek, i chciałem ją oddać teraz na jesień żeby na wiosnę już jeździć z N132.

Proszę was o poradę kogo polecacie(najlepiej jakby wypowiadały się osoby, które już u kogoś remontowały kompleksowo i robotę mogą podeprzeć kilkoma zdjęciami).
Bardzo proszę o rzeczowe odpowiedzi. Chciałbym aby moja przyczepka trafia w dobre ręce.

Awatar użytkownika
Fiacior75
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 1934
Rejestracja: niedziela, 7 cze 2015, 22:02
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: Kompleksowy remont Niewiadówki. Kogo polecacie ? PILNE

Postautor: Fiacior75 » środa, 4 paź 2017, 07:00

A co tam ma być zrobione?
FB - Weselny Fiat 125p


Fiat125 1975r
Komar231B
N-250

Awatar użytkownika
Murano
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 7010
Rejestracja: poniedziałek, 22 kwie 2013, 20:17
Lokalizacja: Zabrze

Re: Kompleksowy remont Niewiadówki. Kogo polecacie ? PILNE

Postautor: Murano » środa, 4 paź 2017, 08:03

Fiacior75 pisze:A co tam ma być zrobione?

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Awatar użytkownika
DIZZY
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2019
Rejestracja: sobota, 30 sie 2014, 10:40
Lokalizacja: PL

Re: Kompleksowy remont Niewiadówki. Kogo polecacie ? PILNE

Postautor: DIZZY » środa, 4 paź 2017, 08:03

termin21 pisze:Witam.
W czwartek mam zawieść przyczepę do Żychlina, ale czytająć post Beniora troszkę mam wątpliwości. I tak czytam wasze posty pada nazwa drugiej firmy " U Dariusa", ale nie ma żadnego wątku jak to robi. jakoś/ cena. Ja osobiście remontowałem wnętrze N126E na oryginał(plus uszczelki rączki plasticzki z zewnątrz) w Plewiskach u Jana Cynki(dealer Niewiadowa) i jestem baaaardzo zadowolony, ale nie wiem czy zrobili by mi kompleksowo przyczepkę.
Mam przyczepkę N132(bez łazienki) i wymaga ona kompleksowej renowacji(bez wymiany mebli) budki, hamulców, oświetlenia, uszczelek, ścianek, i chciałem ją oddać teraz na jesień żeby na wiosnę już jeździć z N132.

Proszę was o poradę kogo polecacie(najlepiej jakby wypowiadały się osoby, które już u kogoś remontowały kompleksowo i robotę mogą podeprzeć kilkoma zdjęciami).
Bardzo proszę o rzeczowe odpowiedzi. Chciałbym aby moja przyczepka trafia w dobre ręce.


Nie prościej zadzwonić do pana Cynki i zapytać, czy zrobi taki remont jakiego oczekujesz skoro byłeś bardzo zadowolony?
Obrazek

N126 z 1988 r. "Budka Torci"
N126 z 1980 r.
N250 z 1990 r.


Kliknij proszę http://www.zbiorkanaburka.pl

naal

Re: Kompleksowy remont Niewiadówki. Kogo polecacie ? PILNE

Postautor: naal » środa, 4 paź 2017, 08:37

Z tego co wiem dzin1975 nie do końca był zadowolony z remontu u Dariusa.

Awatar użytkownika
RAFALSKI
Moderator
Moderator
Posty: 5544
Rejestracja: czwartek, 15 lip 2010, 16:27

Re: Kompleksowy remont Niewiadówki. Kogo polecacie ? PILNE

Postautor: RAFALSKI » środa, 4 paź 2017, 13:30

Nie robiłem co prawda remontu u Dariusa ale jak pamiętacie, prowadziłem do niego 132 w celu wykonania tapicerki. Źle się zrozumieliśmy przez telefon i Darius myślał, że chcę żeby mi tą tapicerkę również przykleili. Wytłumaczyłem, że do klejenia jeszcze daleka droga, że trzeba zdjąć długie listwy, okna, uszczelnić co nieco, itd. Miny obu Panów wskazywały na zdziwienie w stylu "a po co to ruszać, przecież dobrze jest. Kleić i tyle." To tak na marginesie, nie oceniam.

dzin1975

Re: Kompleksowy remont Niewiadówki. Kogo polecacie ? PILNE

Postautor: dzin1975 » środa, 4 paź 2017, 13:51

No ja niestety nie polecam Dariusa. Po zrobieniu oceniłem na 6. Po 2 sezonach ocena spadla na 4. Po rozebraniu przyczepy ocena 0. A może nawet mniej.

Awatar użytkownika
bio5
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 43
Rejestracja: poniedziałek, 16 lis 2015, 18:23

Re: Kompleksowy remont Niewiadówki. Kogo polecacie ? PILNE

Postautor: bio5 » środa, 29 sie 2018, 10:20

Podbijam temat. Utknęliśmy z naszą 132N na etapie, że wszystko wymontowaliśmy i mamy gołą skorupę. Niestety w międzyczasie okazało się, że nie mamy już gdzie tego robić, czas też się skurczył, a przyczepy szkoda. Możecie polecić kogoś do kompleksowego remontu?
Adrian
SQ5AM

2020 rok - 2837 km i 36 nocek
2021 rok - 2942 km i 42 nocki
2022 rok - 3017 km i 51 nocek
2023 rok - sezon trwa

Awatar użytkownika
Fiacior75
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 1934
Rejestracja: niedziela, 7 cze 2015, 22:02
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: Kompleksowy remont Niewiadówki. Kogo polecacie ? PILNE

Postautor: Fiacior75 » środa, 29 sie 2018, 21:37

bio5 pisze:Podbijam temat. Utknęliśmy z naszą 132N na etapie, że wszystko wymontowaliśmy i mamy gołą skorupę. Niestety w międzyczasie okazało się, że nie mamy już gdzie tego robić, czas też się skurczył, a przyczepy szkoda. Możecie polecić kogoś do kompleksowego remontu?

Jeśli jesteś zdecydowany oddać swoją przyczepę w dobre ręce to serdecznie zapraszam do nas. Tu masz link do naszej stronki na której są relacje z remontów N126, N132 i nie tylko :)
https://m.facebook.com/MotoCamp-Reanima ... =bookmarks
Jak podejmiesz decyzję to bardzo proszę o telefon.
FB - Weselny Fiat 125p


Fiat125 1975r
Komar231B
N-250

sookinsyn

Re: Kompleksowy remont Niewiadówki. Kogo polecacie ? PILNE

Postautor: sookinsyn » środa, 29 sie 2018, 22:05

I to będzie dobra decyzja...

Awatar użytkownika
bio5
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 43
Rejestracja: poniedziałek, 16 lis 2015, 18:23

Re: Kompleksowy remont Niewiadówki. Kogo polecacie ? PILNE

Postautor: bio5 » piątek, 31 sie 2018, 10:44

Fiacior75 pisze:Jeśli jesteś zdecydowany oddać swoją przyczepę w dobre ręce to serdecznie zapraszam do nas. Tu masz link do naszej stronki na której są relacje z remontów N126, N132 i nie tylko :)
https://m.facebook.com/MotoCamp-Reanima ... =bookmarks
Jak podejmiesz decyzję to bardzo proszę o telefon.

Patrzę po stopce, że mamy tą samą wersję, z tego samego rocznika ;) Ruda trochę daleko, ale zerkniemy.
Adrian
SQ5AM

2020 rok - 2837 km i 36 nocek
2021 rok - 2942 km i 42 nocki
2022 rok - 3017 km i 51 nocek
2023 rok - sezon trwa


Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości