Uchwyt na TV mocowany do szafy

czyli meble, lodówki, ogrzewanie, zlewozmywaki, kuchenki ...
Awatar użytkownika
stachu_gda
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2590
Rejestracja: wtorek, 24 mar 2015, 08:12
Lokalizacja: Przywidz (Pomorskie)

Re: Uchwyt na TV mocowany do szafy

Postautor: stachu_gda » poniedziałek, 29 sty 2018, 14:52

Dizzy, ja nie miałem takich problemów jak Twoje - w sumie to 2 razy nawalili jeśli chodzi o przesyłki kierowane do mnie, ale problemy były innego typu. Nadal jednak uważam, jest to wspaniały wynalazek dla kogoś, kto mieszka na wsi i zaopatruje się w wiele rzeczy wysyłkowo (praktycznie chyba 3-5 paczek w tygodniu). Szkoda tylko, że nie mają paczkomatów we wsiach, oraz że nie mają opcji, która pozwalałaby na umieszczenie kilku paczek adresowanych do tego samego odbiorcy w jednej skrytce. To drugie znacznie odciążyłoby zajętość skrytek.

A co do testowania i zwrotu - jakby nie patrzeć, opakowanie trzeba naruszyć, więc albo potem kombinacja żeby zapakować idealnie jak było, albo można zapytać tutaj na forum, co niewiadówkowa brać radzi zakupić :)

ttaber
Posty: 196
Rejestracja: piątek, 29 sie 2014, 10:22

Re: Uchwyt na TV mocowany do szafy

Postautor: ttaber » poniedziałek, 29 sty 2018, 17:16

Świetną alternatywą dla paczkomatów jest usługą Poczty Polskiej - odbiór paczki w punkcie. Kosztuje to mniej więcej tyle samo co paczkomat. Wybiera się pusta placówkę pocztową w okolicy i jazda. Paczki idą szybko, jest opcja śledzenia, powiadomienia SMS i e-mail. Warto wrócić do sprawdzonego partnera ;) Zresztą niebawem ruszą paczkomaty w odsłonie PP.

U mnie paczkomaty są często zapachane, kurier nie ma jak zostawić paczki w maszynie. Raz paczka się zgubiła, kilka razy przyszły rzeczy uszkodzone. Poziom usług InPost strasznie spadł. Imho.

Awatar użytkownika
stachu_gda
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2590
Rejestracja: wtorek, 24 mar 2015, 08:12
Lokalizacja: Przywidz (Pomorskie)

Re: Uchwyt na TV mocowany do szafy

Postautor: stachu_gda » poniedziałek, 29 sty 2018, 21:04

Zgadzam się co do odbioru w punkcie. Natomiast jak już robimy taką dyskusję poza tematem - odradzam "Paczkę w Ruchu" chyba że nam nie zależy na czasie. Jest tanio, ale czeka się długo.

Awatar użytkownika
maydayns
Posty: 17
Rejestracja: środa, 4 cze 2014, 22:03
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Uchwyt na TV mocowany do szafy

Postautor: maydayns » środa, 31 sty 2018, 00:44

Osobiście TV w przyczepie traktuję raczej jako zbędny balast bo w końcu jeżdżę żeby odpoczywać,a nie siedzieć w przyczepie, ale odziedziczyłem TV oraz antenę po poprzednim właścicielu. Do tej pory leżał w garażu ale jak już jest to postanowiłem jednak zamontować co by podnieść "prestiż" przyczepy :lol:
Opiszę jak to wygląda u mnie:
Telewizor - Lazer 12v 15,6" LED z dekoderem DVBT. żeby kabel antenowy nie wychodził na zewnątrz przez otwarte okno lub drzwi to zamontowałem gniazdo zewnętrzne z wejściem antenowym, sat i gniazdami 12V oraz 230V, takie:
https://sklep.klaja.pl/pl/p/Gniazdo-zewnetrzne-Uniwersalne-Przyczepa-Kamper/4527
Do tego mam antenę koronę z przyssawką i jeśli chodzi o odbiór to puki co sprawdzałem tylko pod domem w centrum mojego miasta i odbierało wszystko wyśmienicie nawet z anteną w środku od tak rzuconą na łóżko.. Ale wiadomo w "terenie" może być z goła inaczej. Potestuje na wiosnę to opisze czy antena daje radę.
TV zawiesiłem na uchwycie i przykręciłem do listwy, która jest wlaminowana w ścianę nad lodówką (n126NT)
Uchwyt: https://www.euro.com.pl/uchwyty-do-telewizorow/techlink-twm102.bhtml
Całkiem solidny, dość mały ale w tym miejscu gdzie jest daje możliwość ustawienia i w stronę łóżka/stołu i w stronę części kuchennej. Przy opcji montażu na bocznej ścianie szafy zalecałbym wieszak z odrobinę dłuższym ramieniem tak żeby można było ustawić TV pod kątem prostym do ściany szafy.
Nie wiem czy ciężar tv nie będzie za duży na jazdę z nim na ścianie, raczej na czas podróży będę go demontować dla świętego spokoju.

kubuś
Posty: 397
Rejestracja: niedziela, 9 kwie 2017, 21:10

Re: Uchwyt na TV mocowany do szafy

Postautor: kubuś » niedziela, 11 lut 2018, 19:48

A ja mam taki...
https://www.akcesoria-24.pl/Uchwyt-wies ... ica-p21023
Chyba identyczny. Troszkę go zmodyfikowałem - wywaliłem plastiki, skróciłem o jeden element i jest ok.
Antenę, typu korona ustawiam na dachu. Mam tam w podstawę anteny wklejony magnes (oryginalnie), a w dach przyczepy wkleiłem na sikaflexie dużą cynkowaną podkładkę. Wystawiam przez luk dachowy i łącze tz. "beczką" przewód antenowy.
Zasilanie TV i anteny w suficie szafy, a z boku wystają tylko końcówki do podłączenia. Oczywiście, podczas przejazdów TV jest demontowany. TV Mistral 19' z wbudowanym dekoderem DVBT. Jest lekki i względnie mało prądożerny.
Załączniki
IMG_20180210_094258.jpg
IMG_20180210_094326.jpg
IMG_20180210_095247.jpg
IMG_20180210_095254.jpg
N126a - sprzedana
Jest teraz N126N 8-) + Ford Transit 85T260
Rok 2019 km. nie liczę, a nocki to; 1+3+1+1+1+5+3+1+3+4+3+2+5+2+4+4+2+2+2+3+3+3+2+2+1+1-28.12.2019 i to koniec / 8-)
Rok 2020 14.02. 1+2+5+5+2+3+4+2+1+3+2+3+2+2+3


Wróć do „Wyposażenie wnętrza”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości