Naprawa przedsionka ?

czyli przedsionki, daszki, leżaki, etc. ...
wojtekstce
Posty: 7
Rejestracja: wtorek, 3 cze 2014, 00:09
Lokalizacja: STARACHOWICE

Naprawa przedsionka ?

Postautor: wojtekstce » poniedziałek, 21 lip 2014, 07:57

Witam piszę z kolejnym problemem, powiem tak szukałem na forum , ale nie znalazłem.Mianowicie chodziło mi jakiś dobry patent na naprawę przedsionka, problem jest taki że poprzedni właściciel kilka lat już go użytkował , z racji wieku i eksploatacji powstało kilka dziurek i moje pytanko brzmi czy jest jakiś sposób na łatanie przedsionka biorąc pod uwagę że materiał jest już trochę wypalony od słońca. z góry dziękuję za zainteresowanie się moim problemem.
Pozdrawiam
N 126N :)

chris_666
Posty: 1281
Rejestracja: sobota, 4 wrz 2010, 22:22

Re: Naprawa przedsionka ?

Postautor: chris_666 » poniedziałek, 21 lip 2014, 09:10

przedsionek oryginalny jest na tyle słabą konstrukcją , że nie warto tego reperować, szczególnie jak lekko przechodzony jest

kup porządny przedsionek albo jakąś używkę

Awatar użytkownika
reflexes
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 10860
Rejestracja: czwartek, 10 sty 2013, 09:16

Re: Naprawa przedsionka ?

Postautor: reflexes » poniedziałek, 21 lip 2014, 10:26

Niestety potwierdzam, to co pisze chris_666. Ja dostałem w prezencie od jednego z forumowiczów cały przedsionek. Niby wydawało się, że jest ok i nawet przeżył chyba 4 wyjazdy. Niestety za każdym razem coś w nim się psuło. Materiał już tak słaby, że przy każdym wciąganiu w listwę coś trzeszczało, przy wbijaniu śledzi odrywały się gumy. Ostatniego składania po 2 dniowej ulewie nie przetrwał i zakończył swój żywot w śmietniku na kempingu. Chwilowo wracam do swojego uniwersalnego, który mam od nowości czyli od roku a jak się trafi jakaś okazja to kupię coś większego.


Wróć do „Outdoor”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości