Przedsionek do 132

czyli przedsionki, daszki, leżaki, etc. ...
Awatar użytkownika
byry007
Posty: 125
Rejestracja: środa, 2 cze 2010, 11:41

Re: Przedsionek do 132

Postautor: byry007 » poniedziałek, 29 cze 2015, 21:16

reflexes pisze:Myślę, że nikt konkretnej firmy nie poleci, bo rynek używanych przedsionków to całe mnóstwo różnych firm i modeli. Większość kupuje co się trafi.
Zmierz sobie według obrazka listwę w przyczepie i szukaj.
Obrazek
Na allegro i olx jest tego od metra. Ja do swojej N126N w zeszłym roku znalazłem fajny angielski przedsionek w super stanie za grosze. Pasował idealnie jakby do tej przyczepy był uszyty.
Obrazek

Witam jak trafiłeś na przedsionek kto pasuje do przyczepy ? Na co zwracać uwagę ?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
reflexes
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 10860
Rejestracja: czwartek, 10 sty 2013, 09:16

Re: Przedsionek do 132

Postautor: reflexes » wtorek, 30 cze 2015, 07:36

jak trafiłeś na przedsionek

Przeglądając systematycznie ogłoszenia na allegro, olx, gumtree i gdzie tam jeszcze się da.
kto pasuje do przyczepy ?

Hym... jeżeli pytasz o to jak pasuje to tak jak już wspomniałem wcześniej pasował do mojej N126N idealnie jakby do niej był uszyty.
Jak się w praktyce sprawuje to nie wiem, bo sprzedałem razem z przyczepą.
Na co zwracać uwagę ?

Stelaż to moim zdaniem sprawa drugorzędna. Nawet jakby jakaś rurka była uszkodzona to dorobić czy dokupić żaden kłopot. Trzeba za to dokładnie obejrzeć wszystkie szmaty. Nie wiem jak to opisać dokładnie ale na oko trzeba ocenić ich stan, zużycie. Oczywiście trzeba również rzucić okiem na gumy od naciągów i fartuchy, bo to też może nam sporo powiedzieć o wieku przedsionka i jego zmęczeniu. Ważna też jest różnica kolorów między stroną wewnętrzną i zewnętrzną, bo to może wskazać czy przedsionek był długo używany czy nie.

Awatar użytkownika
trinio
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 453
Rejestracja: niedziela, 4 lis 2012, 18:20
Lokalizacja: Łódź

Re: Przedsionek do 132

Postautor: trinio » czwartek, 18 cze 2020, 07:22

Czy nada się taki namiot tunelowy jako przedsionek do wieloryba - chodzi o kompromis cena , wygoda i czy Ktoś korzystał z takiego rozwiązania ? Dzięki z góry za podpowiedź.Obrazek

Wysłane z mojego Gigaset GS160 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Murano
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 7010
Rejestracja: poniedziałek, 22 kwie 2013, 20:17
Lokalizacja: Zabrze

Re: Przedsionek do 132

Postautor: Murano » czwartek, 18 cze 2020, 07:57

trinio pisze:Czy nada się taki namiot tunelowy jako przedsionek do wieloryba - chodzi o kompromis cena , wygoda i czy Ktoś korzystał z takiego rozwiązania ? Dzięki z góry za podpowiedź.Obrazek

Wysłane z mojego Gigaset GS160 przy użyciu Tapatalka

Pytaj kolegi Vvarior.
Prawdopodobnie taki tunel ma w zapiekance.

Awatar użytkownika
trinio
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 453
Rejestracja: niedziela, 4 lis 2012, 18:20
Lokalizacja: Łódź

Re: Przedsionek do 132

Postautor: trinio » czwartek, 18 cze 2020, 18:01

Po konsultacji odpada a co myślicie o czymś takim.... Decathlon Base M za 400 złObrazek

Wysłane z mojego Gigaset GS160 przy użyciu Tapatalka

Samoogon

Re: Przedsionek do 132

Postautor: Samoogon » czwartek, 18 cze 2020, 18:17

Do przyczepy jako przedsionek się raczej nie nada, ale okolice przyczepy już tak.


Wróć do „Outdoor”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości