Rodzaje przedsionków do n126

czyli przedsionki, daszki, leżaki, etc. ...
Awatar użytkownika
woyek
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 64
Rejestracja: czwartek, 17 lip 2014, 22:54
Lokalizacja: Chrzanów

Rodzaje przedsionków do n126

Postautor: woyek » piątek, 23 paź 2015, 14:04

Witam jakie były rodzaje przedsionków do niewiadów n126. Miałem przyczepę na handel i wyciągnąłem z niej 2 przedsionki bez stelaży. Czyli same poszycia. Chce je sprzedać ale wcześniej muszę ustalić czy są kompletne poszycia czy wybrakowane. Jeden mam z 3 elementów a drugi z 5 elementów. Są jakieś dokładne instrukcje ? Albo macie może zdjęcia różnych wersji przedsionków?

ttaber
Posty: 196
Rejestracja: piątek, 29 sie 2014, 10:22

Re: Odp: Rodzaje przedsionków do n126

Postautor: ttaber » piątek, 23 paź 2015, 19:09

Z tego co wiem ja, podkreślam ja: ori z fabryki były dwa wzory (zwykły i poszerzany, którego jestem userem). Oprócz fabrycznych, a raczej łódzkich przedsionków, do zapiekanek przedsionki robił też częstochowski polnam, a ile typów tego nie wiem (na pewno jeden - ara). No i są jeszcze współczesne przedsionki, nówki, dedykowane do zapiekanek (wg. mojej wiedzy są to dwie firmy). Ale to pewnie nie o te chodzi.

Zdjęcia jakieś może ułatwia identyfikację. Polecam też kontakt z firmą Cori-PWM z Łodzi - robią stelaże.

W weekend poszukam zdjęć mojego. Jest 5 częściowy - namiot/dach, 2 boczne ściany i dwie sztuki drzwi na froncie.

Awatar użytkownika
Karolus
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2065
Rejestracja: środa, 24 paź 2012, 20:24
Lokalizacja: Przemyśl

Re: Rodzaje przedsionków do n126

Postautor: Karolus » piątek, 23 paź 2015, 20:26

Do mojej N126N Łódź ul. Deca http://www.przedsionki.pl

Przedsionek.jpg



oraz oryginalny wraz z przedsionkiem do N126e
IMG_8571.JPG

Awatar użytkownika
Mobil-Zasada
Posty: 339
Rejestracja: środa, 2 paź 2013, 21:57
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rodzaje przedsionków do n126

Postautor: Mobil-Zasada » piątek, 23 paź 2015, 23:01

Ja w n126e mam taki. Nigdy nie używałem, raz na próbę rozkładałem. Powinien być fabryczny. A przynajmniej naście lat napewno był na wyposażeniu przyczepy

Obrazek Obrazek
Ciągnik: VOLVO S60 II D3
Przyczepa: N126ES


Wróć do „Outdoor”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości