Tramp do kupienia

Ciekawostki dotyczące karawaningu i Niewiadówek
swieczka
Posty: 4
Rejestracja: wtorek, 21 lip 2009, 21:40

Tramp do kupienia

Postautor: swieczka » piątek, 13 lis 2009, 17:27


Awatar użytkownika
Kacper
Posty: 15
Rejestracja: piątek, 20 lut 2009, 20:11

Re: Tramp do kupienia

Postautor: Kacper » piątek, 13 lis 2009, 19:05

swieczka pisze:Znalazłem na Allegro http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=815561780

ale chyba kolega za dokładnie opisu nie czytał z aukcji :wink:
aukcja nie dotyczy Trampa - bo ten tak jak Warszawa został juz sprzedany - tylko samoróbki ze sklejki

Na pozostałych zdjeciach jest bardzo oryginalna drewniana "samoróbka" która rozkłada sie za pomocą korby i rozciąga sie jak akordeon. Przyczepę wypatrzyłem na autozłomie i chcąc ja uchronic przed zniszczeniem kupiłem. Teraz jej odrestaurownie bez auta które moze je ciągnąc traci sens wiec może kogoś zainteresuje taki oryginalny nocleg na np zlocie? Przyczepa ma zdrową oś oraz szkielet metalowy równiez zdrowy. Poszycie jest wykonane ze sklejki, która jest zniszczona w duzym stopniu ale w sumie jest materiałem tanim i ogólnie dostepnym wiec pracy troche jest ale koszty niewielkie. Przyczepa nie ma papierów i trzeba ja po remoncie zarejestrować jako SAM

Obrazek
Obrazek
Obrazek

ale fakt ze fajna konstrukcja, szczególnie jeżeli chodzi o rozkładanie przyczepy :roll:
Obrazek

swieczka
Posty: 4
Rejestracja: wtorek, 21 lip 2009, 21:40

Re: Tramp do kupienia

Postautor: swieczka » piątek, 13 lis 2009, 20:00

Zwracam honor Nie doczytałem


Wróć do „Ciekawostki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 70 gości