Uwaga na przyczepki !!!!!

Ciekawostki dotyczące karawaningu i Niewiadówek
Awatar użytkownika
stico80
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 985
Rejestracja: poniedziałek, 1 sie 2011, 18:18
Lokalizacja: Lubelskie

Uwaga na przyczepki !!!!!

Postautor: stico80 » czwartek, 6 gru 2012, 16:24

Taka moja uwaga w sprawie przyczepek chociaż do tej pory robiłem same zagraniczne. Z racji takiej, że mam teraz właśnie własną firmę, która głównie zajmuje się Praniem tapicerek, dywanów, wykładzin, polerowaniem lakieru itp itd dochodzimy do kompleksowego sprzątania/czyszczenia/odgrzybiania przyczep kempingowych. Robiłem ostatnio parę takich budek zagranicznych do których nie dało się wejść bo nos urywało od stęchlizny. Po pochłaniaczu, praniu, środkach odgrzybiających i długim ozonowaniu wnętrza przyczepy w PRZYCZEPIE MOŻNA KRĘCIĆ REKLAMĘ o zapaśnikach z azerbejdżanu pewnego odświeżacza powietrza. W przyczepie nie występują żadne przykre zapachy poza zapachem świeżości i czystości. Wiem, że jest to oszustwo ze strony komisów bo widziałem później w ogłoszeniu przyczepa czysta bez przecieków i przykrych zapachów. Nie mniej jest to moja praca więc robić to muszę, każdy na chleb zarobić musi. Proszę o większą czujność podczas zakupu.
"dzyń, dzyń, dzyń"

Awatar użytkownika
jedrek101
Posty: 1941
Rejestracja: niedziela, 27 sty 2008, 10:33
Kontaktowanie:

Re: Uwaga na przyczepki !!!!!

Postautor: jedrek101 » czwartek, 6 gru 2012, 16:44

dzięki Piotrze , mamy to na uwadze :thumbup:

Awatar użytkownika
stico80
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 985
Rejestracja: poniedziałek, 1 sie 2011, 18:18
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Uwaga na przyczepki !!!!!

Postautor: stico80 » piątek, 7 gru 2012, 12:29

Widząc jak zostało to odebrane na większym forum może lepiej żeby ten post tu też został wykasowany. Tak to właśnie ja też jedrek101 tam staram się nie zaglądać sam nie wiem co mnie podkusiło.
http://forum.karawaning.pl/topic/12669- ... rzyczepki/
"dzyń, dzyń, dzyń"

Awatar użytkownika
dworek
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 1457
Rejestracja: sobota, 30 cze 2012, 18:18
Lokalizacja: Opole

Re: Uwaga na przyczepki !!!!!

Postautor: dworek » piątek, 7 gru 2012, 13:11

Spoko kolego! Twoja rzetelna praca to żadne oszustwo!
Gdy ktoś to wykorzystuje do swoich ciemnych planów -bierze to wszystko na swoje "sumienie :?: "
To napisałem ja, dworek 8-)

Awatar użytkownika
marek
Administrator
Administrator
Posty: 1032
Rejestracja: piątek, 22 wrz 2006, 14:37
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Uwaga na przyczepki !!!!!

Postautor: marek » sobota, 8 gru 2012, 07:53

Wszystkie cenne rady są mile widziane.A jak ktoś woli nie wiedzieć to już jego sprawa.

Awatar użytkownika
mannt
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 1045
Rejestracja: środa, 12 maja 2010, 18:48
Lokalizacja: Kielce
Kontaktowanie:

Re: Uwaga na przyczepki !!!!!

Postautor: mannt » sobota, 8 gru 2012, 10:17

Dwa różne fora, dwa różne spojrzenia na jeden temat. Utwierdzam się w przekonaniu, że im większe grono tym mniej pomocne.
stico80 , pewnie przez przypadek ale to na prawdę bardzo dobra reklama. Wiem teraz czym się zajmujesz i na wiosnę pewnie będę miał parę pytań związanych z Twoja profesją.
A swoją drogą zawsze masz jakaś alternatywę gdyby nie było popytu na czyszczenie, to wrota do marketingu masz z pewnością otwarte.
I zastanawiam się , czy tych krytyków z tamtego forum bardziej boli to że zwróciłeś uwagę na problem związany z zakupem "czystej przyczepy" bo takie sprzedają czy to że zrobiłeś to z umiejętnością, której oni nie mają ;-)

Awatar użytkownika
KONZIO
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 406
Rejestracja: wtorek, 19 sty 2010, 08:39
Lokalizacja: jest gdzieś, lecz nie wiadomo gdzie, Świat w którym baśń ta dzieje się...

Re: Uwaga na przyczepki !!!!!

Postautor: KONZIO » sobota, 8 gru 2012, 10:23

Wiesz co Stico...
Miej to w (nie mam emoitikona z gołą dupą)...
Mnie z tamtego forum wypiepr.yli za szczerość i udowodnienie niektórym, że g.wno wiedzą, a uważają się za guru w temacie.
Ja zaglądam tam, jak już nawet W jak Wiesław, albo powtórek Wenezuelskich seriali, nie ma w telewizji.
ad

Awatar użytkownika
stico80
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 985
Rejestracja: poniedziałek, 1 sie 2011, 18:18
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Uwaga na przyczepki !!!!!

Postautor: stico80 » sobota, 8 gru 2012, 10:53

Dzięki chłopaki. Teraz już u nas w innym dziale opisałem trochę działalności więc każdy może znajdzie coś dla siebie. Trochę nas przybyło, połączyliśmy siły w różnych profesjach i pod jednym szyldem spróbujemy coś zdziałać.
Wiadomo nie jest lekko więc dlatego tak a nie inaczej kiedy jest dużo prania i czyszczenia to wszyscy jedziemy to robić tak jak teraz przed świętami po świętach trochę remontów. Od marca zaczynamy trochę podbitki i ociepleń, od czerwca to wszystkiego jest dużo i tak dalej ale tak jest łatwiej zapewnić sobie jakąś stałą płynność finansową.
"dzyń, dzyń, dzyń"


Wróć do „Ciekawostki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości