Kamper samoróbka

Ciekawostki dotyczące karawaningu i Niewiadówek
Awatar użytkownika
Slawol74
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 726
Rejestracja: niedziela, 8 gru 2013, 21:23
Lokalizacja: Poznań

Re: Kamper samoróbka

Postautor: Slawol74 » wtorek, 18 lis 2014, 15:08

Żeby było jasne mi nie chodzi o płytę wiórową tylko sam pomysł , gość posiada busa czy blaszaka i przerabia go tak jak mu pasuje i przy okazji spełnia pewnie swoje marzenia a przy tym robi to co lubi . po drugie chodzi o to że nie można zakładać ze zaraz na czołówkę jedziemy , bo w ten sposób to nie wychodzić lepiej z domu .Jak to kolega powtarza jakbym wiedział ze się obalę to bym się położył :lol:
Należę do grona ludzi którzy wola rano budzić się z zakwasami niż z kacem .

Awatar użytkownika
CornBlumenBlau
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 4377
Rejestracja: niedziela, 9 gru 2012, 16:44
Lokalizacja: Siradiensis

Re: Kamper samoróbka

Postautor: CornBlumenBlau » wtorek, 18 lis 2014, 16:11

Slawol74 pisze:Żeby było jasne mi nie chodzi o płytę wiórową tylko sam pomysł , gość posiada busa czy blaszaka i przerabia go tak jak mu pasuje i przy okazji spełnia pewnie swoje marzenia a przy tym robi to co lubi . po drugie chodzi o to że nie można zakładać ze zaraz na czołówkę jedziemy , bo w ten sposób to nie wychodzić lepiej z domu .Jak to kolega powtarza jakbym wiedział ze się obalę to bym się położył :lol:

Dokładnie Sławek, trudno od razu zakładać najgorsze. Ale co do płyty wiórowej to tak sobie tylko omawiamy w dyskusji wszelkie "za i przeciw". Przecież lepiej niech nastepny przemyśli wszystko i sam świadomie podejmie decyzję z czego robić zabudowę, niż się później czuć wpuszczonym przez kolegów w maliny.
Niewiadówkodystansonoce
2016: 75 / 6892 km
2017: 85 / 6820 km
2018: 81 / 4651 km
2019: 67 / 4888 km
2020: 74 / 3670 km
2021: 75 / 3953 km
2022: 64 / 2978 km
2023: 54 / 6976 km
2024: 2 / 0280 km

Awatar użytkownika
pawko
Posty: 297
Rejestracja: czwartek, 20 cze 2013, 16:38
Lokalizacja: Blachownia

Re: Kamper samoróbka

Postautor: pawko » wtorek, 18 lis 2014, 18:02

Slawol74 pisze:Po drugie chodzi o to że nie można zakładać ze zaraz na czołówkę jedziemy , bo w ten sposób to nie wychodzić lepiej z domu .Jak to kolega powtarza jakbym wiedział ze się obalę to bym się położył :lol:


Uczymy się najczęściej na błędach, choć czasami wyobraźnia pozwala ich uniknąć.
Zaliczyłem kiedyś rolkę bokiem przez dach - bagażnik załadowany bambetlami bez zabezpieczenia, butelki, telefony, termosy, duperele w zasięgu ręki, gdzieś tam powtykane w okolicach foteli - kipisz był taki jak by granat w środku rozerwało, szczęście że głównie były to miękkie tobołki i niezbyt ciężkie drobne przedmioty.
Gdybym wtedy jechał z rodziną i przewoził w taki sposób jakiś cięższy szpej to nie chcę myśleć...
Dzisiaj standardem jest dla mnie solidna krata z tylną kanapą, a cięższe rzeczy przypinam pasami na dnie bagażnika.

Co do omawianego pomysłu to bardzo, bardzo mi się podoba, ale pomyślałbym nad jakimś rozwiązaniem (mocowania, stały stelaż, ścianka), które choć trochę utrudniałoby w razie bum tej płycie meblowej zmasakrowanie podróżnych.
Ale generalnie bardzo fajny projekt.
"Co to jest droga to najlepiej dowiedzieć się nogami. A już obowiązkowo bosymi. Dobrze przy tym aby piach nie był ot taki sobie..."

n132d


Wróć do „Ciekawostki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 64 gości