swissRoomBox

Ciekawostki dotyczące karawaningu i Niewiadówek
Awatar użytkownika
pawlo fiona n126e
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 945
Rejestracja: czwartek, 15 sie 2013, 19:52
Lokalizacja: Mielec

Re: swissRoomBox

Postautor: pawlo fiona n126e » niedziela, 8 mar 2015, 22:38

chris_666 pisze:
mój jedyny box kuchenny był przerobiony ze skrzynki wojskowej aluminiowej z wnetrzem ze sklejki i takim samym blatem - służyłby pewnie do teraz gdyby nie został przejechany po pijaku :lol:


No tak,nic nie jest wieczne...Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
pawko
Posty: 297
Rejestracja: czwartek, 20 cze 2013, 16:38
Lokalizacja: Blachownia

Re: swissRoomBox

Postautor: pawko » niedziela, 8 mar 2015, 23:42

chris_666 pisze:ale ja nie kupuję wczasów w biurze i wyjazdów na wakacje też nie, sam sobie organizuję, jak każdy facet z jajami 8)


Na Trójce jest coś takiego jak "Srebrne Usta", czyli taki konkurs na najciekawsze wypowiedzi polityków. Co Wy na to aby zrobić coś podobnego na FFN, ale dotyczące nas, forumowiczów?
Powyższy cytat byłby jak na razie moim no 1 na 2015r. :thumbup:
"Co to jest droga to najlepiej dowiedzieć się nogami. A już obowiązkowo bosymi. Dobrze przy tym aby piach nie był ot taki sobie..."

n132d

Awatar użytkownika
pawlo fiona n126e
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 945
Rejestracja: czwartek, 15 sie 2013, 19:52
Lokalizacja: Mielec

Re: swissRoomBox

Postautor: pawlo fiona n126e » poniedziałek, 9 mar 2015, 08:01

pawko pisze:
chris_666 pisze:ale ja nie kupuję wczasów w biurze i wyjazdów na wakacje też nie, sam sobie organizuję, jak każdy facet z jajami 8)


Na Trójce jest coś takiego jak "Srebrne Usta", czyli taki konkurs na najciekawsze wypowiedzi polityków. Co Wy na to aby zrobić coś podobnego na FFN, ale dotyczące nas, forumowiczów?
Powyższy cytat byłby jak na razie moim no 1 na 2015r. :thumbup:


Nie zakładałem tego wątku aby rozmawiać na takie tematy.Masz ochotę na kontynuacje załóż swój własny wątek.Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Slawol74
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 726
Rejestracja: niedziela, 8 gru 2013, 21:23
Lokalizacja: Poznań

Re: swissRoomBox

Postautor: Slawol74 » poniedziałek, 9 mar 2015, 08:09

No to teraz chris_666 uświadomił mnie że jestem jedynym facetem na spawalni VW . Reszta bezjajowych osobników korzystających z biur podróży . :wink:
Należę do grona ludzi którzy wola rano budzić się z zakwasami niż z kacem .

Awatar użytkownika
pawko
Posty: 297
Rejestracja: czwartek, 20 cze 2013, 16:38
Lokalizacja: Blachownia

Re: swissRoomBox

Postautor: pawko » poniedziałek, 9 mar 2015, 11:31

pawlo fiona n126e pisze:
pawko pisze:
chris_666 pisze:ale ja nie kupuję wczasów w biurze i wyjazdów na wakacje też nie, sam sobie organizuję, jak każdy facet z jajami 8)


Na Trójce jest coś takiego jak "Srebrne Usta", czyli taki konkurs na najciekawsze wypowiedzi polityków. Co Wy na to aby zrobić coś podobnego na FFN, ale dotyczące nas, forumowiczów?
Powyższy cytat byłby jak na razie moim no 1 na 2015r. :thumbup:


Nie zakładałem tego wątku aby rozmawiać na takie tematy.Masz ochotę na kontynuacje załóż swój własny wątek.Pozdrawiam.


Zasadniczo to ten wątek wydał mi się ogólnorozwojowy, bo w sumie nie sprecyzowałeś w jakim celu go założyłeś :)
Nie mniej jednak przepraszam za te liczne dygresje z mojej strony :wink:
"Co to jest droga to najlepiej dowiedzieć się nogami. A już obowiązkowo bosymi. Dobrze przy tym aby piach nie był ot taki sobie..."

n132d

Awatar użytkownika
pawlo fiona n126e
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 945
Rejestracja: czwartek, 15 sie 2013, 19:52
Lokalizacja: Mielec

Re: swissRoomBox

Postautor: pawlo fiona n126e » poniedziałek, 9 mar 2015, 12:36

Piszmy na temat wyższości chuck box nad swissRoomBox lub podobnych wynalazków i ich przydatności i funkcjonalności.
Ceny tych rzeczy no cóż,dla jednych są sprawą priorytetową dla innych nie.Jest to sprawa indywidualna,ja dopiero uczę się karawaningu i chcę poznać każdy sposób i metodę jego uprawiania...

Nie chcę komentować czyichś wypowiedzi, a już wyrywanie ich z kontekstu i komentowanie uważam za w ogóle niepotrzebne.

Awatar użytkownika
vvarrior
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 1611
Rejestracja: środa, 8 sie 2012, 00:27
Lokalizacja: Warszawa

Re: swissRoomBox

Postautor: vvarrior » poniedziałek, 9 mar 2015, 12:39

Heh z czego by nie był to wartość realna jak dla mnie przekracza granice rozsądku. 30 tysi za kuchenkę, zlew z baterią, pompkę i przetwornice no i reduktor gazu plus kilka elementów przynajmniej mnie wyklucza jako nabywcę. Jak wcześniej pisałem to jako patent fajne rozwiązania ale ciekaw jestem jak to w rzeczywistości by działało i na ile byłoby trwałe i sprytne w rekonfiguracji. ;) Już widzę na zlocie powrót do przyczepki i poszukiwanie łącznika nr 5 bo trzeba się przekonfigurować:D. A zapewne wtedy okazałoby się że box ma jeszcze 30 konfiguracji o których sam producent nie wiedział. Np. spanie w podgrzewanym łóżku i inne takie... coś w stylu pierwszego rozkładania przedsionka do Niewiadki i to bez instrukcji.
LandRover II Td5 + N132
RemontN132t
RemontN126e

Awatar użytkownika
pawlo fiona n126e
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 945
Rejestracja: czwartek, 15 sie 2013, 19:52
Lokalizacja: Mielec

Re: swissRoomBox

Postautor: pawlo fiona n126e » poniedziałek, 9 mar 2015, 13:16

vvarrior pisze:Heh z czego by nie był to wartość realna jak dla mnie przekracza granice rozsądku. 30 tysi za kuchenkę, zlew z baterią, pompkę i przetwornice no i reduktor gazu plus kilka elementów przynajmniej mnie wyklucza jako nabywcę. Jak wcześniej pisałem to jako patent fajne rozwiązania ale ciekaw jestem jak to w rzeczywistości by działało i na ile byłoby trwałe i sprytne w rekonfiguracji. ;) Już widzę na zlocie powrót do przyczepki i poszukiwanie łącznika nr 5 bo trzeba się przekonfigurować:D. A zapewne wtedy okazałoby się że box ma jeszcze 30 konfiguracji o których sam producent nie wiedział. Np. spanie w podgrzewanym łóżku i inne takie... coś w stylu pierwszego rozkładania przedsionka do Niewiadki i to bez instrukcji.

Co do cen...zawsze możemy sobie popisać, to nic nas nie kosztuje.
Co do materiału, jest niezniszczalny wykorzystywałem go do niedawna jako podstawki do przyczepy o grubości 10 mm.Naprawdę materiał godny uwagi gdyby, no właśnie i są tu ale trudno się obrabia w warunkach garażowych prawie niemożliwy.I jego waga co akurat w tym systemie i przy tej grubości co swissRoomBox nie jest aż tak istotne.
Co do elementów i składania tego, to faktycznie można by było dostać czegoś...na zlocie byłoby chyba wręcz niemożliwe.
I tutaj chyba lepszym i prostszym rozwiązaniem jest chuck box


Wróć do „Ciekawostki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 111 gości