Niewiadówka z przyszłości

Ciekawostki dotyczące karawaningu i Niewiadówek
Awatar użytkownika
butelsonic
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 81
Rejestracja: środa, 3 lip 2013, 21:57
Lokalizacja: Warszawa

Niewiadówka z przyszłości

Postautor: butelsonic » czwartek, 21 maja 2015, 11:05


Awatar użytkownika
pawko
Posty: 297
Rejestracja: czwartek, 20 cze 2013, 16:38
Lokalizacja: Blachownia

Re: Niewiadówka z przyszłości

Postautor: pawko » czwartek, 21 maja 2015, 15:57

Niewiadówka całkiem, całkiem ...ale Peugeot - ja się cieszę że u nas już się skończyły czasy parapetów zamiast zderzaków i rynien zamiast tłumików :wtf:
"Co to jest droga to najlepiej dowiedzieć się nogami. A już obowiązkowo bosymi. Dobrze przy tym aby piach nie był ot taki sobie..."

n132d

Awatar użytkownika
dmb5
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 999
Rejestracja: niedziela, 18 sie 2013, 19:43
Lokalizacja: Kielce

Re: Niewiadówka z przyszłości

Postautor: dmb5 » niedziela, 7 cze 2015, 18:02

pawko pisze:Niewiadówka całkiem, całkiem ...ale Peugeot - ja się cieszę że u nas już się skończyły czasy parapetów zamiast zderzaków i rynien zamiast tłumików :wtf:


wtedy chociaż można było coś porobić a teraz żarówki zmienisz i na przegląd prawie że musisz jechać
Burstner Ventana 400 ts
N 126 NL
była - N 250
była NIEWIADÓW SKŁADANA ŁÓDŹ WĘDKARSKA TYP 10

Awatar użytkownika
pawko
Posty: 297
Rejestracja: czwartek, 20 cze 2013, 16:38
Lokalizacja: Blachownia

Re: Niewiadówka z przyszłości

Postautor: pawko » niedziela, 7 cze 2015, 23:16

dmb5 pisze:
pawko pisze:Niewiadówka całkiem, całkiem ...ale Peugeot - ja się cieszę że u nas już się skończyły czasy parapetów zamiast zderzaków i rynien zamiast tłumików :wtf:


wtedy chociaż można było coś porobić a teraz żarówki zmienisz i na przegląd prawie że musisz jechać


...i bardzo dobrze, np. w przypadku majsterkowiczów zakładających do zwykłych reflektorów pseudoksenony, które świecą potem nie ważne gdzie, byle na niebiesko

Tuning tzw. wizualny (mówiąc delikatnie) zawsze mnie irytował, tym bardziej gdy jednocześnie podstawowy stan techniczny samochodu był krytyczny. Taniej jednak było kupić trochę posrebrzanego plastiku z chin i kolorowych lampek, niż zrobić zawieszenie czy kupić nowe opony. Howgh.
"Co to jest droga to najlepiej dowiedzieć się nogami. A już obowiązkowo bosymi. Dobrze przy tym aby piach nie był ot taki sobie..."

n132d


Wróć do „Ciekawostki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 104 gości