Fabrycznie nowa N126n

Ciekawostki dotyczące karawaningu i Niewiadówek
Casper
Posty: 4
Rejestracja: sobota, 4 lut 2017, 14:31

Fabrycznie nowa N126n

Postautor: Casper » piątek, 10 lut 2017, 23:50

Przypadkiem natrafiłem na taką ofertę na Allegro. Fabrycznie nowa n126n zaplombowana. Coś pięknego aż miło popatrzeć. Ciekawe jak się uchowała przez tyle lat.


http://allegro.pl/niewiadow-n-126n-fabr ... 76987.html

Awatar użytkownika
radar75
Posty: 30
Rejestracja: poniedziałek, 5 wrz 2016, 21:45
Lokalizacja: Tychy

Re: Fabrycznie nowa N126n

Postautor: radar75 » sobota, 11 lut 2017, 00:22

Ta przyczepa jest już na sprzedaż od dłuższego czasu ( pół roku?), i cena topnieje, czeka na kupca, a tak w ogóle to nie ma 27-letnich przyczep fabrycznie nowych

Awatar użytkownika
kooba
Administrator
Administrator
Posty: 5479
Rejestracja: środa, 13 cze 2012, 10:00
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:

Re: Fabrycznie nowa N126n

Postautor: kooba » sobota, 11 lut 2017, 00:40

Taka ona nowa, że aż podczas jazdy do nowego domu zgubi tapicerkę z wrażenia :lol:

Awatar użytkownika
Zielony
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 510
Rejestracja: środa, 18 sty 2017, 10:39
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Re: Fabrycznie nowa N126n

Postautor: Zielony » sobota, 11 lut 2017, 07:28

Casper pisze:Coś pięknego aż miło popatrzeć.


Ale wiesz, że cały czas możesz kupić nową niewiadowke prosto od producenta? :)

Romlas
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 1454
Rejestracja: środa, 26 paź 2016, 18:41
Lokalizacja: Gniezno

Re: Fabrycznie nowa N126n

Postautor: Romlas » sobota, 11 lut 2017, 16:47

Fajna opcja ta przyczepa, ale żeby wstawić do stodoły i oglądać,, bo na pewno wszystkie gumy uszczelki, opony, gumy w zawieszeniu do wymiany, jak nie teraz to po sezonie, tapicerka też pewnie nie powisi dłużej jak sezon i suma sumarum nowa do remontu. Jak bym chciał wydać tyle kasy to bym wolał kupić za 4-5 tys i za resztę zrobić na tip top z ogrzewaniem i solarem.
Paweł i Kinga. N250 i Jamet Arizona

Awatar użytkownika
stachu_gda
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2584
Rejestracja: wtorek, 24 mar 2015, 08:12
Lokalizacja: Przywidz (Pomorskie)

Re: RE: Re: Fabrycznie nowa N126n

Postautor: stachu_gda » sobota, 11 lut 2017, 17:31

Romlas pisze:Fajna opcja ta przyczepa, ale żeby wstawić do stodoły i oglądać,, bo na pewno wszystkie gumy uszczelki, opony, gumy w zawieszeniu do wymiany, jak nie teraz to po sezonie, tapicerka też pewnie nie powisi dłużej jak sezon i suma sumarum nowa do remontu. Jak bym chciał wydać tyle kasy to bym wolał kupić za 4-5 tys i za resztę zrobić na tip top z ogrzewaniem i solarem.

Zapewniam Cie ze gumom w zawieszeniu ani uszczelkom nic nie jest wiem bo aam kupilem taka garazowana nieuzywana oprocz jednego wyjazdu.

Wysłane z mojego TELEFUNKEN_Live_TL1 przy użyciu Tapatalka

Romlas
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 1454
Rejestracja: środa, 26 paź 2016, 18:41
Lokalizacja: Gniezno

Re: Fabrycznie nowa N126n

Postautor: Romlas » sobota, 11 lut 2017, 20:22

Czyli dobra robota, tzn. Materiały... Teraz byłbym się kupić 10 letnie budżetowe auto takie nieużywane. Za 2 krotną wartość normalnie eksploatowanego auta..
Stachu a tak intymne, też tak dużo musiałeś dołożyć do takiego rodzynka, czy było to powiedzmy 30-50%?
Paweł i Kinga. N250 i Jamet Arizona

Awatar użytkownika
stachu_gda
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2584
Rejestracja: wtorek, 24 mar 2015, 08:12
Lokalizacja: Przywidz (Pomorskie)

Re: Fabrycznie nowa N126n

Postautor: stachu_gda » sobota, 11 lut 2017, 20:28

Romlas pisze:Czyli dobra robota, tzn. Materiały... Teraz byłbym się kupić 10 letnie budżetowe auto takie nieużywane. Za 2 krotną wartość normalnie eksploatowanego auta..


W kwestii uszczelek to raczej sprawa tego, że od czego miałyby się zużyć przez lata garażowania? A gumy w osi to raczej przewidziane na mocną eksploatację.

Poza tym nie wiem czy ogólnie takie super materiały itd. - ja miałem wszystko fabrycznie ale uszczelnienia listew i korodujące "fabrycznie" wkręty zmusiły do zrobienia uszczelnień na nowo, tym bardziej że chciałem mieć porządnie i na długo. Tylko listwa tylnego okna została do uszczelnienia na nowo na wiosnę.

Ta przyczepa ma kilka istotnych plusów jak dla mnie - idealny laminat i szyby, niezużyty w ogóle najazd.

Romlas
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 1454
Rejestracja: środa, 26 paź 2016, 18:41
Lokalizacja: Gniezno

Re: Fabrycznie nowa N126n

Postautor: Romlas » sobota, 11 lut 2017, 20:37

Tak tak, na pewno taki rodzyn ma plusy i jest wart żeby zapłacić więcej. Ale tu mamy do dołożenia minimum dwukrotność. A potwierdzasz że przy eksploatacji normalnej, to za najdalej rok i tak remont.
Poza tym, nie traktować tego co mówię zbyt poważnie, bo nawet nie widziałem z bliska żadnej n126n, takim budżetem nie dysponuje, ale trochę pracowałem w fabryce opon, no i wiem że guma się starzeje, jedna wolniej druga szybciej.
Paweł i Kinga. N250 i Jamet Arizona


Wróć do „Ciekawostki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości