Sromowce Niżne - pole namiotowe OSP

Awatar użytkownika
tantalos
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2566
Rejestracja: poniedziałek, 16 mar 2015, 17:32
Lokalizacja: Rybnik

Sromowce Niżne - pole namiotowe OSP

Postautor: tantalos » wtorek, 5 kwie 2016, 21:54

Byliśmy tam na jedną noc.Pole w centrum miasteczka,blisko do kładki nad Dunajcem gdzie można przejść np. do Czerwonego Klasztoru na Słowacji,doskonałe miejsce wypadowe na Trzy Korony.Z tego co pamiętam to toalety "dało się przeżyć", usytuowane w stodole,wydzielone boksy na prysznice na podłodze drewniana krata,nie pamiętam cen ale prysznic jest na czas,parę złoty za kilka minut,miejsce do zmywania naczyń jest i prąd.Luksusów nie ma :wink:
Załączniki
1.jpg
1.jpg (73.95 KiB) Przejrzano 10938 razy
2.jpg

Benior
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek, 13 kwie 2015, 21:14

Re: Sromowce Niżne - pole namiotowe OSP

Postautor: Benior » środa, 4 maja 2016, 20:59

Pole świetnie usytuowane i za dobrą kasę. Toalety tak jak już napisane szału nie ma ale czyste. Prysznic 2zł/5min. Ogromną zaletą jest to, że pole jest wielkie a ponoć nawet w sezonie maksymalne zapełnienie pola to połowa :) Woda w kranach jest ciepła rano i po południu jak gospodarz napali w piecu. Oczywiście jest bardzo zielono i bez problemu znajdzie się cień. Troszkę uciążliwe jest sąsiedztwo bo z Polskiej jak i Słowackiej strony są kościoły a księża upodobali sobie nawalanie dzwonami po kilka minut kilkanaście razy dziennie ..... na przemian. Jednego dnia tak ostro było.
Raz starałem się policzyć ilość uderzeń i wyszło ponad 80!
Rowerki można wypożyczyć za 20zł na cały dzień ale pewnie i taniej jak się poszuka w bardziej oddalonych wypożyczalniach.
Wzdłuż Dunajca wiedzie piękna trasa rowerowa do Szczawnicy.

Awatar użytkownika
sterciu
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 345
Rejestracja: środa, 30 mar 2016, 00:05
Lokalizacja: DW

Re: Sromowce Niżne - pole namiotowe OSP

Postautor: sterciu » czwartek, 5 maja 2016, 11:23

Sromowce Niżne , przypominają mi sie wakacje z dzieciństwa , w zeszlym roku po prawie 30 latach tam pojechalismy na jeden dzien jak bylismy w Zakopanym i wlaśnie w tym roku planujemy na tydzień chociaz pojechac tam na ten kemping. Miejscowośc jest jak dla mnie rewelacyjnie polozona , z jednej strony Trzy Korony , z drugiej Dunajec , kladka na Słowację (o ktorej w latach 80-tych można bylo pomażyć).
n126n `89 - sprzedana
n126n `95 - sprzedana
n250c `92
Obrazek
upload pics

Awatar użytkownika
sterciu
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 345
Rejestracja: środa, 30 mar 2016, 00:05
Lokalizacja: DW

Re: Sromowce Niżne - pole namiotowe OSP

Postautor: sterciu » środa, 3 sie 2016, 16:11

Byłem na polu tydzień czasu w lipcu, ogólnie mozna polecic , sanitariaty lata świetności mają dawno za soba ale nie ma tragedii. Pryśnic płatny 2zł za 5 minut. Ogólnie niewiele się zmieniło od lat 80-tych ale pole swój klimat ma nadal. Mi się podobalo , moja druga połowa wymagająca co do sanitariatow tez jakoś mega nie narzekala więc nie bylo zle.
n126n `89 - sprzedana
n126n `95 - sprzedana
n250c `92
Obrazek
upload pics


Wróć do „Małopolskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości