gdzie w okolice Augustowa???

Awatar użytkownika
stef
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 276
Rejestracja: wtorek, 18 sie 2009, 08:31
Lokalizacja: Choroszcz/k. Białegosotku
Kontaktowanie:

Re: gdzie w okolice Augustowa???

Postautor: stef » poniedziałek, 19 lip 2010, 12:01

Witam, wczoraj wróciłem ze wspaniałego weekendu:
Miejsce - j.Studzieniczne - pole namiotowe tuz przez polem o którym pisał BIGL, tzn. dojazd jak wyżej, ale po prostu ciut wcześniej się zatrzymałem.
Co prawda tu nie maiłem prądu a i toalety w postaci ToiToi'a to straszny syf, ale daliśmy radę. Ale brak toalety wynagrodziło nam piękne miejsce, spokój, bardzo ciepła woda i płytki piaszczysty brzeg, gdzie mój 1,3roczny Piotrak mógł sobie spacerować i bawić się w wodzie do woli. Poza tym jadąc na biwak w okolice Augustowa, już dawno przyzwyczaiłem się do sprawnego używania saperki w lesie.
Towarzystwo dookoła bardzo miłe i fajne, z reguły rodziny z dziećmi w różnym wieku, lub młode pary.



Piękny weekend miał równie urocze zakończenie. Gdy mieliśmy się już pakować rozpętała się burza, w kilka minut deszcz zalał całe pole namiotowe tak że namioty pływały lub zostały połamane przez wiatr, ludzie szybko okopywali te które jeszcze dało się uratować.
My szybko popakowaliśmy bagaże i dokończyliśmy obiad w przyczepie, potem wypiliśmy kawkę i jak przestało trochę padać, podczepiłem przyczepę do jeepa i cieszyłem się że mam napęd na 4 koła... jako jeden z nielicznych nie miałem problemu z przejechaniem przez zalaną leśną drogę z przyczepą - inni czekali aż woda wsiąknie.
Po wyjechaniu na asfaltową drogę, dowiedziałem się że nie da się wyjechać z Augustowa - przewrócone drzewa tarasują drogę i nie ma ruchu w żadnym kierunku. Ale na szczęście dzięki mojej profesji, dowiedziałem się gdzie najszybciej usunął drzewa i konary leżące na jezdni - i tak skierowałem się w kierunku miejscowości Lipsk, potem Dąbrowa Białostocka a potem Suchowola i już drogą krajową do domku. Droga zajęła nam 2 godziny choć nadrobiliśmy tylko 20km, a znajomym którzy uparli się jechać krajową 8(i to bez przyczepy) - 4godziny.
Dziś siedzę i odpoczywam, nic mi się nie chce robić i żałuje tylko, że moja Agnieszka jak zwykle musi wracać do pracy (choć teoretycznie ma dziś wolne)

Obrazek
Stefan
T4 EuroSky 550
było
Xsara picasso 1.8B+G + N126 + KIP 42 TTZ


Wróć do „Podlaskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości