gdzie w okolice Augustowa???

radkom7639
Posty: 3
Rejestracja: środa, 25 mar 2009, 22:12
Lokalizacja: Białystok / Biała Podlaska

gdzie w okolice Augustowa???

Postautor: radkom7639 » sobota, 20 cze 2009, 18:56

Cześć klubowiczom!
Czy może mi ktoś podpowiedzieć i polecić jakieś sympatyczny kemping w okolicach Augustowa.
Wybieram się z 3 letnim dzieckiem więc przydadzą się jakieś podstawowe warunki (łazienki, natryski).

życzę wszystkim słońca :D
pozdrawiam

Obrazek

Awatar użytkownika
bartosz
Posty: 1038
Rejestracja: sobota, 23 wrz 2006, 22:07

Re: gdzie w okolice Augustowa???

Postautor: bartosz » sobota, 20 cze 2009, 20:03

zdecydowanie to nie jest dział na zakładanie wątków o tej tematyce - przenoszę do działu "Godne polecenia"

BIGL
Posty: 1266
Rejestracja: poniedziałek, 14 maja 2007, 20:17
Lokalizacja: Białystok

Re: gdzie w okolice Augustowa???

Postautor: BIGL » niedziela, 21 cze 2009, 13:24

Ja szczerze mogę polecić tobie kemping http://siroccokajaki.pl/strony/6-Pole-namiotowe.html to jest moje miejsce wypadowe na weekendy. Standard nie jest zły a koszta :D super (za 3 dni 2 dorosłych :wink: +dzieci 3-5 lat zapłaciliśmy 70zł). Nie jest to jakieś duże pole i raczej jest przeznaczone na namioty i spływy kajakowe lecz atmosfera jest rodzinna i bezpieczna. Do dyspozycji masz 4 prysznice, dwie toalety, bar z browarkiem i jedzonkiem, plażę z łagodnym zejściem (dno takie jeziorowe żwirek i muszelki :wink: ), jest także piaskownica i wypożyczalnia kajaków. Nie jest to jakieś duże pole i dla mnie to jest największą zaletą, standard też jest zadowalający za taką cenę (marmurów brak) a i obsługa miła. Bez problemu przyłączysz się do 220v - musisz mieć tylko własny przedłużacz. Jeździłem tam z dziećmi gdy Staś miał rok a Martusia 3 także nie jest źle.
Obrazek

szary11
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 767
Rejestracja: środa, 30 maja 2007, 14:36
Lokalizacja: Białystok

Re: gdzie w okolice Augustowa???

Postautor: szary11 » wtorek, 23 cze 2009, 22:59

www.gawidok.pl

Ten kemping nad Wigrami bym polecił (na stronce szczegóły) i dość ładny kemping jest w samej miejscowości Wigry tuż pod klasztorem (niestety nie pamiętam nazwy i nie znam stronki - byłem tam 3 lata temu).

BIGL
Posty: 1266
Rejestracja: poniedziałek, 14 maja 2007, 20:17
Lokalizacja: Białystok

Re: gdzie w okolice Augustowa???

Postautor: BIGL » niedziela, 23 maja 2010, 22:02

Właśnie wróciliśmy z pierwszej tegorocznej wyprawy (pole te samo co wyżej :wink: ). Weekendowy wypadzik udał się w 150% pomimo tego że pogoda w sobotę była w kratkę i przez cały czas dokuczały nam wszechobecne komary :D . Na polu byliśmy pierwsi i to my otworzyliśmy tam tegoroczny sezon :D 8), w zasadzie oprócz wędkarzy to byliśmy sami. Obrazek
Obrazek
Niestety :( świetlica nie przetrwała tej zimy - sprawcą był zapewne śnieg : Obrazek
Obrazek
Woda była przyjemnie chłodna - ale co to dla morsa :wink: Obrazek
Poranna kawa z nowym kolegą - obiecał częściej wpadać :D Obrazek
No i było oczywiście ognisko :D - fakt żę poszła cała podpałka do grilla Obrazek
Ceny są raczej konkurencyjne - za 2 noce zapłaciłem 48zł (bez przyłącza 220v) :D
Obrazek

Awatar użytkownika
stef
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 276
Rejestracja: wtorek, 18 sie 2009, 08:31
Lokalizacja: Choroszcz/k. Białegosotku
Kontaktowanie:

Re: gdzie w okolice Augustowa???

Postautor: stef » sobota, 29 maja 2010, 15:53

BIGL, czy mógłbyś sprecyzować lokalizacje tego pola?? Chce się tam wybrać na najbliższy długi weekend.
A powiedz jeszcze - 220V - długi przedłużacz??
Stefan
T4 EuroSky 550
było
Xsara picasso 1.8B+G + N126 + KIP 42 TTZ

BIGL
Posty: 1266
Rejestracja: poniedziałek, 14 maja 2007, 20:17
Lokalizacja: Białystok

Re: gdzie w okolice Augustowa???

Postautor: BIGL » sobota, 29 maja 2010, 17:05

W Augustowie za rondem na światłach skręcasz na Sejny i tak gonisz parę km. Przejeżdżasz przejazd kolejowy i na pierwszym słupku 344km skręcasz w prawo w taką leśną drogę - będą znaki Sirocco, kajaki, sauna itp. masz zestaw terenowy to se poradzisz :D . Jedziesz sporo taką drogą, po lewej mijasz leśniczówkę (jest tam bar i sklep z chlebem za 3zł :roll: ). Jedziesz dalej prosto aż po lewej zobaczysz znowu znaki (sirocco,kajaki,sauna) i tam skręcasz w lewo. Po drodze mijasz liczne pola namiotowe (leśne) i jedziesz aż do końca tej drogi. Jak dojedziesz do rozwidlenia gdzie po lewej będą stały domki to właśnie będziesz na miejscu. Skręć delikatnie w lewo, zaparkuj zestaw i idź na pole do baru aby się dogadać do miejsca postoju. Napisz kiedy się tam wybieracie bo i ja nabrałem strasznego apetytu, zwłaszcza że Justyna będzie miała wolne :wink:. Weekend odpada bo mamy wesele, ale w środę po pracy dało by się wyskoczyć :wink: i posiedzieć do piątkowego wieczora. Przedłużacz weż raczej długi - kiedyś starczał typowy ogodowy ,ale teraz jak zawaliła się ta świetlica to nie wiem. Jak coś to masz nr.telefonu do właścicieli to ci dokładnie powiedzą (87) 643 00 84 i kom. 603 70 95 70. I jakbyś miał jeszcze jakieś pytania czy problem z dojazdem to mój tel. 504 373 591.
Obrazek

Awatar użytkownika
stef
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 276
Rejestracja: wtorek, 18 sie 2009, 08:31
Lokalizacja: Choroszcz/k. Białegosotku
Kontaktowanie:

Re: gdzie w okolice Augustowa???

Postautor: stef » sobota, 29 maja 2010, 17:19

Super !! Wielkie dzięki za info.
Teraz znajdę na pewno bez problemu.
Planujemy wybrać się na weekend, a że moja Aga pracuje we środę pewnie do 17-18 więc ruszymy pewnie we czwartek rano (czyli 3 czerwca). A że ja pracuję znowu w niedziele to powrót w sobotę - 5 czerwca, tak więc 2 noce i prawie 3 dni.
Tak się dopytywałem o ten prąd, bo mamy rocznego dzieciaczka a jakoś pogoda nas nie rozpieszcza i w niewiadówce może być zimno bez grzejnika.
A jak już będę miał na 100% sprecyzowane plany to dam znać.
Stefan
T4 EuroSky 550
było
Xsara picasso 1.8B+G + N126 + KIP 42 TTZ

BIGL
Posty: 1266
Rejestracja: poniedziałek, 14 maja 2007, 20:17
Lokalizacja: Białystok

Re: gdzie w okolice Augustowa???

Postautor: BIGL » poniedziałek, 31 maja 2010, 19:08

Ja odpadam w tym tygodniu :( -tylko jutro mam wolne, a tak to do soboty praca i praca :roll: .
Obrazek

szary11
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 767
Rejestracja: środa, 30 maja 2007, 14:36
Lokalizacja: Białystok

Re: gdzie w okolice Augustowa???

Postautor: szary11 » poniedziałek, 7 cze 2010, 14:11

Znalazłem nowe ciekawe miejsce na suwalszczyźnie :) Miejscowość Danowskie, kemping "W zatoce".

http://www.nocleg.suwalszczyzna.com.pl/campingwzatoce/

Szykuję relację z pobytu więc narazie nie będę się rozpisywał. Miejsce polecam :thumbup:

Awatar użytkownika
stef
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 276
Rejestracja: wtorek, 18 sie 2009, 08:31
Lokalizacja: Choroszcz/k. Białegosotku
Kontaktowanie:

Re: gdzie w okolice Augustowa???

Postautor: stef » niedziela, 11 lip 2010, 12:28

Co do pola namiotowego Sirocco nad jez. Studzieniczne - otrzymałem aktualny cennik
osoba dorosła 8 zł / 1 db
młodzież ucząca się 6 zł / 1 db
samochód 5 zł / 1 db
przyczepa 8 zł / 1 db
prąd 10 zł / 1 db

za tydzień jestem tam ze znajomymi od soboty 17 do niedzieli 18.
Stefan
T4 EuroSky 550
było
Xsara picasso 1.8B+G + N126 + KIP 42 TTZ

BIGL
Posty: 1266
Rejestracja: poniedziałek, 14 maja 2007, 20:17
Lokalizacja: Białystok

Re: gdzie w okolice Augustowa???

Postautor: BIGL » niedziela, 11 lip 2010, 19:47

Ja też się wybieram w tamte strony :D ale tym razem na te pole co polecał kolega szary11 . Mam urlop więc zabieram ze sobą dzieciaki i będę miał egzamin z tatusiowania :wink: (Justyna tylko na weekendy :( :shock: ). Planuję wyjazd na 20-21 lipca - w następny weekend zawita do mnie brat z Pyrzyc (z rodziną) więc będzie się działo :wink: ...
Obrazek

Awatar użytkownika
desperos
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 622
Rejestracja: niedziela, 15 lut 2009, 15:44
Lokalizacja: Lublin

Re: gdzie w okolice Augustowa???

Postautor: desperos » niedziela, 11 lip 2010, 20:19

Co do tego campingu w zatoce to mam rozumieć,że w cenniku osobo doba dla dziecka powyżej 3 lat jest taka sama jak dla dorosłego czy jest jakaś zniżka??(to tak tylko czysto z ciekawości,nie żebym "żydził" :lol: )i jeszcze nie widzę opłaty za automobil czyli rozumiem,że za free :D
2021 rok 640 km i 7 nocek :)
2022 rok 4890 km i 35 nocek :)
2023 rok 3450 km i 38 nocek :)
2024 rok 1150 km i 7 nocek :)

BIGL
Posty: 1266
Rejestracja: poniedziałek, 14 maja 2007, 20:17
Lokalizacja: Białystok

Re: gdzie w okolice Augustowa???

Postautor: BIGL » niedziela, 11 lip 2010, 20:39

Dzieci tak do roku są za darmo, w wieku przedszkolnym 50% osoby dorosłej. Jeszcze osobiście tam nie byłem i info mam tylko z rozmowy telefonicznej z właścicielką pola. Jak się tam wybierasz to może się spotkamy :?: - ja mam w planach pobyt do końca lipca z ew. namiotowym wypadem na weekendowy spocik w Warce :wink: .
W moim przypadku zadecydowały darmowe prysznice i możliwość zamówienia obiadów z domowej kuchni właścicieli :D - obiady oczywiście sporadycznie bo Tomuro na zlocie w Borkach wpędził mnie w ogromne kompleksy jeżeli chodzi o kulinaria :oops: i muszę się troszkę podszkolić :wink: . Mam nadzieję że dzieciaki będą wyrozumiałe :roll: :D
Obrazek

Awatar użytkownika
desperos
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 622
Rejestracja: niedziela, 15 lut 2009, 15:44
Lokalizacja: Lublin

Re: gdzie w okolice Augustowa???

Postautor: desperos » niedziela, 11 lip 2010, 20:51

Chętnie bym się wybrał ale niestety urlop dopiero w sierpniu,a druga sprawa to obecny brak cycepki :? i jakoś tak po wielu przemyśleniach z 5 miesięcznym dzieckiem nie wskazany jest pobyt pod namiotem...4 letni syn na pewno dałby sobie radę.Jednak w przyczepce jest jakoś bezpieczniej,możliwość dogrzania się czy nawet rozprostowania kości w razie niepogody...chyba,że dorwę w niedługim czasie Niewiadkę to kto wie,kto wie 8)
2021 rok 640 km i 7 nocek :)
2022 rok 4890 km i 35 nocek :)
2023 rok 3450 km i 38 nocek :)
2024 rok 1150 km i 7 nocek :)


Wróć do „Podlaskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości