Młody Delfin JANTAR

t9radek
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 48
Rejestracja: czwartek, 5 sty 2017, 18:29
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Młody Delfin JANTAR

Postautor: t9radek » piątek, 4 sie 2017, 20:40

Polecam, byłem i sprawdziłem.
https://goo.gl/maps/cjXYhReusHz
Właściciel w porządku, otwarty i miło sie rozmawia.
Pole płaskie z drzewami i trawą, niezalesione ani gołe jak na pustyni - po prostu chcesz cień szukasz miejsca pod drzewami, lubisz słońce masz kawałek łączki.
Mały plac zabaw dla dzieci, piaskownica, jedna zjeżdżalnia i kilka samochodzików.
Sanitariaty sprzątane na bieżąco, ciepła woda cały czas.

Awatar użytkownika
reflexes
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 10860
Rejestracja: czwartek, 10 sty 2013, 09:16

Re: Młody Delfin JANTAR

Postautor: reflexes » niedziela, 6 sie 2017, 18:27

Jakie ceny, bo stronki nie mają a planuję gdzieś na początku wrześnie wyskoczyć w te rejony?

t9radek
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 48
Rejestracja: czwartek, 5 sty 2017, 18:29
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Re: Młody Delfin JANTAR

Postautor: t9radek » poniedziałek, 7 sie 2017, 09:56

Przyczepka + 2 osoby x 2 doby wyszło 100zł
To ich strona: http://mlodydelfin.pl/

Awatar użytkownika
reflexes
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 10860
Rejestracja: czwartek, 10 sty 2013, 09:16

Re: Młody Delfin JANTAR

Postautor: reflexes » wtorek, 4 maja 2021, 08:29

Zeszło prawie 4 lata od kiedy miałem tam jechać i w końcu dojechałem więc kilka słów relacji.
Kemping tak jak opisywał to wcześniej t9radek bardzo fajny, teren płaski jak stół prawie. Podzielony drzewami więc faktycznie można próbować szukać cienia, sanitariaty czyste, papier zawsze dostępny, a właściciel naprawdę sympatyczny, swojski gość. Jak napisałem w poprzednim zdaniu, latem można próbować szukać cienia, ale obawiam się, że nie wszyscy będą mieli tyle szczęścia, bo podobno od kilku już lat zawsze jest full, a sam właściciel mówił żeby bez uprzedniego telefonu nie przyjeżdżać, bo szanse na wjazd marne bez rezerwacji. Poza tym na placu nie ma wydzielonych parceli więc zależnie od podejścia gospodarza może być naprawdę tłoczno. Kemping położony jest w centrum Jantara więc w sezonie można liczyć na masę atrakcji typu lody, kebsy, gofry, bazary z chińszczyzną i to wszystko czego nie znoszę czyli hałas i gwar nadmorskiej miejscowości i to tuż za płotem. Na szczęście nie ma tego teraz (chociaż część punktów gastronomicznych była już otwarta i kilka straganów również). Słabym punktem kempingu są toalety i prysznice. To że mają już swoje lata to nie problem, bo jak wspomniałem powyżej utrzymane są w nienagannej czystości ale są dość mocno przewiewne więc o ile latem to nie problem to jednak w zimnym maju już mało przyjemne. Podobnie jest z prysznicami, bo są to ledwo 3 kabiny w niezamykanym pomieszczeniu więc trochę podwiewa i podobnie jak w przypadku toalet latem to może nie jest problem, ale teraz jest rześko.
Podsumowując warto tam wpaść szczególnie przed sezonem jak ktoś nie lubi tego całego nadmorskiego klimatu i ja mimo tych drobnych niedogodności polecam ten kemping jako jeden z nielicznych do tej pory mi odwiedzonych gdzie właściciel ma fajne podejście do tematu.


Wróć do „Pomorskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości