Cierzpięty Stanica Wodna

ucho
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 104
Rejestracja: środa, 30 cze 2010, 15:44
Lokalizacja: okolice Warszawy

Cierzpięty Stanica Wodna

Postautor: ucho » czwartek, 19 lip 2012, 20:25

Witam Wszystkich,
wróciliśmy właśnie z rodzinką z mazur byliśmy w Stanicy Wodnej (Cierzpięty) ośrodek jest w lasku nad jeziorem Mokrym. Żeby pogoda dopisała to ocena końcowa byłaby 5 :) Jeśli chodzi o warunki sanitarne jest czysto, pachnąco, prysznice i ciepla woda jest w cenie. Ciepła woda jest od 6:30 do 11 i od 17 do 21:30 (chyba wszyscy zdążyli wziąć prysznic) tu oceniam na 5, jest możliwość wypożyczenia rowerków wodnych, kajaków a nawet można ponurkować i oczywiście połowić rybki z pomostu (jest spory). Koszt ustawienia przyczepy to 15zł + auto 6zł + prąd 8zł i 10 od osoby (łącznie zapłaciliśmy za dobę 43zł dzieci do lat 6 bezpłatnie) Kapielisko jest strzezone przez ratownika. Aha i zapomniałem o komarach które nie dokuczały jakoś strasznie i Pani Zosia (właścicielka) zapewnia ła że nie ma kleszczy na terenie pola i dlatego nie złapaliśmy żadnego z baru jest fajny widok na jezioro jedyny minus w barze jedzenie jest drogawe ale dobre, nie ma sie tyz zbytnio co przerażać we wsi jest sklepik nieżle zaopatrzony jakies 10 minut spacerkiem przez las.
Polecam

oto link do strony ośrodka
http://www.stanicawodna.mazury.pl/
N 126N '86
Adria Adora
Kia CEED

Konrad_wawa
Posty: 301
Rejestracja: poniedziałek, 27 lip 2009, 15:31
Lokalizacja: Góra Kalwaria

Re: Cierzpięty Stanica Wodna

Postautor: Konrad_wawa » piątek, 20 lip 2012, 20:21

Polecałem :D
N 126 N + Laguna II Hatchback 2,0 16V - jeszcze bez haka :)

Awatar użytkownika
zenuak
Posty: 212
Rejestracja: poniedziałek, 7 maja 2012, 18:05
Lokalizacja: ŁOMżA (podlaskie)

Re: Cierzpięty Stanica Wodna

Postautor: zenuak » niedziela, 22 lip 2012, 23:28

wczoraj przejeżdzałem obok i widząc znak Cierzpięty zaświtało w głowie ze znajome miejsce :D a to tylko na forum czytałem o tym ;)
N126n '91 + Renault Megane Kombi 1.9d '99

Awatar użytkownika
Depeche
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 400
Rejestracja: niedziela, 2 sty 2011, 14:39

Re: Cierzpięty Stanica Wodna

Postautor: Depeche » niedziela, 2 cze 2013, 22:24

Ucho to jest bardzo blisko Probarskiego, gdzie myśmy biwakowali 2 razy z rzędu to co rozmawialiśmy

Awatar użytkownika
Mr.Makarena
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 446
Rejestracja: wtorek, 17 kwie 2012, 12:53

Re: Cierzpięty Stanica Wodna

Postautor: Mr.Makarena » środa, 2 paź 2013, 14:59

Bylem w tym roku , specjalnie tam pojechalem biorac pod uwage pozytywne opinie z forum , jednak po dotarciu na miejsce jakos mnie nie to zachwycilo . Niby wszystko OK , ale osrodek jakos nie przypadl mi do gustu ( to czysto subiektywna moja opinia ) , wczesny Gierek , malo ciekawe miejsca do rozbicia przyczepy , dosc daleko do wody , zatloczony pomost , rozwszeszczana halastra w knajpie i wysoka cena za rozbicie . Mimo wszystko zdecydowalem sie na nocleg i juz juz mialem wjezdzac kiedy od miejscowych dowiedzialem sie o " dzikim polu " jakies 500 m w lewo . Dojechalem nad sama wode , byl fajny kameralny pomoscik , cisza spokoj ,bezpieczenstwo i co najwazniejsze za free :-) .
Pozdrawiam :

Mr.Makarena

Awatar użytkownika
RAFALSKI
Moderator
Moderator
Posty: 5544
Rejestracja: czwartek, 15 lip 2010, 16:27

Re: Cierzpięty Stanica Wodna

Postautor: RAFALSKI » wtorek, 29 lip 2014, 12:28

Mam pytanko tak z ciekawości, kto z Was jeździ do Stanicy Wodnej do Cierzpięt? Będąc w zeszłym tygodniu widziałem dwie N-126 ale nie miałem śmiałości zagadać :oops: . A w zeszłym miesiącu widziałem chyba N-132. Ktoś z Fanklubowiczów?

szaramewa
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 101
Rejestracja: poniedziałek, 14 maja 2007, 09:54
Lokalizacja: Warszawa

Re: Cierzpięty Stanica Wodna

Postautor: szaramewa » środa, 30 lip 2014, 14:45

Ja tam jestem kilka razy do roku od paru ładnych lat.
W czerwcu na długi weekend też byłem :)
Obrazek

N132 rok 1980

Awatar użytkownika
RAFALSKI
Moderator
Moderator
Posty: 5544
Rejestracja: czwartek, 15 lip 2010, 16:27

Re: Cierzpięty Stanica Wodna

Postautor: RAFALSKI » środa, 30 lip 2014, 17:03

O, to już wiem czyją przyczepę podziwiałem z daleka :wink: Lubię to miejsce, też bywam tam kilkukrotnie w sezonie, ale z własnym domkiem przyjechałem pierwszy raz. Może kiedyś trafimy na siebie.

Awatar użytkownika
RAFALSKI
Moderator
Moderator
Posty: 5544
Rejestracja: czwartek, 15 lip 2010, 16:27

Re: Cierzpięty Stanica Wodna

Postautor: RAFALSKI » niedziela, 4 wrz 2016, 20:14

Na początku tygodnia przyjechaliśmy do Cierzpięt i rozbiliśmy się niedaleko stojącej już Nki. Jak się okazało przyczepa stała pusta aż do naszego wyjazdu w piątek rano. Czy to ktoś z Was?
P1170473.JPG


A do Państwa z "zapiekanki" chciałem wybrać się na niewiadówkowe pogaduchy ale wyjechali gdy byliśmy na zakupach i tylko minęliśmy się na leśnej drodze do Ośrodka. Jeśli tu zaglądacie, pozdrowionka :)
P1170332.JPG

ttaber
Posty: 196
Rejestracja: piątek, 29 sie 2014, 10:22

Re: Cierzpięty Stanica Wodna

Postautor: ttaber » niedziela, 4 wrz 2016, 22:12

Cierzpięty. Fajne, byłem w zeszłym roku. Trochę żałuję, że "latoś" tam jednak nie pojechaliśmy.


Wróć do „Warmińsko-Mazurskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość