Kamień, kemping nr 5

Awatar użytkownika
petek
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 566
Rejestracja: wtorek, 21 sie 2007, 18:23
Lokalizacja: Warszawa

Kamień, kemping nr 5

Postautor: petek » wtorek, 2 cze 2009, 11:03

W ostatni weekend byliśmy w tym urokliwym miejscu. Kemping jest wspaniale położony, nad jeziorem Bełdany w Puszczy Piskiej. Położenie sprawia, że niedaleko stamtąd do Rucianego Nidy, Mrągowa, Mikołajek. W okolicy mnóstwo atrakcji:
- Park Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie
- Mrongoville i Mrągowo
- Święta Lipka
- park wodny w Mikołajkach
- Galindia

Standard kempingu określiłbym jako średni. Miejsce choć ładne, bogate jest w elementy z poprzedniej epoki - taki pokomunistyczny były ośrodek PTTK. Wyposażenie raczej skromne.
Dla karawaningowców przeznaczone są na nim dwa miejsca - jedno bliżej, drugie dalej jeziora. Ci, którzy wolą bliskość wody skazani są na paskudne toalety. Były momentami tak brudne, że nie robiłem nawet zdjęć, bo nie chcielibyście tego oglądać. Pole dalej jeziora ma, moim zdaniem, gorszą lokalizację, ale toalety były tam znacznie nowsze i czystsze. Takie polskie coś za coś.
Plac zabaw średniej wielkości, bogaty w różne sprzęty, ale... one też takie z poprzedniej epoki. Metalowe karuzele, huśtawki przypominały mi moje dzieciństwo. Wszystkie ładnie odnowione i pomalowane na różne kolory. Pewną atrakcją mogą być szachy plenerowe, jednakże w ten weekend nie było tam figur.
Na kempingu jest stołówka i bar. Niestety nie dane nam było ich wypróbować - chyba jeszcze nie sezon.
Plaża skromna, bez sprzętów, wręcz dzika. Jest pomost dla żeglarzy oraz pomost, do którego dwa razy dziennie cumują statki żeglugi mazurskiej.
Ceny za dobę:
- osoba dorosła - 12 zł
- dziecko bezpłatnie
- samochód - 6 zł
- prąd - 10 zł
- przyczepa - bezpłatnie
Kemping ma swoją stronę w internecie - http://www.kamien.org
Plusem jest także bardzo miła obsługa.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Pozdrawiam,
Petek

Awatar użytkownika
ddkrzysztof
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 757
Rejestracja: środa, 4 cze 2008, 12:44
Lokalizacja: Łódź

Re: Kamień, kemping nr 5

Postautor: ddkrzysztof » wtorek, 2 cze 2009, 11:24

Ceny przystępne, jakość dobra, możliwość zabrania zwierzaka, czyli nie jest tak żle .
P.S. może nie zdążyli posprzątać lub za daleko :lol:
Zabawne jak mało ważna jest Twoja praca, gdy prosisz o podwyżkę,
a jak niesamowicie niezbędna dla ludzkości gdy prosisz o urlop...

Pozdrawiam Krzysztof + Kasia + Dominik + Dawid + Daewoo Nubira + N126N (REMONT)

Awatar użytkownika
kotek
Moderator
Moderator
Posty: 3501
Rejestracja: środa, 26 wrz 2007, 19:31
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Kamień, kemping nr 5

Postautor: kotek » wtorek, 2 cze 2009, 22:21

Widzę, że od 6lat nic się nie zmieniło. Jak wygląda droga dojazdowa, jak byłem to był tor :lol: do testów wytrzymałościowych dla samochodów i przyczep, wtedy też urwałem amortyzator w przyczepie. Po prawej stronie od ośrodka była prywatna dobrze strzeżona plaża i dom letni Lwa Rywina.
Patrząc na zdjęcia nic się nie zmieniło.
Ostatnio zmieniony środa, 3 cze 2009, 19:52 przez bartosz, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: proszę o używanie funkcji "edytuj" :) posty połączone w jeden
KOTEK N132 L + AUDI 100 + VW SHARAN


Wróć do „Warmińsko-Mazurskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość