Czy był ktos w Darłówku-pole namiotowe "róza wiatrów"???

Gargels & Asia
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 2
Rejestracja: poniedziałek, 8 cze 2009, 21:52
Lokalizacja: Katowice

Czy był ktos w Darłówku-pole namiotowe "róza wiatrów"???

Postautor: Gargels & Asia » środa, 29 lip 2009, 23:42

Czy był ktos z klubowiczów w Darłówku na polu namiotowym "Róża Wiatrów"? http://www.rozawiatrow.pl/obiekty/campi ... -namiotowe
Bo mam zamiar sie tam wybrać 15 sierpnia na tydzień i nie wiem czy warto czy nie?Pozdrawiam

jolka
Posty: 1
Rejestracja: środa, 29 lip 2009, 23:00
Lokalizacja: Luzino

Re: Czy był ktos w Darłówku-pole namiotowe "róza wiatrów"???

Postautor: jolka » czwartek, 30 lip 2009, 20:37

Byłam na początku lipca w Darłowku ale na tym polu nie byłam .....byłam natomiast na polu kampingowym na ul.marynarskiej (nr. nie pamietam) ale na styku z ul. południową ...sanitariaty czyste osobno damskie i męskie ,prysznic z ciepła woda non-stop i ceny ok....za cztery osoby przyczepe i auto zapłacilismy 40 zl...i wszędzie blisko.....polecam i pozdrawiam

Awatar użytkownika
gornik15
Posty: 30
Rejestracja: piątek, 4 kwie 2008, 22:35
Lokalizacja: Stargard

Re: Czy był ktos w Darłówku-pole namiotowe "róza wiatrów"???

Postautor: gornik15 » poniedziałek, 29 sty 2018, 23:39

Minęło parę lat od pierwszego wpisu a na Róży Wiatrów - muszę tak to napisać - w kiblach drzwi ordynarnie wymalowane na niebiesko, małe prysznice, trochę popadało i natychmiast zrobiło się w nich błoto. Pojemniki na mydło tylko wisiały nowe - puste oczywiście. Za to pan od razu gonił nas do dokonania opłaty. No tak raczej średnio nam się podobało.

Awatar użytkownika
Beti
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 47
Rejestracja: czwartek, 19 lut 2015, 10:07
Lokalizacja: Wieliczka

Re: Czy był ktos w Darłówku-pole namiotowe "róza wiatrów"???

Postautor: Beti » niedziela, 3 cze 2018, 05:17

A my na tym polu byliśmy dwa razy i gdyby nie to że jeździmy w różne miejsca to pojechalibyśmy tam jeszcze raz. Łazienki rzeczywiście stare ale jest papier i jest czysto. Na terenie tego obiektu jest to czego nie ma na większości pól. Jest przestrzeń dwa place zabaw, ławki alejki gdzie naprawdę można pospacerować a w razie brzydkiej pogody przejść tylko do głównego budynku i tam jest sala zabaw. Do morza bliziutko, do centrum można iść alejką z dala od drogi. Jak dla nas najlepsze pole na jakim byliśmy...


Wróć do „Zachodniopomorskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość