Gdzie w Mrzezynie?

andriu
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 308
Rejestracja: środa, 2 kwie 2008, 15:29
Lokalizacja: Siechnice

Gdzie w Mrzezynie?

Postautor: andriu » sobota, 5 cze 2010, 11:52

Witam, na tegoroczny urlop chcę się wybrać do Mrzeżyna lub jego okolice, czy ktoś może polecić jakiś kemping?
kolejna N126n '88 trzeci rok zbieram się do remontu

mak1973
Posty: 8
Rejestracja: poniedziałek, 7 cze 2010, 17:26
Lokalizacja: SZCZECIN

Re: Gdzie w Mrzezynie?

Postautor: mak1973 » poniedziałek, 7 cze 2010, 17:40

Odnowiony kemping jest w Mrzeżynie,zaraz na początku jak wieżdzasz od strony Trzebiatowa . Byłam tam się rozejrzeć w sobotę i jest naprawdę ładnie zrobiony ,ale jak dla mnie cenowo trochę przesadzają... W dodatku plaża w Mrzeżynie jest w niektórych miejscach wąska.Jak już tam będziesz to polecam plażę po tzw> wojskowej stronie" za mostem. Trochę mniej ludzi i szersza plaża.
BÓG STWORZYŁ CZŁOWIEKA,KRUCHEGO JAK BAŃKA MYDLANA. BÓG STWORZYŁ MIŁOŚĆ,A ONA STWORZYŁA KŁOPOTY. BÓG STWORZYŁ WINOROŚL-CZY TO GRZECH,ŻE CZŁOWIEK STWORZYŁ WINO ,ABY TOPIĆ W NIM KŁOPOTY??

andriu
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 308
Rejestracja: środa, 2 kwie 2008, 15:29
Lokalizacja: Siechnice

Re: Gdzie w Mrzezynie?

Postautor: andriu » poniedziałek, 7 cze 2010, 19:36

Dzięki a jak tam z tymi cenami, możesz podać jakieś przykłady? Teren jest łysy czy zadrzewiony? jeśli jesteś gdzieś z okolic to może znasz jakieś kempingi w kierunku Swinoujścia, interesuje mnie jeszcze Międzywodzie i Swiętoujść czy Swiętoujście, coś takiego, podobno cisza tam i spokój a tego szukam.
kolejna N126n '88 trzeci rok zbieram się do remontu

mak1973
Posty: 8
Rejestracja: poniedziałek, 7 cze 2010, 17:26
Lokalizacja: SZCZECIN

Re: Gdzie w Mrzezynie?

Postautor: mak1973 » wtorek, 8 cze 2010, 19:54

Napiszę to co wiem:
os. dorosła 12
dziecko 10
do lat 4- bezpł.
przyczepa 12
auto 7
prąd 9
pies 6
kasują jeszcze za prysznice, ale nie wiem ile
Teren częściowo zalesiony ale kamping jest przy samej drodze ,więc jak dla mnie to czułabym się jakbym nocowała na autostradzie:-))

Niestety nie znam kempingów w okolicy Świnoujścia.Cicho i spokojnie jest na kempingu w Pogorzelicy "CZAHARY" -cisza, spokój , jezioro ,konie. Tylko do morza kawałek:-((
Spokojnie jest w Rogowie( teren dawnej jednostki wojskowej),ale tam jest kiepsko ze stroną sanitarną.

My jedziemy do Dźwirzyna .
BÓG STWORZYŁ CZŁOWIEKA,KRUCHEGO JAK BAŃKA MYDLANA. BÓG STWORZYŁ MIŁOŚĆ,A ONA STWORZYŁA KŁOPOTY. BÓG STWORZYŁ WINOROŚL-CZY TO GRZECH,ŻE CZŁOWIEK STWORZYŁ WINO ,ABY TOPIĆ W NIM KŁOPOTY??

andriu
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 308
Rejestracja: środa, 2 kwie 2008, 15:29
Lokalizacja: Siechnice

Re: Gdzie w Mrzezynie?

Postautor: andriu » wtorek, 8 cze 2010, 21:34

dzięki bardzo za info :D
kolejna N126n '88 trzeci rok zbieram się do remontu


Wróć do „Zachodniopomorskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości