Kemping Pod brzozami Ustronie Morskie

Awatar użytkownika
stico80
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 985
Rejestracja: poniedziałek, 1 sie 2011, 18:18
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Kemping Pod brzozami Ustronie Morskie

Postautor: stico80 » poniedziałek, 19 sie 2013, 12:38

JA byłem w 2012 i po powrocie polecałem, panowie wydaje mi się że nie ma o co walczyć i i się czepiać bo to jest fajne pole i podejście kadry wyśmienite. Mamy zniżki,jest bezpiecznie dzieci mają się gdzie bawić. W tym roku bylem na Wagabundzie tak zachwalanej przez forumowiczów i to pole jak dla mnie nie może się równać z pod brzozami. Może i dział zły ale nie mamy na forum działu dla firm. Może trzeba o takim pomyśleć. Mówicie darmowa reklama na forum, ale zastanówcie się czy nie jest miło jak się przyjeżdża Pod-brzozy i na hasło fanklub niewiadówek Kuba od razu serwuje zniżkę i to taką że każdy od razu chce zostać dłużej a nie taką jak na Wagabundzie (powyżej 10 dni płatnych od razu 1 zł !! zniżki na dorosłą osobę, dzieci nie obejmuje) Mój pobyt w Ustroniu Morskim był bardzo pozytywny i to właśnie dzięki osobą pracującym na polu jak i przebywającym tam. Wszyscy czuliśmy się tam mocno zżyci ze sobą i zintegrowani. Napiszcie proszę gdzie jeszcze dostajemy zniżki na hasło naszego fanklubu?
"dzyń, dzyń, dzyń"

Awatar użytkownika
stico80
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 985
Rejestracja: poniedziałek, 1 sie 2011, 18:18
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Kemping Pod brzozami Ustronie Morskie

Postautor: stico80 » wtorek, 20 sie 2013, 08:24

Konrad_Wawa piszesz "powalająca zniżka" 10%
Każdy chce chyba zarobić a zniżka jest bardzo dobra i mimo zniżki jeszcze można negocjować ceny w zależności od pobytu. Na 14 dni 82 zl zniżki to dla mnie sporo. Sami kiedyś chcieliśmy żeby zrobić legitymacje które właśnie dają zniżki, utworzyć listę kempingów które są nam przyjazne, na których zawsze jesteśmy mile widziani i które właśnie udzielają nam zniżek. Zaczynamy robić coś w tym stylu, może na razie nie jest to odpowiedni dział i kiedyś w tym miejscu zostaną same posty forumowiczów opisujące pole a my wszystko przeniesiemy do "Baza Przyjaznych Kempingów"
Jest już takie jedno forum gdzie wszystko się utrudnia i nie jest to wcale karawa.ing.pl
Zapisałem się tam bo miałem nadzieję że będzie to fajne forum w naszej tematyce ale nie jest.
Jeśli chcesz zaprosić ich na zlot np MRU to musisz robić odnośnik do jakiejś ich imprezy bo admin daje ostrzeżenie
to samo ze zdjęciami z remontów, wklejasz bo myślisz że komuś pomoże a dostajesz wiadomość że trzeba w stopce wkleić link do ich forum.
Sorrki ale dla mnie forum powinno być miejscem do którego chętnie zaglądamy i w którym chętnie spędzamy czas.
"Miejsce pracy Twoim drugim domem"
Robert niech przemyśli sprawę, niech zwoła zebranie, zrobimy konferencje i jakaś decyzja zapadnie.
"dzyń, dzyń, dzyń"

Pod-brzozami
Posty: 63
Rejestracja: piątek, 14 cze 2013, 11:57
Lokalizacja: Ustronie Morskie
Kontaktowanie:

Re: Kemping Pod brzozami Ustronie Morskie

Postautor: Pod-brzozami » piątek, 23 maja 2014, 20:35

Brzozy kłaniają się nisko, dzień dobry, dzień dobry!
Parę zmian nam się porobiło, stąd będzie nieco dłużej, ale za to dokładnie.
Po pierwsze - recepcja. Oczywiście nadal spotkacie tam naszą Karolinę, oprócz niej pracować tam będzie nowa twarz - Olga (prywatnie siostra naszego prezesa umiłowanego). Ochrona to nadal Piotr, techniczno - administracyjni to Sajmon i Witek. Eskadra sanitarna się powiększa - oprócz starszej kiblowej - Marty, szeregi zasiliła Daria (w zeszłym roku była tatuatorką, w tym zdała maturę, więc została młodszą kiblową). Prezes nadal ten sam. Zmiana największa i najbardziej traumatyczna: NIE BĘDZIE JAKUBA JANIAKA. Opuścił nasze szeregi, aby robić karierę dorosłego człowieka gdzieś we Wrocławiu. Oczywiście nadal nas uwielbia, a my jego, niemniej nie spotkamy się w tym sezonie. Jakub brzozy opuszcza na dobre (niestety), stąd zmiana także tutaj. Od dzisiaj głosem brzozowym na tym forum jestem ja - Marta :] Niektórzy mnie znają ale dla przypomnienia zamieszczam zdjęcie z ostatniego sezonu. Mam nadzieję, że godnie zastąpię Jakuba i wszyscy forumowicze będą ze mnie zadowoleni. Jeśli macie jakiekolwiek pytania - piszcie, odpowiem na każde. Jeśli coś zrobię nie tak - dajcie znać, poprawię się.

To tyle w temacie aktualności. Pozostaje mi Was serdecznie zaprosić pod brzozy. Przybywajcie! Czekamy!

PS. Jakub Janiak nie był i nie jest właścicielem pola, więc za wszystkie jego grzechy przepraszamy ;) Proszę też o informację, czy mamy stąd zniknąć i Was nie denerwować, czy jednak czasem coś możemy skrobnąć?
Załączniki
965425_10152114485057538_1435973645_o.jpg

mariusz724

Re: Kemping Pod brzozami Ustronie Morskie

Postautor: mariusz724 » piątek, 23 maja 2014, 21:49

Skrobcie, skrobcie chociaż nie wszystkim się to podoba :mrgreen: Ale kemping zajefajny , do zobaczenia w lipcu. Marta Kuby nie będzie to ktoś musi go zastąpić na boisku do siatki padło na Ciebie no chyba że sam Prezes :lol:

Pod-brzozami
Posty: 63
Rejestracja: piątek, 14 cze 2013, 11:57
Lokalizacja: Ustronie Morskie
Kontaktowanie:

Re: Kemping Pod brzozami Ustronie Morskie

Postautor: Pod-brzozami » sobota, 24 maja 2014, 14:26

Mi nigdy nie pozwalali, bo mówią, że jestem wzrostu siedzącego psa i się nie nadaję. No chyba, że do rozpraszania przeciwników dekoltem (wstrętne szowinistyczne świnie, hihi :wink: ). W każdym razie meczów się spodziewajcie, jest szansa, że Prezes zjawi się na boisku, żeby Wam dokopać :D

Awatar użytkownika
stico80
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 985
Rejestracja: poniedziałek, 1 sie 2011, 18:18
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Kemping Pod brzozami Ustronie Morskie

Postautor: stico80 » sobota, 24 maja 2014, 17:18

Chyba brodą !!! Prezes nam chce dokopać.
No nic nad brakiem Kuby będziemy trochę ubolewać hhmmmm ale jednak jako zdrowy hetero chyba nie za długo :lol:
Pozdrawiam Kubę, niech mu się kariera spełnia.
"dzyń, dzyń, dzyń"

Awatar użytkownika
dworek
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 1457
Rejestracja: sobota, 30 cze 2012, 18:18
Lokalizacja: Opole

Re: Kemping Pod brzozami Ustronie Morskie

Postautor: dworek » sobota, 24 maja 2014, 20:42

Heja!

dworki A4 Serdecznie Pozdrawiają Pod Brzozami :!:

oj Marta ... to Ty nam pomagałaś szukać Agatkę :D , na pewno pamiętasz bo to pewnie jedyne dziecko które gdzieś się zapodziało :lol:

jeśli w tym roku zawitamy nad morze to tylko w jedno miejsce :wink:

... i niech strzelają wszyscy malkontenci :lol: a Ty pisz o aktualnościach, pisz co u Was i w ogóle pisz

... a ludzie przychodzą i odchodzą, życzę Kubie powodzenia, zapewne kiedyś przyjedzie z rodzinką pod brzózki ...
To napisałem ja, dworek 8-)

Pod-brzozami
Posty: 63
Rejestracja: piątek, 14 cze 2013, 11:57
Lokalizacja: Ustronie Morskie
Kontaktowanie:

Re: Kemping Pod brzozami Ustronie Morskie

Postautor: Pod-brzozami » poniedziałek, 26 maja 2014, 21:15

dworek pisze:Heja!

dworki A4 Serdecznie Pozdrawiają Pod Brzozami :!:

oj Marta ... to Ty nam pomagałaś szukać Agatkę :D , na pewno pamiętasz bo to pewnie jedyne dziecko które gdzieś się zapodziało :lol:

jeśli w tym roku zawitamy nad morze to tylko w jedno miejsce :wink:

... i niech strzelają wszyscy malkontenci :lol: a Ty pisz o aktualnościach, pisz co u Was i w ogóle pisz

... a ludzie przychodzą i odchodzą, życzę Kubie powodzenia, zapewne kiedyś przyjedzie z rodzinką pod brzózki ...


no pewnie, że pamiętam :) Kuba przyjedzie na pewno, jeśli nie z rodziną, to z jakimś mini - haremem :lol:

a teraz krótko i na temat. od tego sezonu oficjalnie jesteśmy sympatyczni dla bydląt. pieski, kotki, żółwie, króliki, kanarki i teściowe mile widziane ;) więcej na fejsbuniu https://www.facebook.com/campingpodbrzozami
Załączniki
10371991_764292193601285_1365464059580370555_n.jpg

Pod-brzozami
Posty: 63
Rejestracja: piątek, 14 cze 2013, 11:57
Lokalizacja: Ustronie Morskie
Kontaktowanie:

Re: Kemping Pod brzozami Ustronie Morskie

Postautor: Pod-brzozami » poniedziałek, 2 cze 2014, 21:28

UWAGA!!! zgodnie z obietnicą - krótko i aktualnie (ciągle w temacie "pet friendly"): http://www.pod-brzozami.pl/aktualnosci/lubimy-zwierzeta.html

:)

maciek1998
Posty: 10
Rejestracja: czwartek, 19 cze 2014, 17:21

Re: Kemping Pod brzozami Ustronie Morskie

Postautor: maciek1998 » wtorek, 15 lip 2014, 21:10

Witam był ktoś pod Brzozami w tym roku bo my się chyba tam wybierzemy z moim nowym nabytkiem n 126e kupiona od Fanklubowicza .Pozdrawiam poprzedniego właściciela . :wave:

piotr05
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2060
Rejestracja: wtorek, 2 cze 2009, 06:52
Lokalizacja: Ziemia Obiecana

Re: Kemping Pod brzozami Ustronie Morskie

Postautor: piotr05 » wtorek, 15 lip 2014, 21:22

w niedziele wróciłem
siedziałem cały tydzien
fajny kemping
Wyjazdy 2019 3096 km 27 nocek
Wyjazdy 2020 2250 km 21 nocek
Wyjazdy 2021 1000 km 7 nocek
Wyjazdy 2022 2138 km 17 nocek
Wyjazdy 2023 4175 km 33 nocki
Wyjazdy 2024 250km 2nocki

maciek1998
Posty: 10
Rejestracja: czwartek, 19 cze 2014, 17:21

Re: Kemping Pod brzozami Ustronie Morskie

Postautor: maciek1998 » wtorek, 15 lip 2014, 21:33

Dzięki Piotr przeczytałem cały temat i.......jedziemy Pod Brzozy. :D

maciek1998
Posty: 10
Rejestracja: czwartek, 19 cze 2014, 17:21

Re: Kemping Pod brzozami Ustronie Morskie

Postautor: maciek1998 » sobota, 19 lip 2014, 11:04

Witam my już Pod Brzozami .pierwszy wyjazd z przyczepą .Czy ktoś z FN wybiera się do Ustronia jak tak to zapraszam na browara .Jest dużo ludzi z Carawaning.pl spotkałem też kolegę Mariusza 724 z FN super gość. Pozdrawiam :thumbup: A Mariusz dzięki za pomoc..

Awatar użytkownika
ruciak76
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 1655
Rejestracja: niedziela, 1 cze 2008, 09:08
Lokalizacja: EZG / Bratoszewice, gm. Stryków, woj. łódzkie

Re: Kemping Pod brzozami Ustronie Morskie

Postautor: ruciak76 » sobota, 19 lip 2014, 12:42

No to do zobaczenia, ja Pod Brzozami planowałem pobyt od 22.07 ale problemy z autkiem mogą przesunąć ten termin na 23-24.07. Tak więc i tak pewnie się spotkamy.
Skoda Octavia 3FL 1.6TDI 115KM 250Nm
Skoda Fabia 2, 1.4 MPI 86KM 132Nm
Kiedyś N132T, teraz N126e i N126N
Obrazek
Wątek remontowy N126e
Wątek remontowy N126N

2023 - 20 nocek 1861km
2022 - 30 nocek, 3748 km
2008-2021 - 244 nocki, 27983 km

Pod-brzozami
Posty: 63
Rejestracja: piątek, 14 cze 2013, 11:57
Lokalizacja: Ustronie Morskie
Kontaktowanie:

Re: Kemping Pod brzozami Ustronie Morskie

Postautor: Pod-brzozami » poniedziałek, 21 lip 2014, 16:31

UWAGA INFORMACJA :)
17 lipca Pod Brzozami ruszyło "Brzozowe Kino Letnie". Codziennie, o godz 20:00 w Chiltonie, wszystkie brzozowe dzieciaki oglądają filmy animowane. Jest duży telewizor, porządne nagłośnienie i miejsca siedzące. Co za tym idzie - codziennie, od godz 20:00, brzozowi rodzice mają ok. 1,5 godz dla siebie :)
Serdecznie zapraszamy!


Wróć do „Zachodniopomorskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości