Kemping Pomona - Niechorze

Awatar użytkownika
sterciu
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 345
Rejestracja: środa, 30 mar 2016, 00:05
Lokalizacja: DW

Kemping Pomona - Niechorze

Postautor: sterciu » środa, 21 cze 2017, 13:56

Polecam kemping Pomona w Niechorzu w pobliżu latarni. Kemping czysty zadbany , głownie odwiedzany przez zagranicznych turystów , zrobione ładne szerokie boxy dla kamperów , przyczep i pod namioty. Dwa budynki sanitariatów , jeden i drugi czysty , na bierząco sprzątane... zauwazyłem ze średnio co godzinę ktos na mopie po nim jezdził. Żona stwierdziła ze niejedni w domu nie mają takich łazienek jak tam są. Woda w kranach non stop dostępna ciepła. Kuchnia na polu rownież bardzo dobrze wyposazona , praktycznie we wszystko co potrzeba. Miejsca zacienione można znaleśc jak i ktoś lubi słońce to słoneczne. Na polu cicho i spokojnie, w nocy ładnie oświetlone. Od godziny 22 brama wjazdowa zamykana. Ceny jak na warunki poza sezonem przyzwoite , jedną noc spędziliśmy na kempingu Cora polecanym tutaj na forum to zapłaciliśmy 3zł więcej za dobę w Pomonie czyli 65zł , na jednym i drugim prąd wliczony a kempingi dzieli przepaść. Pryśnice niestety płatne , na żetony , jeden żeton 3zł i 8 minut. Ale ogólnie polecamy , załowalismy tylko ze tak krótko mogliśmy gościc na tym kempingu. Ogolnie w/g nas to spokojnie mozna go nazwać pięcio gwiazdkowym kempingiem.
http://domki.niechorze.tv/pl/
n126n `89 - sprzedana
n126n `95 - sprzedana
n250c `92
Obrazek
upload pics

Awatar użytkownika
Bartasok
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 30
Rejestracja: poniedziałek, 24 sie 2015, 08:55
Lokalizacja: Poznań

Re: Kemping Pomona - Niechorze

Postautor: Bartasok » środa, 21 cze 2017, 16:44

Byłem w maju. Również polecam.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
MB W203
MB W124
N126e
Dniepr

Awatar użytkownika
gornik15
Posty: 30
Rejestracja: piątek, 4 kwie 2008, 22:35
Lokalizacja: Stargard

Re: Kemping Pomona - Niechorze

Postautor: gornik15 » poniedziałek, 29 sty 2018, 22:48

Dołączam się do opinii sterciu i Bartasok. Woda w boksach (na szybko złączki ogrodowe) i odprowadzenie do kanalizacji również prosto z przyczepy (trzeba mieć swoją rurę - najlepiej elastyczną). Byłem dwa razy w maju i sierpniu 2017. Właściciele mili i pomagają ustawić zestaw. Restauracja i sklepik przy kempingu. Sklep otwarty jest chyba tylko w sezonie bo w maju był zamknięty. Polecam i na pewno pojadę jeszcze raz.


Wróć do „Zachodniopomorskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości