Tropical Island -na każdą pogodę

Awatar użytkownika
misiekban
Posty: 84
Rejestracja: środa, 30 sty 2013, 21:13
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Tropical Island -na każdą pogodę

Postautor: misiekban » piątek, 11 lip 2014, 09:46

Nie znalazłem żadnego wątku na temat Tropical Island.

Obrazek

Tropical Island -hala z 2000 r. po zbankrutowanej firmie budującej sterowce i balony, postawiona na byłym poradzieckim lotnisku wojskowym -latały tu m.in. MIGi-23.
Od 10 lat miejsce do wspaniałego wypoczynku, które mogę polecić na każdą pogodę. (sprawdzone -było po kilka burz dziennie)
Może nie jest tanie, ale ze względu na wrażenia raz na kilka lat chętnie tam będę wracał.
Pobyt z córką na Campingu na trzy noclegi wyniósł 139,50 EURO -w tym wliczony jest pobyt na Tropical Island (opłata wejściowa liczona jest tylko raz, tyle dni można bawić się na tropikalnej wyspie ile dni jest się zameldowanym na Campingu !!!!!!!).
Dodatkowe koszty to opłata za każdorazowe wydanie kluczyka -czipa do szafki 2,50 EURO plus zwrotna kaucja 10 EURO.
Wszystkie płatności rejestrowane na wydanym na Campingu czipie -jest możliwość sprawdzania wydatków na wszędzie obecnych skanerach.
Mając własne wyżywienie mogą to być wszystkie koszty -można się już bawić i odpoczywać ile dusza zapragnie.
Z Campingu na wyspę można dojechać bezpłatnym autobusem lub dojść spacerkiem ok. 20 minut.
Polecam jednak dodatkową atrakcję: lot balonem -wrażenia niezapomniane !!!
Na stronie Tropical Island można dokonać rezerwacji -opłata wyszła taniej niż sumowałem wszystkie osobno...
Szczegóły można znaleźć tutaj: http://www.tropical-islands.de/pl/atrakcje/
Choćby to, że trzeba zabrać ze sobą: przejście "CEE - 17 wtyk/gniazdo Schuko", czego ja akurat nie zrobiłem -na szczęście w sklepie można kupić, tyle, że troche drożej niż w Polsce...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Wczoraj wieczorem wróciłem... a dzisiaj... właśnie się szykuję do wyjazdu z żonką, córką, no i z pieskiem na 9 dni: Żnin, Grudziądz, Gdynia, Łeba...
Ostatnio zmieniony piątek, 11 lip 2014, 10:25 przez misiekban, łącznie zmieniany 2 razy.
Pozdrawiam MISIEK

Awatar użytkownika
Prezes
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 433
Rejestracja: wtorek, 8 maja 2012, 12:51
Lokalizacja: Łódź

Re: Tropical Island -na każdą pogodę

Postautor: Prezes » piątek, 11 lip 2014, 09:57

Fajna sprawa :D
Pozdrawiam
Enka 90
N 250 89
Baleron 2.0E 89
VW Golf Cabrio Mk1 1.8 92

chris_666
Posty: 1281
Rejestracja: sobota, 4 wrz 2010, 22:22

Re: Tropical Island -na każdą pogodę

Postautor: chris_666 » niedziela, 13 lip 2014, 13:16

misiekban pisze:Może nie jest tanie, ale ze względu na wrażenia raz na kilka lat chętnie tam będę wracał.
..



to dobrze że chcesz wracać , jak dla mnie fajne miejsce na raz i to wszystko

a cena normalna


Wróć do „Reszta świata”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości