Autokemping Tatranec - Słowacja

Awatar użytkownika
Mobil-Zasada
Posty: 339
Rejestracja: środa, 2 paź 2013, 21:57
Lokalizacja: Warszawa

Autokemping Tatranec - Słowacja

Postautor: Mobil-Zasada » piątek, 25 wrz 2015, 14:46

Cześć Wam.
W tym roku spędziłem swoje pierwsze wakacje z ogonkiem. Stacjonowałem na łącznie trzech kempingach, z czego jeden za granicą. Nie mam może dużego porównania, nie mniej jednak jestem w stanie powiedzieć - polecam.

Hotel oraz kemping TATRANEC. Kilka kilometrów na północ od miejscowości POPRAD, gdzie zresztą znajdują się zapewne lubiane przez niektórych, baseny termalne.

Adres:
Tatranská Lomnica č.202
059 60 Vysoké Tatry
SLOVENSKÁ REPUBLIKA

Strona internetowa:
http://www.hoteltatranec.com/

Ja za dwie osoby, auto+ogon+prąd zapłaciłem 17,50€. Miły pan nie policzył nam nawet opłaty klimatycznej. :wink:

Ogólnie ceny kształtują się tak:
osoba/dziecko - 3,50€
Auto/przyczepa/namiot/kamper - po 3,50€
Prąd - 3,50€ (bez licznika/ograniczenia) (normalne gniazda schuko)
Pies - 2€
opłata klimatyczna - 1€

Pole kempingowe to kawał placu z jedną drogą objazdową. Jest sporo przyłączy do prądu, każdy bez problemu znajdzie dla siebie kąt. Gorzej gdy kemping w pełni sezonu będzie oblegany, wtedy przedłużacz okaże się niezbędny.
Toalety utrzymane w ogólnym porządku, prysznice z ciepłą wodą, nie ma powodów do narzekania.

Swoich zdjęć niestety nie wstawię, ponieważ mam na innym komputerze.

Lokalnych atrakcji poza basenami nie znam, cały dzień spędziliśmy na basenach i szukaliśmy noclegu po drodze do Polski.
Ciągnik: VOLVO S60 II D3
Przyczepa: N126ES

Wróć do „Reszta świata”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości