Kufer od N-ki

Awatar użytkownika
Jaro-Gosia
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Kontaktowanie:

Re: Kufer od N-ki

Postautor: Jaro-Gosia » środa, 18 paź 2017, 07:22

Nie pamiętam dokładnie cen
Ale u Dariusa płaciłem też coś około 840 za kufer z stelażem i około 100 za nakładkę
Mój jeszcze nie założony, dopiero w zimę
Pozdrawiam Wszystkich :)
N 126 N
N 126 NT
KNAUS 450 2008r
http://www.plandekijaro.pl
http://www.plandeki-warszawa.pl
2017 / 16 nocek / 3890 km

Awatar użytkownika
sterciu
Fanklubowicz
Fanklubowicz

Re: Kufer od N-ki

Postautor: sterciu » niedziela, 22 paź 2017, 10:16

reflexes pisze:
sterciu pisze:Z tymże jak kupowałem kufer to stelaż osobno dodatkowo miał kosztować 80 zł, sam kufer bez stelaża 760 zł, przy odbiorze okazało się ze się nie zrozumieliśmy chyba i dostałem kufer ze stelażem za 840 zł.

Coś tu chyba nie gra :) 760+80 to właśnie 840 ;)

No to własnie pisze ze kufer sam miał kosztować początkowo w rozmowie tel 760 i tak zamówiłem bez stelaża, przez tel dowiedziałem się że stelaż dodatkowo płatny jest 80zł jak bym chciał ale mi on nie był do niczego potrzebny. Jak po kufer przyjechałem, bo nie wysyłają takich elementów i tylko odebrać osobiście można, to miałem już stelaż w komplecie i zapłaciłem przez to własnie 840 zł za kufer ze stelażem bo na miejscu dowiedziałem się że nie sprzedają osobno.... przez telefon co innego było, a na miejscu okazało się co innego. Stelaż sam aby szybko się go pozbyć sprzedałem za 60 zł na allegro czyli w sumie kufer wyszedł odliczając sprzedany stelaż już później przeze mnie 780 zł , bo sam stelaż sprzedałem 20 zł taniej niż w niewiadowie kosztuje.

Ogólnie jakby tak odliczyć stary kufer ktory sprzedalem chyba za 250zł jak dobrze pamietam , stelaż za 60zł to nowy kufer bez nakładki wyszedł 530zł , mam jeszcze stary stelaz po ocynku więc może i jego uda mi się jeszcze sprzedać.
n126n `89
n250c `92
Obrazek
upload pics

Wróć do „Kupię”