felgi

Valhallen

Re: felgi

Postautor: Valhallen » środa, 19 kwie 2017, 00:36

Jakos zawsze te plywajace mnie odrzucaly nie wiem czemu . Tez dlubalem przy autach i chlopaki mieli nikomu nic sie nie stalo ale znajac trche technologiczne tematy to tam poza mniejsza srednica w wymienionym plywajacym miejsu wystepuje zjawisko karbu co bardzo zle wplywa na wytrzymalosc. Ale tutaj teoria zostaje wyparta przez praktyke i to dziala .

Ps tak w nawiasie nie zastanawiam sie nad tym.tak bardzo bo na przyszly sezon i tak nowa rama i oska juz na 4x100

Awatar użytkownika
naal
Fanklubowicz
Fanklubowicz

Postautor: naal » czwartek, 20 kwie 2017, 00:02

Ja jeździłem na stalowkach 4*100 na normalnych śrubach ale trzeba je fest dokręcić. Jak ostatnio zdejmowalem to musiałem użyć prawie 2m rury. Jak były słabo dokrecone to po kilkuset km można było z bardzo niewielkim wysiłkiem odkręcić kluczem. Z Alu bym nie ryzykował raz bezpieczeństwo, dwa szkoda felg.
Ford Focus TDDI
N126N
N132t
"Non est fallus at provintia"
Obrazek

marcinPLtorun

Postautor: marcinPLtorun » środa, 26 kwie 2017, 19:38

Kurcze z tymi felgami 4*98 to ciężko byłem we wszystkich okoliczny szrotach ,skupu złomu i punktów z oponami i lipa.No nic zostaje allegro albo opcja z śrubami pływającymi.Dam sobie jeszcze z 2 tyg na poszukiwanie odpowiednich felg z prawidłowym rozstawem śrub.

Wróć do „Kupię”