Hajdúszoboszló - Hajdú camping

Benior
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek, 13 kwie 2015, 21:14

Hajdúszoboszló - Hajdú camping

Postautor: Benior » piątek, 20 lis 2015, 12:24

Nie polecam tego kempingu ale na jedną noc czy dwie może być jeśli macie toaletę i prysznic w przyczepie.
Infrastruktura na polu pamięta słusznie minione czasy i nie widać aby miało być lepiej.
Toalety i prysznice to już jakaś masakra. Pod prysznicem brak drożności rur i już po chwili cała podłoga pływa.

Same termy lecznicze całkiem fajne ale bardzo tłoczne i to jest zrozumiałe.
Teren jest ogromny, basenów jest dużo i ogólnie jest czysto i ładnie.

Zjeżdżalnie.
Byłem jak nowe zjeżdżalnie były właśnie stawiane więc pobawiliśmy się z synem w "starej części" i tego to już całkiem nie polecam.
Zjazd rurą na dupsku jest bolesny, łączenia rur są koszmarne i czuć każde na pośladkach i plecach. Zjeżdżać można tylko na pompowanych kółkach aby to było w miarę przyjemne. Bilet jest tylko na dwie godziny ale i tak wyszliśmy wcześniej bo do rur z pompowanymi kółkami była gigantyczna kolejka a tymi bez lepiej nie jeździć.

Pojechaliśmy tam aby zobaczyć czym to tak ludzie na forach się zachwycają ale już wiem, że to nie nasza bajka i będziemy jeździć w inne miejsca.


Awatar użytkownika
neeken
Posty: 221
Rejestracja: niedziela, 26 lut 2017, 10:06
Lokalizacja: Tarnów

Re: Hajdúszoboszló - Hajdú camping

Postautor: neeken » środa, 25 lip 2018, 15:04

Hajdu camping to fakt nieporozumienie ale może ludziom chodziło o thermal camping ten przylegający do basenów. Kiedyś jak szukałem thermal trafiłem na ten hajdu więc nie dziwi mnie Twoje rozczarowanie ( oczywiście na nim nie spałem , sam widok mnie zniechęcił )
Niewiadów 126e 1986
Toyota Previa
Toyota Yaris
Cinquecento 0.9
Kawasaki ZX-12R
Wigry 3


Wróć do „Reszta świata”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości