PRAGA River Camping Prague

Awatar użytkownika
dworek
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 1457
Rejestracja: sobota, 30 cze 2012, 18:18
Lokalizacja: Opole

PRAGA River Camping Prague

Postautor: dworek » niedziela, 13 sie 2017, 15:39

...rezerwowanie miejsca na kempingu uważam za zaprzeczenie w uprawianiu caravaningu, nigdy tego nie robiłem i nie zrobię...
Słyszłem, że w sezonie a zwłaszcza w sierpniu znalezienie miejsca w Pradze jest bardzo trudne dlatego jadąc tam skierowaliśmy się na ulicę Trojską gdzie jest aż siedem kempingów więc miejsce dla niewiadówki na pewno się znajdzie ale przekonałem się że tak nie jest... Kempingi na Trojskiej (Herzog, Hajek, Autokemp itd...) To tak naprawdę zaadaptowane przydomowe ogrody, ciasno, wyjazd z ulicy trudny (zwłaszcza tyłem gdy klamkę całujesz) a przy ulicy nie ma gdzie przystanąć żeby podejść i zapytać o miejsce.
Nieco poniżej ul. Trojskiej jest River Camping ( http://www.rivercampingprague.com )
...oczywiście również wypełniony, przyczepy i kampery jak śledzie upchane ale dojazd swobodny, jest gdzie przystanąć, wokół cisza i zieleń.
Przed wjazdem był świeżo wykoszony plac, na którym przespaliśmy dwie noce a za dnia zwiedziliśmy miasto i pojeździliśmy na rowerach po nabrzeżu Vełtawy.
W zasadzie poza kempingiem ( ale za to luźno ) z dostępem do węzła sanitarnego zapłaciliśmy 20 euro ( po 10 za dobę ) prąd też by się dało ale nie potrzebowaliśmy.
Obsługa miła i pomocna (w odróżnieniu od tych z Trojskiej -nie ma miejsca, wypad!). Dali nawet namiar na wolne miejsce, niestety daleko od centrum, lepiej nam było pod płotem na River
Załączniki
IMG_20170808_204941_1CS.jpg
IMG_20170808_204856.jpg
IMG_20170812_103656_1CS.jpg
nierowny teren, zahaczylem podczas wyjezdzania
To napisałem ja, dworek 8-)

niebieski-n2
Posty: 299
Rejestracja: czwartek, 1 sty 2015, 10:32
Lokalizacja: Łomianki/Warszawa

Re: PRAGA River Camping Prague

Postautor: niebieski-n2 » niedziela, 13 sie 2017, 22:48

na Sokole też nie było miejsca???

Awatar użytkownika
dworek
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 1457
Rejestracja: sobota, 30 cze 2012, 18:18
Lokalizacja: Opole

Re: PRAGA River Camping Prague

Postautor: dworek » niedziela, 13 sie 2017, 23:32

Na Sokol Troja nie było, na Sokol Praha nie sprawdzałem... proponowane miejsce było na Drusus.
To napisałem ja, dworek 8-)

Awatar użytkownika
reflexes
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 10844
Rejestracja: czwartek, 10 sty 2013, 09:16

Re: PRAGA River Camping Prague

Postautor: reflexes » poniedziałek, 14 sie 2017, 18:50

W zeszłym roku w podobnym terminie byliśmy na Trojskiej w Herzog-u i się wcisneliśmy. Miejsca były też na tym największym kempingu na Trojskiej ale tam okrutnie drogo było.

Awatar użytkownika
ignac2004
Posty: 40
Rejestracja: poniedziałek, 6 cze 2016, 12:59
Lokalizacja: Tychy
Kontaktowanie:

Re: PRAGA River Camping Prague

Postautor: ignac2004 » poniedziałek, 6 lis 2017, 10:54

Ja z kolei w tym roku byłem na Kempingu CAMP Dana na ul. Trojskiej. Miejsca było sporo, ale fakt - był to czerwcowy długi weekend. Trochę trudny wjazd, ale kemping miał wszystko czego było potrzeba. Lubię takie małe, kameralne kempingi.

Link do moich zdjęć w Google Maps
Facebook.com/ignacsworkshop

Mój garaż:
126p 600 '76 vel. Beż
WSS Polsport GK-110 '80 - przyczepka namiotowa
125p 1.5C '83 vel. Marian
126p 650 '88 vel. ZOMO
Niewiadów N126-E '89 vel. Kawalerka
126p 650 '90 vel. Mydelniczka2
Nuova Bravo 1.9JTD 2007 vel.Bravo JA >180km+ :twisted:

Awatar użytkownika
Mobil-Zasada
Posty: 339
Rejestracja: środa, 2 paź 2013, 21:57
Lokalizacja: Warszawa

Re: PRAGA River Camping Prague

Postautor: Mobil-Zasada » sobota, 3 mar 2018, 23:04

Ja w 2017 roku byłem w Pradze na Trojskiej, na jedej z "działeczek kempingowych".
Odczucia mam negatywne.
Jedyny plus to ładna toaleta z prysznicem.
Poza tym dwa gniazdka elektryczne na całym obiekcie. Wszystko na złodziejkach funkcjonowało.
Obsługa składała się z dwóch kobiet. Jedna z nich (typowa Czeszka) miła kobieta. Druga pani skośnooka, niemiła. Jedyny moment gdy sztucznie się do nas uśmiechnęła, to wtedy gdy dostała pieniądze i zapraszała ponownie...
Jednej nocy wystrzelił bezpiecznik. Znajdował sie on w mieszkaniu. Po mojej interwencji z bólem serca został włączony, dlugo jednak się nie nacieszyliśmy prądem...
Poza tym przepełnienie, ledwo wcisnęliśmy przyczepę. Auto gdzies z boku.
Gdybym kiedys odwiedzał Prage, bede szukal większych ośrodków, moze właśnie ten tytułowy :)
Ciągnik: VOLVO S60 II D3
Przyczepa: N126ES


Wróć do „Czechy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość