N132 do dokończenia

Regulamin forum
Dział sprzedam funkcjonuje na zasadzie portalu ogłoszeniowego, co oznacza brak możliwości odpowiadania w wątkach. Wszelkie pytania i wątpliwości należy wyjaśniać ze sprzedającym przez kontakt podany w ogłoszeniu. Ogłoszenia publikowane są po weryfikacji i akceptacji moderatora.

Każde ogłoszenie w dziale sprzedam musi posiadać:
- krótki opis przedmiotu,
- cenę,
- zdjęcia oferowanego przedmiotu,
- namiar na sprzedającego (mail, telefon).

W przypadku osób, które nie chcą ujawniać na forum swoich danych kontaktowych (telefon, mail) domyślną formą kontaktu jest PW (czyli prywatna wiadomość tu na forum).
Oczywiście z wiadomych względów nie jest to możliwe w przypadku Ogłoszeniodawcy wysyłającego ogłoszenie bez rejestracji i logowania na forum.

Dopuszczalne jest również zamieszczenie linku do ogłoszenia zamieszczonego na portalu ogłoszeniowym/aukcyjnym.
scooby

N132 do dokończenia

Postautor: scooby » poniedziałek, 20 lip 2020, 07:49

Mam przyczepę niewiadów n132, kupiona 4 lata temu z zamiarem remontu i wyjazdów. Remont częściowo zrobiony - wypiaskowana i ocynkowana rama, nowe podpory, zleciłem zrobienie środka ale wykonawca - (Krystian z Luzina - który był kiedyś wspominany tu na forum) zrobił tapicerkę i pomalował na zewnątrz dalej zaniechał, długo zwlekał, w końcu powiedział że już nie zajmuje się remontami, więc przywiózł...
reszta remontu pozostała ... i tak stoi, co prawda pod dachem i jeść nie woła, ale nie wydaje mi się że projekt będzie dokończony, tym bardziej że rodzina większa i nie pomieścimy się. Meble oryginalne mam, choć niektóre do poprawki - np szafa. Oczywiście zarejestrowana na mnie i opłacona. Jest jeszcze przedsionek, nigdy nie sprawdzałem czy pasuje, podobno tak, ale chyba jest nieoryginalny jak na niego patrzę
Przyczepa stacjonuje pod Warszawą.
link do ogłoszenia gdzie są zdjęcia.
https://www.gumtree.pl/a-przyczepy-i-na ... 1094827809

co do ceny to raczej bez większej negocjacji... jak nie będzie chętnych to będzie czekała, może w końcu się zabiorę za nią za kilka lat.

Wróć do „Sprzedam”