Naprawa i szycie przedsionków, pokrowców na przyczepy

Regulamin forum
Dział sprzedam funkcjonuje na zasadzie portalu ogłoszeniowego, co oznacza brak możliwości odpowiadania w wątkach. Wszelkie pytania i wątpliwości należy wyjaśniać ze sprzedającym przez kontakt podany w ogłoszeniu. Ogłoszenia publikowane są po weryfikacji i akceptacji moderatora.
przedsionki.pl

Naprawa i szycie przedsionków, pokrowców na przyczepy

Postautor: przedsionki.pl » wtorek, 21 wrz 2021, 12:24

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przedsionków do przyczep NIEWIADÓW, a także szytych na miarę przedsionków do przyczep zachodnich.
Nasze przedsionki mają powiększone wymiary w stosunku do „starych” przedsionków z Niewiadowa i Legionowa i mają inne wymiary stelaży. Przedsionki mają 3,2m długości – o 0,5m więcej niż przyczepa i 2,5m głębokości + 0,4m daszku.
Jest też możliwość zamówienia powiększonego przedsionka na głębokość co 0,5m aż do głębokości 4,0m. Stelaż ma wtedy oprócz trzech przednich nóg także dwie nogi boczne i idące od nich wzmocnienie dachu.
Istnieje też możliwość powiększenia przedsionka i w bok i w przód, ale najlepiej jest wtedy podstawić do nas przyczepę.
Ceny przedsionków :
N126e/d (tropik + stelaż + śledzie + fartuch pod przyczepę) :głębokość 2,5m - 1950zł; 3,0m - 2450zł; 3,5m – 2650zł; 4,0m – 2850zł. Powiększanie w bok o 1metr + 600zł.
Posiadamy też w sprzedaży przedsionki do przyczepy N126n/nt w cenie o 50zł wyższej. Szyjemy także przedsionki do nowego modelu enki ze zderzakiem tylnym N126NTL
Ceny są na naszej stronie http://www.przedsionki.pl
Przedsionki do N126e/d oferujemy w kilku standardowych zestawach kolorystycznych przedstawionych na zdjęciach. Na zamówienie możemy uszyć przedsionek w innych kolorach. Kolory są pokazane na naszej stronie: przedsionki.pl

Standardowo szyjemy przód z trzema zamkami błyskawicznymi, dwa tworzą drzwi rolowane do góry po prawej stronie, a po lewej, za oknem z folii przezroczystej jest trzeci zamek umożliwiający zrolowanie całego przodu. Prawy bok, przy dyszlu, ma duże drzwi ok. 1,5m rolowane do góry. Lewy bok ma okno z moskitiery dla wentylacji. Oba okna mają zewnętrzne rolety.

Uwaga ! Nasz przedsionki to nie są ‘rozmiarówki’ ‘holenderskie’, a w rzeczywistości chińskie, które choć obwodem wydają się pasować, to ze względu na kształt N126 ‘nie leżą’ na tej przyczepie. Nasze przedsionki szyjemy od 18 lat i mają wykrój ściśle dopasowany do wymiarów i kształtów przyczep N126.

Nasze wyroby dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym są przedsionkami bardzo trwałymi, odpornymi na niekorzystne warunki atmosferyczne, a do tego ładnymi i praktycznymi.

Materiał na dachy to tkanina poliestrowa wodo i mrozoodporna impregnowana i tak jak w tradycyjnych namiotach pod rurkami ma naszyte pasy wzmacniające.

UWAGA: są też dostępne dachy ze srebrnej tkaniny holenderskiej odbijające ciepło słoneczne. Przedsionek z tym dachem jest nieznacznie cięższy, droższy o od 500zł ale najważniejsze, że jego żywotność jest nawet dwukrotnie większa niż poliestrowego. Idealny do stacjonarnego korzystania z przyczepy przez kilka miesięcy w roku lub wypraw na gorące południe Europy. Szyjemy takie przedsionki tylko na życzenie..

Boki przedsionków wykonane są z tkanin poliestrowych impregnowanych.
Na dachy do większych przedsionków – powyżej 5,5m długości proponujemy plandekę zbrojoną PCV belgijskiej firmy Sioen, w kolorach jasnoszarym i jasnobeżowym. Do takich dachów oferujemy wzmocnione stelaże.
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego +48 500346277
lub mailowego: przedsionki@wp.pl

Wróć do „Sprzedam”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość