Do sprzedania N126n

Regulamin forum
Dział sprzedam funkcjonuje na zasadzie portalu ogłoszeniowego, co oznacza brak możliwości odpowiadania w wątkach. Wszelkie pytania i wątpliwości należy wyjaśniać ze sprzedającym przez kontakt podany w ogłoszeniu. Ogłoszenia publikowane są po weryfikacji i akceptacji moderatora.
TomekMal
Fanklubowicz
Fanklubowicz

Do sprzedania N126n

Postautor: TomekMal » niedziela, 21 lis 2021, 11:07

Mój znajomy posiada na sprzedaż przyczepę N126n. Przyczepa jest zarejestrowana i posiada ważne OC. Ok. 2 lata temu był generalnie doprowadzony do porządku układ jezdny (hamulce, koła, łożyska i zawieszenie) oraz oświetlenie zewnętrzne, a więc po zakupie można ją ciągnąć na kołach do domu. Wtedy też była oczyszczona i wypolerowana skorupa. Wnętrze jest kompletne, tylko, jak to w niewiadkach bywa, odkleja się tapicerka od ścian i sufitu. Cena wywoławcza wynosi 5000 zł. Przyczepa znajduje się obecnie w okolicach Zamościa. Ponieważ jest to ogłoszenie grzecznościowe, po dokładniejsze informacje i zdjęcia przyczepy należy kontaktować się z właścicielem, panem Dariuszem Kowalskim. Ja nic więcej o niej nie wiem. Telefon kontaktowy do właściciela: 662 026 436.
Skoda Yeti 1.2 TSI/105 KM, N126E-1984 z późniejszymi zmianami

W hotelu jestem gościem, w mojej przyczepie jestem w domu

Wróć do „Sprzedam”